Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakoœć i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
08.03.2019 - Oslo (Norwegia) HS-134

Wyniki kwalifikacji
zawodnik kraj odl. punkty
1 Robert Johansson Norwegia 132.0 140.6
2 Kamil Stoch Polska 130.0 136.1
3 Timi Zajc Słowenia 129.5 135.1
4 Stefan Kraft Austria 131.0 134.0
5 Yukiya Sato Japonia 132.5 131.6
6 Ryoyu Kobayashi Japonia 127.5 129.5
7 Michael Hayboeck Austria 129.0 128.2
8 Markus Eisenbichler Niemcy 126.0 127.8
9 Jakub Wolny Polska 130.5 127.7
10 Stephan Leyhe Niemcy 123.5 126.9
11 Killian Peier Szwajcaria 125.0 126.2
12 Antti Aalto Finlandia 123.5 125.3
13 Domen Prevc Słowenia 127.5 125.2
14 Junshiro Kobayashi Japonia 127.0 122.7
15 Johann Andre Forfang Norwegia 122.5 121.6
16 Simon Ammann Szwajcaria 129.0 120.5
17 Karl Geiger Niemcy 122.5 120.4
18 Philipp Aschenwald Austria 124.0 119.5
19 Dawid Kubacki Polska 121.5 117.8
20 Alex Insam Włochy 124.0 117.5
21 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 124.5 116.4
22 Manuel Fettner Austria 122.0 115.1
23 Piotr Żyła Polska 120.0 114.9
  Evgeniy Klimov Rosja 121.0 114.9
25 Marius Lindvik Norwegia 125.0 113.7
26 Vladimir Zografski Bułgaria 124.0 112.5
27 Robin Pedersen Norwegia 124.0 111.6
28 Anze Lanisek Słowenia 120.5 111.5
29 Daniel Huber Austria 119.5 111.4
  Constantin Schmid Niemcy 123.0 111.4
31 Noriaki Kasai Japonia 122.5 110.4
32 Stefan Hula Polska 122.5 110.2
33 Peter Prevc Słowenia 120.0 109.4
34 Luca Egloff Szwajcaria 123.0 109.2
35 Viktor Polasek Czechy 122.5 108.8
  Ziga Jelar Słowenia 118.5 108.8
37 Mikhail Nazarov Rosja 121.5 108.3
38 Andreas Stjernen Norwegia 116.0 108.0
39 Daiki Ito Japonia 120.0 107.6
40 Andreas Wellinger Niemcy 114.0 107.4
41 Martin Hamann Niemcy 122.0 106.9
42 Clemens Aigner Austria 118.5 106.6
43 Lukas Hlava Czechy 121.0 105.1
44 Jan Hoerl Austria 122.0 103.5
45 Sergey Tkachenko Kazachstan 117.5 101.6
46 Thomas Aasen Markeng Norwegia 117.0 101.3
47 Roman Koudelka Czechy 112.0 101.2
48 Jonathan Learoyd Francja 120.0 100.0
49 Paweł Wąsek Polska 112.0 99.5
50 Sebastian Colloredo Włochy 115.5 99.2
51 Dimitry Vassiliev Rosja 115.5 99.0
52 Andreas Schuler Szwajcaria 117.5 98.1
53 Mats Bjerke Myhren Norwegia 116.5 96.9
54 Halvor Egner Granerud Norwegia 110.0 95.4
55 Kevin Bickner USA 115.5 95.3
  Artti Aigro Estonia 114.5 95.3
57 Jarkko Määttä Finlandia 113.5 94.3
58 Naoki Nakamura Japonia 114.5 93.2
59 Maksim Sergeev Rosja 113.5 92.5
60 Matthew Soukup Kanada 112.0 91.5
61 Cestmir Kozisek Czechy 108.5 88.9
62 Eetu Nousiainen Finlandia 111.5 88.1
63 Joakim Aune Norwegia 110.5 86.2
64 Anders Fannemel Norwegia 111.5 85.3
65 Anze Semenic Słowenia 107.0 84.7
66 Pius Paschke Niemcy 104.0 78.7
67 Andrew Urlaub USA 107.0 78.0
68 Andreas Alamommo Finlandia 104.0 75.1
69 Casey Larson USA 108.5 74.6
70 Oscar P. Westerheim Norwegia 105.5 73.1
71 Martti Nomme Estonia 100.5 71.6
72 Sabirzhan Muminov Kazachstan 104.5 67.9
73 Fredrik Villumstad Norwegia DSQ DSQ
74 Andreas Granerud Buskum Norwegia DSQ DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Raw Air 2019 - wszystkie konkursy »
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
22 stycznia 2020 (środa)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (piątek)
09:30
PŚ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
PŚ Zakopane
odprawa techniczna
11:00
PŚ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
PŚ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
PŚ Zakopane
oficjalny trening
18:00
PŚ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze świata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich