Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 13.03.2019, Trondheim HS-138
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1075.9  
2 Robert Johansson Norwegia 1070.6 -5.3
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 1048.5 -27.4
4 Johann Andre Forfang Norwegia 984.0 -91.9
5 Markus Eisenbichler Niemcy 971.1 -104.8
6 Kamil Stoch Polska 966.8 -109.1
7 Junshiro Kobayashi Japonia 964.9 -111.0
8 Philipp Aschenwald Austria 961.2 -114.7
9 Dawid Kubacki Polska 957.4 -118.5
10 Killian Peier Szwajcaria 942.8 -133.1
11 Evgeniy Klimov Rosja 938.0 -137.9
12 Karl Geiger Niemcy 924.7 -151.2
13 Domen Prevc Słowenia 918.9 -157.0
14 Jakub Wolny Polska 915.8 -160.1
15 Peter Prevc Słowenia 914.8 -161.1
16 Simon Ammann Szwajcaria 914.5 -161.4
17 Yukiya Sato Japonia 910.5 -165.4
18 Michael Hayboeck Austria 907.7 -168.2
19 Robin Pedersen Norwegia 895.1 -180.8
20 Constantin Schmid Niemcy 883.4 -192.5
21 Antti Aalto Finlandia 877.6 -198.3
22 Roman Koudelka Czechy 877.1 -198.8
23 Manuel Fettner Austria 869.0 -206.9
24 Timi Zajc Słowenia 828.7 -247.2
25 Daniel Huber Austria 797.9 -278.0
26 Piotr Żyła Polska 779.0 -296.9
27 Viktor Polasek Czechy 730.1 -345.8
28 Noriaki Kasai Japonia 725.2 -350.7
29 Marius Lindvik Norwegia 667.4 -408.5
30 Stephan Leyhe Niemcy 663.1 -412.8
31 Andreas Wellinger Niemcy 642.1 -433.8
32 Stefan Hula Polska 641.1 -434.8
33 Clemens Aigner Austria 623.2 -452.7
34 Anze Lanisek Słowenia 622.0 -453.9
35 Andreas Stjernen Norwegia 621.9 -454.0
36 Mikhail Nazarov Rosja 616.0 -459.9
37 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 578.2 -497.7
38 Jan Hoerl Austria 495.5 -580.4
39 Daiki Ito Japonia 486.7 -589.2
40 Dimitry Vassiliev Rosja 477.8 -598.1
41 Luca Egloff Szwajcaria 474.0 -601.9
42 Jarkko Määttä Finlandia 457.9 -618.0
43 Jonathan Learoyd Francja 453.2 -622.7
44 Lukas Hlava Czechy 397.2 -678.7
45 Thomas Aasen Markeng Norwegia 382.1 -693.8
46 Halvor Egner Granerud Norwegia 377.3 -698.6
47 Pius Paschke Niemcy 376.0 -699.9
48 Vladimir Zografski Bułgaria 375.8 -700.1
49 Cestmir Kozisek Czechy 370.6 -705.3
50 Sergey Tkachenko Kazachstan 359.8 -716.1
51 Eetu Nousiainen Finlandia 358.9 -717.0
52 Paweł W±sek Polska 357.6 -718.3
53 Sebastian Colloredo Włochy 352.7 -723.2
54 Naoki Nakamura Japonia 324.3 -751.6
55 Andreas Alamommo Finlandia 304.6 -771.3
56 Ziga Jelar Słowenia 300.3 -775.6
57 Martin Hamann Niemcy 289.4 -786.5
58 Alex Insam Włochy 289.3 -786.6
59 Andreas Schuler Szwajcaria 287.5 -788.4
60 Maksim Sergeev Rosja 285.9 -790.0
61 Kevin Bickner USA 275.1 -800.8
62 Matthew Soukup Kanada 269.2 -806.7
63 Anze Semenic Słowenia 263.2 -812.7
64 Casey Larson USA 249.9 -826.0
65 Oscar P. Westerheim Norwegia 244.9 -831.0
66 Sabirzhan Muminov Kazachstan 224.8 -851.1
67 Artti Aigro Estonia 222.5 -853.4
68 Andreas Granerud Buskum Norwegia 203.9 -872.0
69 Mats Bjerke Myhren Norwegia 191.5 -884.4
70 Joakim Aune Norwegia 186.6 -889.3
71 Anders Fannemel Norwegia 179.1 -896.8
72 Fredrik Villumstad Norwegia 179.0 -896.9
73 Martti Nomme Estonia 158.8 -917.1
74 Andrew Urlaub USA 125.8 -950.1
75 Richard Freitag Niemcy 113.1 -962.8
76 Jernej Damjan Słowenia 111.0 -964.9
77 Sandro Hauswirth Szwajcaria 90.4 -985.5
78 Dominik Peter Szwajcaria 85.9 -990.0
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 6183  
2 Austria Austria 5730 -453
3 Niemcy Niemcy 4863 -1321
4 Polska Polska 4618 -1566
5 Japonia Japonia 4460 -1723
6 Słowenia Słowenia 3959 -2225
7 Szwajcaria Szwajcaria 2795 -3388
8 Czechy Czechy 2375 -3808
9 Rosja Rosja 2318 -3866
10 Finlandia Finlandia 1999 -4184
11 Kanada Kanada 847 -5336
12 USA USA 651 -5533
13 Włochy Włochy 642 -5541
14 Kazachstan Kazachstan 585 -5599
15 Francja Francja 453 -5730
16 Estonia Estonia 381 -5802
17 Bułgaria Bułgaria 376 -5808

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich