Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
10.03.2019 - Oslo (Norwegia) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Johansson Norwegia 127.0 129.5 262.0
2 Stefan Kraft Austria 134.0 126.0 258.3
3 Peter Prevc Słowenia 125.5 129.0 252.8
4 Philipp Aschenwald Austria 127.0 130.5 250.2
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 127.0 126.0 250.1
6 Domen Prevc Słowenia 129.0 123.5 245.7
7 Roman Koudelka Czechy 127.5 130.0 244.8
8 Yukiya Sato Japonia 130.0 126.0 244.4
9 Johann Andre Forfang Norwegia 121.0 130.0 241.4
10 Markus Eisenbichler Niemcy 120.0 132.5 237.8
11 Junshiro Kobayashi Japonia 125.0 125.5 233.3
12 Simon Ammann Szwajcaria 119.0 125.0 232.6
13 Kamil Stoch Polska 125.5 117.0 232.0
14 Timi Zajc Słowenia 124.5 120.0 230.8
15 Daniel Huber Austria 132.0 116.5 230.7
16 Robin Pedersen Norwegia 125.5 120.5 229.6
17 Karl Geiger Niemcy 119.0 124.0 229.5
18 Antti Aalto Finlandia 127.0 120.0 229.2
19 Jakub Wolny Polska 124.0 124.0 228.9
20 Killian Peier Szwajcaria 119.0 126.0 226.3
21 Constantin Schmid Niemcy 122.5 123.5 224.9
22 Evgeniy Klimov Rosja 121.0 123.0 220.2
23 Michael Hayboeck Austria 118.0 125.5 218.2
24 Dawid Kubacki Polska 123.0 115.0 215.5
25 Clemens Aigner Austria 116.5 122.0 212.6
26 Piotr Żyła Polska 124.0 113.5 210.5
27 Manuel Fettner Austria 120.0 119.0 210.2
28 Noriaki Kasai Japonia 114.0 115.0 197.7
29 Lukas Hlava Czechy 117.5 112.0 195.5
30 Viktor Polasek Czechy 119.5 108.0 192.5
31 Jan Hoerl Austria 117.0   98.1
32 Mikhail Nazarov Rosja 115.5   95.1
33 Ziga Jelar Słowenia 113.0   94.9
34 Andreas Wellinger Niemcy 112.5   93.4
  Vladimir Zografski Bułgaria 111.0   93.4
36 Stefan Hula Polska 112.0   93.1
37 Martin Hamann Niemcy 113.0   89.8
  Anze Lanisek Słowenia 112.0   89.8
39 Thomas Aasen Markeng Norwegia 107.5   86.5
40 Luca Egloff Szwajcaria 108.0   84.4
41 Andreas Stjernen Norwegia 111.0   80.3
42 Paweł Wąsek Polska 106.5   79.4
43 Sebastian Colloredo Włochy 105.5   77.6
44 Jonathan Learoyd Francja 97.0   66.6
45 Daiki Ito Japonia 97.5   63.1
46 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 92.5   60.6
47 Sergey Tkachenko Kazachstan 92.0   52.9
48 Stephan Leyhe Niemcy DNS   DNS
49 Marius Lindvik Norwegia DSQ   DSQ
50 Alex Insam Włochy DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Raw Air 2019 - wszystkie konkursy »
Kalendarium
Timi Zajc
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze raporty specjalne...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich