Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 12.03.2019, Lillehammer HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Johansson Norwegia 950.3  
2 Stefan Kraft Austria 937.4 -12.9
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 921.4 -28.9
4 Johann Andre Forfang Norwegia 862.5 -87.8
5 Junshiro Kobayashi Japonia 855.0 -95.3
6 Kamil Stoch Polska 854.0 -96.3
7 Markus Eisenbichler Niemcy 851.0 -99.3
8 Philipp Aschenwald Austria 845.7 -104.6
9 Domen Prevc Słowenia 831.8 -118.5
10 Dawid Kubacki Polska 830.6 -119.7
11 Killian Peier Szwajcaria 827.5 -122.8
12 Evgeniy Klimov Rosja 816.8 -133.5
  Karl Geiger Niemcy 816.8 -133.5
14 Peter Prevc Słowenia 810.6 -139.7
15 Simon Ammann Szwajcaria 807.4 -142.9
16 Jakub Wolny Polska 803.1 -147.2
17 Yukiya Sato Japonia 801.5 -148.8
18 Michael Hayboeck Austria 797.4 -152.9
19 Robin Pedersen Norwegia 789.2 -161.1
20 Roman Koudelka Czechy 773.7 -176.6
21 Antti Aalto Finlandia 768.8 -181.5
22 Constantin Schmid Niemcy 763.5 -186.8
23 Manuel Fettner Austria 761.5 -188.8
24 Timi Zajc Słowenia 706.3 -244.0
25 Daniel Huber Austria 689.0 -261.3
26 Piotr Żyła Polska 672.1 -278.2
27 Noriaki Kasai Japonia 637.0 -313.3
28 Viktor Polasek Czechy 630.4 -319.9
29 Marius Lindvik Norwegia 559.0 -391.3
30 Stephan Leyhe Niemcy 557.5 -392.8
31 Stefan Hula Polska 545.9 -404.4
32 Andreas Wellinger Niemcy 540.2 -410.1
33 Clemens Aigner Austria 530.7 -419.6
34 Anze Lanisek Słowenia 518.8 -431.5
35 Mikhail Nazarov Rosja 514.3 -436.0
36 Andreas Stjernen Norwegia 500.8 -449.5
37 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 476.3 -474.0
38 Luca Egloff Szwajcaria 474.0 -476.3
39 Jan Hoerl Austria 402.6 -547.7
40 Lukas Hlava Czechy 397.2 -553.1
41 Daiki Ito Japonia 386.5 -563.8
42 Dimitry Vassiliev Rosja 379.6 -570.7
43 Jonathan Learoyd Francja 366.3 -584.0
44 Jarkko Määttä Finlandia 360.0 -590.3
45 Ziga Jelar Słowenia 300.3 -650.0
46 Vladimir Zografski Bułgaria 291.9 -658.4
47 Martin Hamann Niemcy 289.4 -660.9
48 Andreas Schuler Szwajcaria 287.5 -662.8
49 Thomas Aasen Markeng Norwegia 282.3 -668.0
50 Pius Paschke Niemcy 282.2 -668.1
51 Halvor Egner Granerud Norwegia 278.2 -672.1
52 Cestmir Kozisek Czechy 277.6 -672.7
53 Eetu Nousiainen Finlandia 273.2 -677.1
54 Sebastian Colloredo Włochy 261.8 -688.5
55 Paweł W±sek Polska 260.8 -689.5
56 Sergey Tkachenko Kazachstan 253.7 -696.6
57 Oscar P. Westerheim Norwegia 244.9 -705.4
58 Naoki Nakamura Japonia 226.9 -723.4
59 Andreas Alamommo Finlandia 221.0 -729.3
60 Maksim Sergeev Rosja 214.9 -735.4
61 Andreas Granerud Buskum Norwegia 203.9 -746.4
62 Alex Insam Włochy 198.6 -751.7
63 Mats Bjerke Myhren Norwegia 191.5 -758.8
64 Matthew Soukup Kanada 189.5 -760.8
65 Joakim Aune Norwegia 186.6 -763.7
66 Kevin Bickner USA 181.6 -768.7
67 Anders Fannemel Norwegia 179.1 -771.2
68 Fredrik Villumstad Norwegia 179.0 -771.3
69 Anze Semenic Słowenia 178.2 -772.1
70 Casey Larson USA 172.7 -777.6
71 Martti Nomme Estonia 158.8 -791.5
72 Artti Aigro Estonia 143.6 -806.7
73 Sabirzhan Muminov Kazachstan 142.6 -807.7
74 Andrew Urlaub USA 125.8 -824.5
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 5407  
2 Austria Austria 4964 -443
3 Niemcy Niemcy 4101 -1307
4 Polska Polska 3967 -1441
5 Japonia Japonia 3828 -1579
6 Słowenia Słowenia 3346 -2061
7 Szwajcaria Szwajcaria 2396 -3011
8 Czechy Czechy 2079 -3328
9 Rosja Rosja 1926 -3482
10 Finlandia Finlandia 1623 -3784
11 Kanada Kanada 666 -4742
12 USA USA 480 -4927
13 Włochy Włochy 460 -4947
14 Kazachstan Kazachstan 396 -5011
15 Francja Francja 366 -5041
16 Estonia Estonia 302 -5105
17 Bułgaria Bułgaria 292 -5115

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich