Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.2019, Oslo HS-134
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Johansson Norwegia 285.0  
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 268.8 -16.2
3 Markus Eisenbichler Niemcy 260.3 -24.7
4 Stefan Kraft Austria 258.2 -26.8
5 Dawid Kubacki Polska 246.7 -38.3
6 Timi Zajc Słowenia 243.2 -41.8
7 Killian Peier Szwajcaria 239.4 -45.6
8 Michael Hayboeck Austria 234.8 -50.2
9 Karl Geiger Niemcy 233.9 -51.1
10 Philipp Aschenwald Austria 232.3 -52.7
11 Kamil Stoch Polska 231.8 -53.2
12 Jakub Wolny Polska 231.7 -53.3
13 Yukiya Sato Japonia 230.5 -54.5
14 Robin Pedersen Norwegia 229.6 -55.4
15 Junshiro Kobayashi Japonia 229.5 -55.5
16 Johann Andre Forfang Norwegia 229.0 -56.0
17 Evgeniy Klimov Rosja 227.8 -57.2
18 Piotr Żyła Polska 227.2 -57.8
19 Anze Lanisek Słowenia 226.7 -58.3
20 Manuel Fettner Austria 225.9 -59.1
21 Noriaki Kasai Japonia 222.2 -62.8
22 Stephan Leyhe Niemcy 221.8 -63.2
23 Peter Prevc Słowenia 217.6 -67.4
24 Viktor Polasek Czechy 213.7 -71.3
  Marius Lindvik Norwegia 213.7 -71.3
26 Domen Prevc Słowenia 213.1 -71.9
27 Antti Aalto Finlandia 210.0 -75.0
28 Constantin Schmid Niemcy 208.4 -76.6
29 Lukas Hlava Czechy 201.7 -83.3
30 Roman Koudelka Czechy 199.4 -85.6
31 Simon Ammann Szwajcaria 198.7 -86.3
32 Mikhail Nazarov Rosja 196.0 -89.0
33 Andreas Schuler Szwajcaria 195.2 -89.8
34 Luca Egloff Szwajcaria 186.2 -98.8
35 Cestmir Kozisek Czechy 180.7 -104.3
36 Eetu Nousiainen Finlandia 177.0 -108.0
37 Dimitry Vassiliev Rosja 174.9 -110.1
38 Maksim Sergeev Rosja 169.2 -115.8
39 Jarkko Määttä Finlandia 162.5 -122.5
40 Andreas Alamommo Finlandia 139.3 -145.7
41 Alex Insam Włochy 117.5 -167.5
42 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 116.4 -168.6
43 Vladimir Zografski Bułgaria 112.5 -172.5
44 Daniel Huber Austria 111.4 -173.6
45 Stefan Hula Polska 110.2 -174.8
46 Ziga Jelar Słowenia 108.8 -176.2
47 Andreas Stjernen Norwegia 108.0 -177.0
48 Daiki Ito Japonia 107.6 -177.4
49 Andreas Wellinger Niemcy 107.4 -177.6
50 Martin Hamann Niemcy 106.9 -178.1
51 Clemens Aigner Austria 106.6 -178.4
52 Jan Hoerl Austria 103.5 -181.5
53 Sergey Tkachenko Kazachstan 101.6 -183.4
54 Thomas Aasen Markeng Norwegia 101.3 -183.7
55 Jonathan Learoyd Francja 100.0 -185.0
56 Paweł W±sek Polska 99.5 -185.5
57 Sebastian Colloredo Włochy 99.2 -185.8
58 Mats Bjerke Myhren Norwegia 96.9 -188.1
59 Halvor Egner Granerud Norwegia 95.4 -189.6
60 Artti Aigro Estonia 95.3 -189.7
  Kevin Bickner USA 95.3 -189.7
62 Naoki Nakamura Japonia 93.2 -191.8
63 Matthew Soukup Kanada 91.5 -193.5
64 Joakim Aune Norwegia 86.2 -198.8
65 Anders Fannemel Norwegia 85.3 -199.7
66 Anze Semenic Słowenia 84.7 -200.3
67 Pius Paschke Niemcy 78.7 -206.3
68 Andrew Urlaub USA 78.0 -207.0
69 Casey Larson USA 74.6 -210.4
70 Oscar P. Westerheim Norwegia 73.1 -211.9
71 Martti Nomme Estonia 71.6 -213.4
72 Sabirzhan Muminov Kazachstan 67.9 -217.1
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1604  
2 Austria Austria 1273 -331
3 Niemcy Niemcy 1217 -386
4 Japonia Japonia 1152 -452
5 Polska Polska 1147 -456
6 Słowenia Słowenia 1094 -509
7 Szwajcaria Szwajcaria 820 -784
8 Czechy Czechy 796 -808
9 Rosja Rosja 768 -836
10 Finlandia Finlandia 689 -915
11 USA USA 248 -1356
12 Włochy Włochy 217 -1387
13 Kanada Kanada 208 -1396
14 Kazachstan Kazachstan 170 -1434
15 Estonia Estonia 167 -1437
16 Bułgaria Bułgaria 113 -1491
17 Francja Francja 100 -1504

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
09:00
FIS Cup Rastbüchl
trening K
09:45
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich