Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k
Klasyfikacja po konkursie: 17.03.2019, Vikersund HS-240
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 2461.5  
2 Stefan Kraft Austria 2458.6 -2.9
3 Robert Johansson Norwegia 2351.6 -109.9
4 Markus Eisenbichler Niemcy 2296.8 -164.7
5 Johann Andre Forfang Norwegia 2265.3 -196.2
6 Simon Ammann Szwajcaria 2196.5 -265.0
7 Dawid Kubacki Polska 2196.0 -265.5
8 Jakub Wolny Polska 2187.1 -274.4
9 Kamil Stoch Polska 2147.6 -313.9
10 Evgeniy Klimov Rosja 2144.1 -317.4
11 Karl Geiger Niemcy 2131.0 -330.5
12 Peter Prevc Słowenia 2122.7 -338.8
13 Yukiya Sato Japonia 2106.0 -355.5
14 Michael Hayboeck Austria 2075.0 -386.5
15 Constantin Schmid Niemcy 2074.5 -387.0
16 Timi Zajc Słowenia 2067.0 -394.5
17 Piotr Żyła Polska 2050.6 -410.9
18 Domen Prevc Słowenia 2013.4 -448.1
19 Junshiro Kobayashi Japonia 1932.5 -529.0
20 Antti Aalto Finlandia 1885.2 -576.3
21 Killian Peier Szwajcaria 1847.0 -614.5
22 Daniel Huber Austria 1828.8 -632.7
23 Marius Lindvik Norwegia 1797.5 -664.0
24 Philipp Aschenwald Austria 1734.1 -727.4
25 Roman Koudelka Czechy 1611.7 -849.8
26 Mikhail Nazarov Rosja 1567.7 -893.8
27 Dimitry Vassiliev Rosja 1518.6 -942.9
28 Robin Pedersen Norwegia 1469.1 -992.4
29 Viktor Polasek Czechy 1456.9 -1004.6
30 Manuel Fettner Austria 1447.8 -1013.7
31 Naoki Nakamura Japonia 1401.2 -1060.3
32 Richard Freitag Niemcy 1361.3 -1100.2
33 Andreas Wellinger Niemcy 1333.3 -1128.2
34 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 1243.7 -1217.8
35 Anze Semenic Słowenia 1201.2 -1260.3
36 Anders Fannemel Norwegia 1072.0 -1389.5
37 Halvor Egner Granerud Norwegia 1017.0 -1444.5
38 Andreas Stjernen Norwegia 909.9 -1551.6
39 Stefan Hula Polska 899.0 -1562.5
40 Daiki Ito Japonia 893.6 -1567.9
41 Anze Lanisek Słowenia 889.3 -1572.2
42 Noriaki Kasai Japonia 873.6 -1587.9
43 Clemens Aigner Austria 862.9 -1598.6
44 Jarkko Määttä Finlandia 859.3 -1602.2
45 Sergey Tkachenko Kazachstan 806.8 -1654.7
46 Pius Paschke Niemcy 787.2 -1674.3
47 Stephan Leyhe Niemcy 782.5 -1679.0
48 Jonathan Learoyd Francja 759.8 -1701.7
49 Jan Hoerl Austria 718.6 -1742.9
50 Cestmir Kozisek Czechy 707.7 -1753.8
51 Dominik Peter Szwajcaria 702.1 -1759.4
52 Eetu Nousiainen Finlandia 661.7 -1799.8
53 Thomas Aasen Markeng Norwegia 646.5 -1815.0
54 Paweł W±sek Polska 602.9 -1858.6
55 Maksim Sergeev Rosja 600.4 -1861.1
56 Sebastian Colloredo Włochy 571.6 -1889.9
57 Andreas Alamommo Finlandia 536.1 -1925.4
58 Kevin Bickner USA 532.7 -1928.8
59 Vladimir Zografski Bułgaria 491.6 -1969.9
60 Sandro Hauswirth Szwajcaria 489.7 -1971.8
61 Luca Egloff Szwajcaria 474.0 -1987.5
62 Alex Insam Włochy 438.9 -2022.6
63 Matthew Soukup Kanada 403.4 -2058.1
64 Lukas Hlava Czechy 397.2 -2064.3
65 Jernej Damjan Słowenia 382.3 -2079.2
66 Casey Larson USA 370.2 -2091.3
67 Artti Aigro Estonia 364.0 -2097.5
68 Sabirzhan Muminov Kazachstan 332.9 -2128.6
69 Ziga Jelar Słowenia 300.3 -2161.2
70 Martin Hamann Niemcy 289.4 -2172.1
71 Andreas Schuler Szwajcaria 287.5 -2174.0
72 Tomas Vancura Czechy 271.9 -2189.6
73 Martti Nomme Estonia 264.9 -2196.6
74 Oscar P. Westerheim Norwegia 244.9 -2216.6
75 Andreas Granerud Buskum Norwegia 203.9 -2257.6
76 Mats Bjerke Myhren Norwegia 191.5 -2270.0
77 Joakim Aune Norwegia 186.6 -2274.9
78 Fredrik Villumstad Norwegia 179.0 -2282.5
79 Andrew Urlaub USA 125.8 -2335.7
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 12535  
2 Austria Austria 11126 -1409
3 Niemcy Niemcy 11056 -1479
4 Polska Polska 10083 -2452
5 Japonia Japonia 9668 -2866
6 Słowenia Słowenia 8976 -3559
7 Szwajcaria Szwajcaria 5997 -6538
8 Rosja Rosja 5831 -6704
9 Czechy Czechy 4445 -8089
10 Finlandia Finlandia 3942 -8593
11 Kanada Kanada 1647 -10888
12 Kazachstan Kazachstan 1140 -11395
13 USA USA 1029 -11506
14 Włochy Włochy 1011 -11524
15 Francja Francja 760 -11775
16 Estonia Estonia 629 -11906
17 Bułgaria Bułgaria 492 -12043

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Bastian Kaltenboeck
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
12:30
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening K
14:00
FIS Cup Ljubno
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich