Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 16.03.2019, Vikersund HS-240
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 2015.4  
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 2006.9 -8.5
3 Robert Johansson Norwegia 1920.0 -95.4
4 Markus Eisenbichler Niemcy 1862.5 -152.9
5 Johann Andre Forfang Norwegia 1845.0 -170.4
6 Dawid Kubacki Polska 1790.7 -224.7
7 Simon Ammann Szwajcaria 1780.2 -235.2
8 Junshiro Kobayashi Japonia 1763.2 -252.2
9 Karl Geiger Niemcy 1759.1 -256.3
10 Evgeniy Klimov Rosja 1753.1 -262.3
11 Kamil Stoch Polska 1749.8 -265.6
12 Jakub Wolny Polska 1748.3 -267.1
13 Peter Prevc Słowenia 1739.3 -276.1
14 Philipp Aschenwald Austria 1734.1 -281.3
15 Yukiya Sato Japonia 1717.1 -298.3
16 Michael Hayboeck Austria 1700.8 -314.6
17 Timi Zajc Słowenia 1700.2 -315.2
18 Constantin Schmid Niemcy 1698.7 -316.7
19 Killian Peier Szwajcaria 1676.9 -338.5
20 Piotr Żyła Polska 1641.7 -373.7
21 Domen Prevc Słowenia 1558.7 -456.7
22 Antti Aalto Finlandia 1504.4 -511.0
23 Roman Koudelka Czechy 1447.7 -567.7
24 Daniel Huber Austria 1447.3 -568.1
25 Marius Lindvik Norwegia 1425.7 -589.7
26 Viktor Polasek Czechy 1301.0 -714.4
27 Robin Pedersen Norwegia 1298.8 -716.6
28 Manuel Fettner Austria 1278.8 -736.6
29 Mikhail Nazarov Rosja 1224.4 -791.0
30 Dimitry Vassiliev Rosja 1155.4 -860.0
31 Naoki Nakamura Japonia 1052.4 -963.0
32 Richard Freitag Niemcy 969.6 -1045.8
33 Andreas Wellinger Niemcy 928.7 -1086.7
34 Andreas Stjernen Norwegia 909.9 -1105.5
35 Stefan Hula Polska 899.0 -1116.4
36 Daiki Ito Japonia 893.6 -1121.8
37 Anze Lanisek Słowenia 889.3 -1126.1
38 Noriaki Kasai Japonia 873.6 -1141.8
39 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 873.5 -1141.9
40 Clemens Aigner Austria 862.9 -1152.5
41 Jarkko Määttä Finlandia 859.3 -1156.1
42 Anze Semenic Słowenia 822.0 -1193.4
43 Stephan Leyhe Niemcy 782.5 -1232.9
44 Jan Hoerl Austria 718.6 -1296.8
45 Cestmir Kozisek Czechy 707.7 -1307.7
46 Anders Fannemel Norwegia 707.1 -1308.3
47 Eetu Nousiainen Finlandia 661.7 -1353.7
48 Halvor Egner Granerud Norwegia 658.5 -1356.9
49 Thomas Aasen Markeng Norwegia 646.5 -1368.9
50 Pius Paschke Niemcy 644.7 -1370.7
51 Sergey Tkachenko Kazachstan 638.3 -1377.1
52 Jonathan Learoyd Francja 620.1 -1395.3
53 Paweł W±sek Polska 602.9 -1412.5
54 Maksim Sergeev Rosja 600.4 -1415.0
55 Sebastian Colloredo Włochy 571.6 -1443.8
56 Dominik Peter Szwajcaria 556.8 -1458.6
57 Andreas Alamommo Finlandia 536.1 -1479.3
58 Kevin Bickner USA 532.7 -1482.7
59 Vladimir Zografski Bułgaria 491.6 -1523.8
60 Sandro Hauswirth Szwajcaria 489.7 -1525.7
61 Luca Egloff Szwajcaria 474.0 -1541.4
62 Alex Insam Włochy 438.9 -1576.5
63 Matthew Soukup Kanada 403.4 -1612.0
64 Lukas Hlava Czechy 397.2 -1618.2
65 Jernej Damjan Słowenia 382.3 -1633.1
66 Casey Larson USA 370.2 -1645.2
67 Artti Aigro Estonia 364.0 -1651.4
68 Sabirzhan Muminov Kazachstan 332.9 -1682.5
69 Ziga Jelar Słowenia 300.3 -1715.1
70 Martin Hamann Niemcy 289.4 -1726.0
71 Andreas Schuler Szwajcaria 287.5 -1727.9
72 Tomas Vancura Czechy 271.9 -1743.5
73 Martti Nomme Estonia 264.9 -1750.5
74 Oscar P. Westerheim Norwegia 244.9 -1770.5
75 Andreas Granerud Buskum Norwegia 203.9 -1811.5
76 Mats Bjerke Myhren Norwegia 191.5 -1823.9
77 Joakim Aune Norwegia 186.6 -1828.8
78 Fredrik Villumstad Norwegia 179.0 -1836.4
79 Andrew Urlaub USA 125.8 -1889.6
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 10417  
2 Austria Austria 9758 -660
3 Niemcy Niemcy 8935 -1482
4 Polska Polska 8432 -1985
5 Japonia Japonia 8307 -2111
6 Słowenia Słowenia 7392 -3025
7 Szwajcaria Szwajcaria 5265 -5152
8 Rosja Rosja 4733 -5684
9 Czechy Czechy 4126 -6292
10 Finlandia Finlandia 3562 -6856
11 Kanada Kanada 1277 -9141
12 USA USA 1029 -9389
13 Włochy Włochy 1011 -9407
14 Kazachstan Kazachstan 971 -9446
15 Estonia Estonia 629 -9789
16 Francja Francja 620 -9797
17 Bułgaria Bułgaria 492 -9926

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich