Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 11.03.2019, Lillehammer HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Johansson Norwegia 677.0  
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 659.7 -17.3
3 Stefan Kraft Austria 651.7 -25.3
4 Markus Eisenbichler Niemcy 620.7 -56.3
5 Johann Andre Forfang Norwegia 608.4 -68.6
6 Timi Zajc Słowenia 606.3 -70.7
7 Junshiro Kobayashi Japonia 605.9 -71.1
8 Philipp Aschenwald Austria 602.6 -74.4
9 Peter Prevc Słowenia 595.8 -81.2
10 Kamil Stoch Polska 593.8 -83.2
11 Yukiya Sato Japonia 592.4 -84.6
12 Karl Geiger Niemcy 592.3 -84.7
13 Dawid Kubacki Polska 587.1 -89.9
14 Killian Peier Szwajcaria 585.1 -91.9
15 Domen Prevc Słowenia 583.9 -93.1
16 Jakub Wolny Polska 578.9 -98.1
17 Evgeniy Klimov Rosja 574.5 -102.5
18 Michael Hayboeck Austria 569.4 -107.6
19 Simon Ammann Szwajcaria 566.2 -110.8
20 Piotr Żyła Polska 566.1 -110.9
21 Robin Pedersen Norwegia 563.4 -113.6
22 Constantin Schmid Niemcy 557.3 -119.7
23 Roman Koudelka Czechy 552.2 -124.8
24 Antti Aalto Finlandia 552.1 -124.9
25 Manuel Fettner Austria 535.5 -141.5
26 Noriaki Kasai Japonia 533.6 -143.4
27 Viktor Polasek Czechy 523.3 -153.7
28 Daniel Huber Austria 464.3 -212.7
29 Anze Lanisek Słowenia 431.7 -245.3
30 Clemens Aigner Austria 425.2 -251.8
31 Mikhail Nazarov Rosja 404.2 -272.8
32 Lukas Hlava Czechy 397.2 -279.8
33 Luca Egloff Szwajcaria 373.1 -303.9
34 Stephan Leyhe Niemcy 337.8 -339.2
35 Stefan Hula Polska 327.0 -350.0
36 Marius Lindvik Norwegia 321.2 -355.8
37 Andreas Stjernen Norwegia 320.8 -356.2
38 Andreas Wellinger Niemcy 308.5 -368.5
39 Jan Hoerl Austria 305.9 -371.1
40 Ziga Jelar Słowenia 300.3 -376.7
41 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 295.7 -381.3
42 Vladimir Zografski Bułgaria 291.9 -385.1
43 Martin Hamann Niemcy 289.4 -387.6
44 Andreas Schuler Szwajcaria 287.5 -389.5
45 Daiki Ito Japonia 286.0 -391.0
46 Thomas Aasen Markeng Norwegia 282.3 -394.7
47 Cestmir Kozisek Czechy 277.6 -399.4
48 Dimitry Vassiliev Rosja 275.2 -401.8
49 Eetu Nousiainen Finlandia 273.2 -403.8
50 Jonathan Learoyd Francja 271.8 -405.2
51 Jarkko Määttä Finlandia 262.2 -414.8
52 Sebastian Colloredo Włochy 261.8 -415.2
53 Paweł W±sek Polska 260.8 -416.2
54 Sergey Tkachenko Kazachstan 253.7 -423.3
55 Andreas Alamommo Finlandia 221.0 -456.0
56 Maksim Sergeev Rosja 214.9 -462.1
57 Naoki Nakamura Japonia 202.2 -474.8
58 Halvor Egner Granerud Norwegia 201.9 -475.1
59 Alex Insam Włochy 198.6 -478.4
60 Pius Paschke Niemcy 198.0 -479.0
61 Mats Bjerke Myhren Norwegia 191.5 -485.5
62 Matthew Soukup Kanada 189.5 -487.5
63 Joakim Aune Norwegia 186.6 -490.4
64 Oscar P. Westerheim Norwegia 181.8 -495.2
65 Kevin Bickner USA 181.6 -495.4
66 Anders Fannemel Norwegia 179.1 -497.9
67 Anze Semenic Słowenia 178.2 -498.8
68 Casey Larson USA 172.7 -504.3
69 Martti Nomme Estonia 158.8 -518.2
70 Artti Aigro Estonia 143.6 -533.4
71 Sabirzhan Muminov Kazachstan 142.6 -534.4
72 Andrew Urlaub USA 125.8 -551.2
73 Andreas Granerud Buskum Norwegia 107.0 -570.0
74 Fredrik Villumstad Norwegia 99.9 -577.1
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 3921  
2 Austria Austria 3555 -366
3 Polska Polska 2914 -1007
4 Niemcy Niemcy 2904 -1017
5 Japonia Japonia 2880 -1041
6 Słowenia Słowenia 2696 -1225
7 Szwajcaria Szwajcaria 1812 -2109
8 Czechy Czechy 1750 -2171
9 Rosja Rosja 1469 -2452
10 Finlandia Finlandia 1309 -2612
11 Kanada Kanada 485 -3436
12 USA USA 480 -3441
13 Włochy Włochy 460 -3461
14 Kazachstan Kazachstan 396 -3525
15 Estonia Estonia 302 -3619
16 Bułgaria Bułgaria 292 -3629
17 Francja Francja 272 -3649

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich