Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 08.03.2019, Oslo HS-134
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Johansson Norwegia 140.6  
2 Kamil Stoch Polska 136.1 -4.5
3 Timi Zajc Słowenia 135.1 -5.5
4 Stefan Kraft Austria 134.0 -6.6
5 Yukiya Sato Japonia 131.6 -9.0
6 Ryoyu Kobayashi Japonia 129.5 -11.1
7 Michael Hayboeck Austria 128.2 -12.4
8 Markus Eisenbichler Niemcy 127.8 -12.8
9 Jakub Wolny Polska 127.7 -12.9
10 Stephan Leyhe Niemcy 126.9 -13.7
11 Killian Peier Szwajcaria 126.2 -14.4
12 Antti Aalto Finlandia 125.3 -15.3
13 Domen Prevc Słowenia 125.2 -15.4
14 Junshiro Kobayashi Japonia 122.7 -17.9
15 Johann Andre Forfang Norwegia 121.6 -19.0
16 Simon Ammann Szwajcaria 120.5 -20.1
17 Karl Geiger Niemcy 120.4 -20.2
18 Philipp Aschenwald Austria 119.5 -21.1
19 Dawid Kubacki Polska 117.8 -22.8
20 Alex Insam Włochy 117.5 -23.1
21 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 116.4 -24.2
22 Manuel Fettner Austria 115.1 -25.5
23 Piotr Żyła Polska 114.9 -25.7
  Evgeniy Klimov Rosja 114.9 -25.7
25 Marius Lindvik Norwegia 113.7 -26.9
26 Vladimir Zografski Bułgaria 112.5 -28.1
27 Robin Pedersen Norwegia 111.6 -29.0
28 Anze Lanisek Słowenia 111.5 -29.1
29 Daniel Huber Austria 111.4 -29.2
  Constantin Schmid Niemcy 111.4 -29.2
31 Noriaki Kasai Japonia 110.4 -30.2
32 Stefan Hula Polska 110.2 -30.4
33 Peter Prevc Słowenia 109.4 -31.2
34 Luca Egloff Szwajcaria 109.2 -31.4
35 Ziga Jelar Słowenia 108.8 -31.8
  Viktor Polasek Czechy 108.8 -31.8
37 Mikhail Nazarov Rosja 108.3 -32.3
38 Andreas Stjernen Norwegia 108.0 -32.6
39 Daiki Ito Japonia 107.6 -33.0
40 Andreas Wellinger Niemcy 107.4 -33.2
41 Martin Hamann Niemcy 106.9 -33.7
42 Clemens Aigner Austria 106.6 -34.0
43 Lukas Hlava Czechy 105.1 -35.5
44 Jan Hoerl Austria 103.5 -37.1
45 Sergey Tkachenko Kazachstan 101.6 -39.0
46 Thomas Aasen Markeng Norwegia 101.3 -39.3
47 Roman Koudelka Czechy 101.2 -39.4
48 Jonathan Learoyd Francja 100.0 -40.6
49 Paweł W±sek Polska 99.5 -41.1
50 Sebastian Colloredo Włochy 99.2 -41.4
51 Dimitry Vassiliev Rosja 99.0 -41.6
52 Andreas Schuler Szwajcaria 98.1 -42.5
53 Mats Bjerke Myhren Norwegia 96.9 -43.7
54 Halvor Egner Granerud Norwegia 95.4 -45.2
55 Artti Aigro Estonia 95.3 -45.3
  Kevin Bickner USA 95.3 -45.3
57 Jarkko Määttä Finlandia 94.3 -46.3
58 Naoki Nakamura Japonia 93.2 -47.4
59 Maksim Sergeev Rosja 92.5 -48.1
60 Matthew Soukup Kanada 91.5 -49.1
61 Cestmir Kozisek Czechy 88.9 -51.7
62 Eetu Nousiainen Finlandia 88.1 -52.5
63 Joakim Aune Norwegia 86.2 -54.4
64 Anders Fannemel Norwegia 85.3 -55.3
65 Anze Semenic Słowenia 84.7 -55.9
66 Pius Paschke Niemcy 78.7 -61.9
67 Andrew Urlaub USA 78.0 -62.6
68 Andreas Alamommo Finlandia 75.1 -65.5
69 Casey Larson USA 74.6 -66.0
70 Oscar P. Westerheim Norwegia 73.1 -67.5
71 Martti Nomme Estonia 71.6 -69.0
72 Sabirzhan Muminov Kazachstan 67.9 -72.7
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1134  
2 Austria Austria 818 -315
3 Niemcy Niemcy 780 -354
4 Polska Polska 706 -428
5 Japonia Japonia 695 -439
6 Słowenia Słowenia 675 -459
7 Szwajcaria Szwajcaria 454 -680
8 Rosja Rosja 415 -719
9 Czechy Czechy 404 -730
10 Finlandia Finlandia 383 -751
11 USA USA 248 -886
12 Włochy Włochy 217 -917
13 Kanada Kanada 208 -926
14 Kazachstan Kazachstan 170 -964
15 Estonia Estonia 167 -967
16 Bułgaria Bułgaria 113 -1021
17 Francja Francja 100 -1034

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich