Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
17.03.2019 - Vikersund (Norwegia) HS-240
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Domen Prevc Słowenia 241.0 232.5 454.7
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 237.0 239.0 454.6
3 Stefan Kraft Austria 236.5 229.5 443.2
4 Jakub Wolny Polska 230.0 225.5 438.8
5 Markus Eisenbichler Niemcy 223.0 230.0 434.3
6 Robert Johansson Norwegia 237.0 224.0 431.6
7 Johann Andre Forfang Norwegia 229.5 217.5 420.3
8 Simon Ammann Szwajcaria 224.0 215.5 416.3
9 Piotr Żyła Polska 212.0 232.0 408.9
10 Dawid Kubacki Polska 214.5 225.0 405.3
11 Andreas Wellinger Niemcy 216.5 214.0 404.6
12 Kamil Stoch Polska 207.5 225.5 397.8
13 Richard Freitag Niemcy 211.5 225.0 391.7
14 Evgeniy Klimov Rosja 215.5 221.5 391.0
15 Yukiya Sato Japonia 213.0 216.5 388.9
16 Peter Prevc Słowenia 201.5 220.5 383.4
17 Daniel Huber Austria 214.5 213.0 381.5
18 Antti Aalto Finlandia 202.0 217.0 380.8
19 Anze Semenic Słowenia 212.0 192.0 379.2
20 Constantin Schmid Niemcy 206.0 215.5 375.8
21 Michael Hayboeck Austria 202.0 215.5 374.2
22 Karl Geiger Niemcy 204.0 209.0 371.9
23 Marius Lindvik Norwegia 200.5 213.0 371.8
24 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 188.5 212.5 370.2
25 Timi Zajc Słowenia 202.5 209.5 366.8
26 Anders Fannemel Norwegia 201.0 204.0 364.9
27 Dimitry Vassiliev Rosja 197.0 202.0 363.2
28 Halvor Egner Granerud Norwegia 194.5 201.5 358.5
29 Naoki Nakamura Japonia 192.5 194.0 348.8
30 Mikhail Nazarov Rosja 199.0 192.0 343.3
31 Robin Pedersen Norwegia 192.0   170.3
32 Killian Peier Szwajcaria 194.5   170.1
33 Junshiro Kobayashi Japonia 197.5   169.3
34 Manuel Fettner Austria 192.0   169.0
35 Sergey Tkachenko Kazachstan 190.0   168.5
36 Roman Koudelka Czechy 191.0   164.0
37 Viktor Polasek Czechy 186.0   155.9
38 Dominik Peter Szwajcaria 175.5   145.3
39 Pius Paschke Niemcy 166.0   142.5
40 Jonathan Learoyd Francja 163.0   139.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Raw Air 2019 - wszystkie konkursy »
Najbliższe zawody
21 września 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 września 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 września 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich