Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
14.03.2019 - Trondheim (Norwegia) HS-138
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 141.0 141.5 298.4
2 Andreas Stjernen Norwegia 137.0 137.0 288.0
3 Stefan Kraft Austria 136.5 135.0 280.5
4 Timi Zajc Słowenia 136.0 132.5 277.1
5 Johann Andre Forfang Norwegia 134.0 132.5 275.6
6 Evgeniy Klimov Rosja 135.5 131.5 273.8
7 Richard Freitag Niemcy 132.0 132.5 273.4
8 Karl Geiger Niemcy 134.5 131.5 272.8
9 Markus Eisenbichler Niemcy 135.0 132.0 272.7
10 Robert Johansson Norwegia 135.0 132.0 270.6
11 Piotr Żyła Polska 133.5 132.5 268.8
12 Peter Prevc Słowenia 131.0 130.5 265.4
13 Jakub Wolny Polska 126.5 133.5 263.5
14 Killian Peier Szwajcaria 129.5 130.0 262.2
15 Simon Ammann Szwajcaria 127.0 134.5 260.6
16 Daiki Ito Japonia 129.0 128.0 257.4
17 Kamil Stoch Polska 132.0 130.5 256.8
18 Dawid Kubacki Polska 126.5 134.5 256.5
19 Philipp Aschenwald Austria 127.0 130.5 253.0
20 Junshiro Kobayashi Japonia 132.5 124.0 250.8
21 Roman Koudelka Czechy 126.5 128.0 250.5
22 Yukiya Sato Japonia 128.5 130.0 250.1
23 Viktor Polasek Czechy 123.5 127.5 248.8
24 Constantin Schmid Niemcy 127.5 123.5 244.8
25 Michael Hayboeck Austria 122.5 127.0 241.4
26 Manuel Fettner Austria 126.5 125.5 241.1
27 Robin Pedersen Norwegia 122.0 127.0 240.2
28 Naoki Nakamura Japonia 123.0 126.0 239.6
29 Antti Aalto Finlandia 125.0 126.0 238.8
30 Marius Lindvik Norwegia 123.0 124.5 237.3
31 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 123.5   120.7
32 Halvor Egner Granerud Norwegia 125.0   120.2
33 Jernej Damjan Słowenia 123.0   120.0
34 Stephan Leyhe Niemcy 124.0   119.4
35 Mikhail Nazarov Rosja 122.0   117.3
36 Thomas Aasen Markeng Norwegia 123.0   117.0
37 Andreas Wellinger Niemcy 122.0   116.5
  Anze Lanisek Słowenia 121.0   116.5
39 Daniel Huber Austria 121.0   115.2
40 Clemens Aigner Austria 120.0   114.3
41 Sergey Tkachenko Kazachstan 120.0   113.7
42 Pius Paschke Niemcy 119.0   112.9
43 Jarkko Määttä Finlandia 119.0   112.7
44 Dimitry Vassiliev Rosja 119.5   110.7
45 Kevin Bickner USA 120.5   110.6
46 Stefan Hula Polska 116.5   105.0
47 Jan Hoerl Austria 115.0   103.9
  Cestmir Kozisek Czechy 116.5   103.9
49 Sebastian Colloredo Włochy 115.0   101.8
50 Paweł Wąsek Polska 114.0   101.4
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Raw Air 2019 - wszystkie konkursy »
Kalendarium
Jussi Hautamaeki
Dziś urodziny obchodzą:
Sergei Kulikov (1994)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze raporty specjalne...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich