Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 14.03.2019, Trondheim HS-138
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1356.4  
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 1346.9 -9.5
3 Robert Johansson Norwegia 1341.2 -15.2
4 Johann Andre Forfang Norwegia 1259.6 -96.8
5 Markus Eisenbichler Niemcy 1243.8 -112.6
6 Kamil Stoch Polska 1223.6 -132.8
7 Junshiro Kobayashi Japonia 1215.7 -140.7
8 Philipp Aschenwald Austria 1214.2 -142.2
9 Dawid Kubacki Polska 1213.9 -142.5
10 Evgeniy Klimov Rosja 1211.8 -144.6
11 Killian Peier Szwajcaria 1205.0 -151.4
12 Karl Geiger Niemcy 1197.5 -158.9
13 Peter Prevc Słowenia 1180.2 -176.2
14 Jakub Wolny Polska 1179.3 -177.1
15 Simon Ammann Szwajcaria 1175.1 -181.3
16 Yukiya Sato Japonia 1160.6 -195.8
17 Michael Hayboeck Austria 1149.1 -207.3
18 Robin Pedersen Norwegia 1135.3 -221.1
19 Constantin Schmid Niemcy 1128.2 -228.2
20 Roman Koudelka Czechy 1127.6 -228.8
21 Antti Aalto Finlandia 1116.4 -240.0
22 Manuel Fettner Austria 1110.1 -246.3
23 Timi Zajc Słowenia 1105.8 -250.6
24 Piotr Żyła Polska 1047.8 -308.6
25 Viktor Polasek Czechy 978.9 -377.5
26 Domen Prevc Słowenia 918.9 -437.5
27 Daniel Huber Austria 913.1 -443.3
28 Andreas Stjernen Norwegia 909.9 -446.5
29 Marius Lindvik Norwegia 904.7 -451.7
30 Stephan Leyhe Niemcy 782.5 -573.9
31 Andreas Wellinger Niemcy 758.6 -597.8
32 Stefan Hula Polska 746.1 -610.3
33 Daiki Ito Japonia 744.1 -612.3
34 Anze Lanisek Słowenia 738.5 -617.9
35 Clemens Aigner Austria 737.5 -618.9
36 Mikhail Nazarov Rosja 733.3 -623.1
37 Noriaki Kasai Japonia 725.2 -631.2
38 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 698.9 -657.5
39 Jan Hoerl Austria 599.4 -757.0
40 Dimitry Vassiliev Rosja 588.5 -767.9
41 Jarkko Määttä Finlandia 570.6 -785.8
42 Naoki Nakamura Japonia 563.9 -792.5
43 Thomas Aasen Markeng Norwegia 499.1 -857.3
44 Halvor Egner Granerud Norwegia 497.5 -858.9
45 Pius Paschke Niemcy 488.9 -867.5
46 Cestmir Kozisek Czechy 474.5 -881.9
47 Luca Egloff Szwajcaria 474.0 -882.4
48 Sergey Tkachenko Kazachstan 473.5 -882.9
49 Paweł W±sek Polska 459.0 -897.4
50 Sebastian Colloredo Włochy 454.5 -901.9
51 Jonathan Learoyd Francja 453.2 -903.2
52 Lukas Hlava Czechy 397.2 -959.2
53 Richard Freitag Niemcy 386.5 -969.9
54 Kevin Bickner USA 385.7 -970.7
55 Vladimir Zografski Bułgaria 375.8 -980.6
56 Eetu Nousiainen Finlandia 358.9 -997.5
57 Andreas Alamommo Finlandia 304.6 -1051.8
58 Ziga Jelar Słowenia 300.3 -1056.1
59 Martin Hamann Niemcy 289.4 -1067.0
60 Alex Insam Włochy 289.3 -1067.1
61 Andreas Schuler Szwajcaria 287.5 -1068.9
62 Maksim Sergeev Rosja 285.9 -1070.5
63 Matthew Soukup Kanada 269.2 -1087.2
64 Anze Semenic Słowenia 263.2 -1093.2
65 Casey Larson USA 249.9 -1106.5
66 Oscar P. Westerheim Norwegia 244.9 -1111.5
67 Jernej Damjan Słowenia 231.0 -1125.4
68 Sabirzhan Muminov Kazachstan 224.8 -1131.6
69 Artti Aigro Estonia 222.5 -1133.9
70 Andreas Granerud Buskum Norwegia 203.9 -1152.5
71 Mats Bjerke Myhren Norwegia 191.5 -1164.9
72 Joakim Aune Norwegia 186.6 -1169.8
73 Anders Fannemel Norwegia 179.1 -1177.3
74 Fredrik Villumstad Norwegia 179.0 -1177.4
75 Martti Nomme Estonia 158.8 -1197.6
76 Andrew Urlaub USA 125.8 -1230.6
77 Sandro Hauswirth Szwajcaria 90.4 -1266.0
78 Dominik Peter Szwajcaria 85.9 -1270.5
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 7732  
2 Austria Austria 7080 -653
3 Niemcy Niemcy 6275 -1457
4 Polska Polska 5870 -1863
5 Japonia Japonia 5756 -1976
6 Słowenia Słowenia 4738 -2994
7 Szwajcaria Szwajcaria 3318 -4414
8 Czechy Czechy 2978 -4754
9 Rosja Rosja 2820 -4913
10 Finlandia Finlandia 2351 -5382
11 Kanada Kanada 968 -6764
12 USA USA 761 -6971
13 Włochy Włochy 744 -6989
14 Kazachstan Kazachstan 698 -7034
15 Francja Francja 453 -7279
16 Estonia Estonia 381 -7351
17 Bułgaria Bułgaria 376 -7357

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich