BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
29.11.2020, godz. 15:30
Ruka HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 11.03.2019, Lillehammer HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Johansson Norwegia 677.0  
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 659.7 -17.3
3 Stefan Kraft Austria 651.7 -25.3
4 Markus Eisenbichler Niemcy 620.7 -56.3
5 Johann Andre Forfang Norwegia 608.4 -68.6
6 Timi Zajc Słowenia 606.3 -70.7
7 Junshiro Kobayashi Japonia 605.9 -71.1
8 Philipp Aschenwald Austria 602.6 -74.4
9 Peter Prevc Słowenia 595.8 -81.2
10 Kamil Stoch Polska 593.8 -83.2
11 Yukiya Sato Japonia 592.4 -84.6
12 Karl Geiger Niemcy 592.3 -84.7
13 Dawid Kubacki Polska 587.1 -89.9
14 Killian Peier Szwajcaria 585.1 -91.9
15 Domen Prevc Słowenia 583.9 -93.1
16 Jakub Wolny Polska 578.9 -98.1
17 Evgeniy Klimov Rosja 574.5 -102.5
18 Michael Hayboeck Austria 569.4 -107.6
19 Simon Ammann Szwajcaria 566.2 -110.8
20 Piotr Żyła Polska 566.1 -110.9
21 Robin Pedersen Norwegia 563.4 -113.6
22 Constantin Schmid Niemcy 557.3 -119.7
23 Roman Koudelka Czechy 552.2 -124.8
24 Antti Aalto Finlandia 552.1 -124.9
25 Manuel Fettner Austria 535.5 -141.5
26 Noriaki Kasai Japonia 533.6 -143.4
27 Viktor Polasek Czechy 523.3 -153.7
28 Daniel Huber Austria 464.3 -212.7
29 Anze Lanisek Słowenia 431.7 -245.3
30 Clemens Aigner Austria 425.2 -251.8
31 Mikhail Nazarov Rosja 404.2 -272.8
32 Lukas Hlava Czechy 397.2 -279.8
33 Luca Egloff Szwajcaria 373.1 -303.9
34 Stephan Leyhe Niemcy 337.8 -339.2
35 Stefan Hula Polska 327.0 -350.0
36 Marius Lindvik Norwegia 321.2 -355.8
37 Andreas Stjernen Norwegia 320.8 -356.2
38 Andreas Wellinger Niemcy 308.5 -368.5
39 Jan Hoerl Austria 305.9 -371.1
40 Ziga Jelar Słowenia 300.3 -376.7
41 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 295.7 -381.3
42 Vladimir Zografski Bułgaria 291.9 -385.1
43 Martin Hamann Niemcy 289.4 -387.6
44 Andreas Schuler Szwajcaria 287.5 -389.5
45 Daiki Ito Japonia 286.0 -391.0
46 Thomas Aasen Markeng Norwegia 282.3 -394.7
47 Cestmir Kozisek Czechy 277.6 -399.4
48 Dmitriy Vassiliev Rosja 275.2 -401.8
49 Eetu Nousiainen Finlandia 273.2 -403.8
50 Jonathan Learoyd Francja 271.8 -405.2
51 Jarkko Maatta Finlandia 262.2 -414.8
52 Sebastian Colloredo Włochy 261.8 -415.2
53 Paweł W±sek Polska 260.8 -416.2
54 Sergey Tkachenko Kazachstan 253.7 -423.3
55 Andreas Alamommo Finlandia 221.0 -456.0
56 Maksim Sergeev Rosja 214.9 -462.1
57 Naoki Nakamura Japonia 202.2 -474.8
58 Halvor Egner Granerud Norwegia 201.9 -475.1
59 Alex Insam Włochy 198.6 -478.4
60 Pius Paschke Niemcy 198.0 -479.0
61 Mats Bjerke Myhren Norwegia 191.5 -485.5
62 Matthew Soukup Kanada 189.5 -487.5
63 Joakim Aune Norwegia 186.6 -490.4
64 Oscar P. Westerheim Norwegia 181.8 -495.2
65 Kevin Bickner USA 181.6 -495.4
66 Anders Fannemel Norwegia 179.1 -497.9
67 Anze Semenic Słowenia 178.2 -498.8
68 Casey Larson USA 172.7 -504.3
69 Martti Nomme Estonia 158.8 -518.2
70 Artti Aigro Estonia 143.6 -533.4
71 Sabirzhan Muminov Kazachstan 142.6 -534.4
72 Andrew Urlaub USA 125.8 -551.2
73 Andreas Granerud Buskum Norwegia 107.0 -570.0
74 Fredrik Villumstad Norwegia 99.9 -577.1

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andreas Aren
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Clas Brede Bråthen (1968)
Najbliższe zawody
28 listopada 2020 (sobota)
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
5 grudnia 2020 (sobota)
15:15
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
16:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
21:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
01:04
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
01:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
06:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
11:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
14:55
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
jutro
15:25
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | HS 142, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
17:15
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich