BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
28.11.2020, godz. 16:30
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2010
Period 1
02.07.2010   Kranj Słowenia HS-109 K-100
03.07.2010   Kranj Słowenia HS-109 K-100
04.07.2010   Velenje Słowenia HS-94 K-85
09.07.2010   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125
10.07.2010   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125
31.07.2010   Courchevel Francja HS-132 K-120
01.08.2010   Courchevel Francja HS-132 K-120
11.09.2010   Lillehammer Norwegia HS-134 K-120
12.09.2010   Lillehammer Norwegia HS-134 K-120
18.09.2010   Oslo Norwegia HS-106 K-95
19.09.2010   Oslo Norwegia HS-106 K-95
25.09.2010   Ałmaty Kazachstan HS-105 K-90
26.09.2010   Ałmaty Kazachstan HS-140 K-120
02.10.2010   Wisła Polska HS-134 K-120
03.10.2010   Wisła Polska HS-134 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 680  
2 Jakub Janda Czechy 484 -196
3 Andreas Strolz Austria 396 -284
4 Stefan Hula Polska 364 -316
5 Vladimir Zografski Bułgaria 323 -357
6 Antonin Hajek Czechy 283 -397
7 Emmanuel Chedal Francja 250 -430
8 Rok Zima Słowenia 244 -436
9 Marcin Bachleda Polska 230 -450
10 Danny Queck Niemcy 229 -451
11 Rafał ¦liż Polska 226 -454
12 Krzysztof Miętus Polska 220 -460
13 Lukas Hlava Czechy 219 -461
14 Felix Schoft Niemcy 202 -478
15 Anders Fannemel Norwegia 200 -480
16 Jure Sinkovec Słowenia 199 -481
17 Thomas Diethart Austria 193 -487
18 Markus Eggenhofer Austria 189 -491
19 Primoz Pikl Słowenia 186 -494
20 Maciej Kot Polska 184 -496
21 Rok Urbanc Słowenia 179 -501
22 Łukasz Rutkowski Polska 176 -504
23 Tomasz Byrt Polska 170 -510
  Dawid Kubacki Polska 170 -510
25 Vincent Descombes Sevoie Francja 167 -513
26 David Unterberger Austria 166 -514
27 Robert Hrgota Słowenia 163 -517
28 Klemens Murańka Polska 154 -526
29 Jurij Tepes Słowenia 145 -535
30 Richard Freitag Niemcy 142 -538
31 Andrzej Zapotoczny Polska 130 -550
32 Dejan Judez Słowenia 128 -552
33 Marco Grigoli Szwajcaria 123 -557
34 Ilja Rosliakov Rosja 116 -564
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 116 -564
36 Grzegorz Miętus Polska 114 -566
37 Andreas Stjernen Norwegia 113 -567
38 Matjaz Pungertar Słowenia 106 -574
39 Borek Sedlak Czechy 104 -576
40 Michael Hayboeck Austria 102 -578
41 Julian Musiol Niemcy 101 -579
42 Felix Brodauf Niemcy 96 -584
43 Heung Chul Choi Korea Pd. 90 -590
44 Ondrej Vaculik Czechy 84 -596
45 Atle Pedersen Roensen Norwegia 82 -598
  Robert Kranjec Słowenia 82 -598
47 Jan Matura Czechy 80 -600
48 Kevin Horlacher Niemcy 78 -602
49 Anssi Koivuranta Finlandia 76 -604
50 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 75 -605
51 Daniel Lackner Austria 74 -606
52 Lukas Mueller Austria 70 -610
53 Tomaz Naglic Słowenia 68 -612
54 Radik Zhaparov Kazachstan 62 -618
55 Tobias Bogner Niemcy 55 -625
56 Rune Velta Norwegia 53 -627
  Florian Horst Niemcy 53 -627
58 Jernej Damjan Słowenia 51 -629
59 Matic Kramarsic Słowenia 47 -633
60 Mitja Meznar Słowenia 45 -635
  Andrea Morassi Włochy 45 -635
  Mario Innauer Austria 45 -635
63 Markus Schiffner Austria 43 -637
  Thomas Thurnbichler Austria 43 -637
65 Tom Hilde Norwegia 37 -643
66 Stanislav Oshepkov Rosja 36 -644
67 Pavel Karelin Rosja 35 -645
  Diego Dellasega Włochy 35 -645
  Johan Remen Evensen Norwegia 35 -645
70 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 31 -649
  Stefan Hayboeck Austria 31 -649
  Marinus Kraus Niemcy 31 -649
73 Kai Kovaljeff Finlandia 30 -650
74 Pascal Egloff Szwajcaria 29 -651
75 Stephan Hocke Niemcy 27 -653
  Cestmir Kozisek Czechy 27 -653
  Johan Martin Brandt Norwegia 27 -653
78 Primoz Peterka Słowenia 25 -655
79 Anders Bardal Norwegia 24 -656
80 Konstantin Sokolenko Kazachstan 23 -657
  Piotr Żyła Polska 23 -657
82 Pius Paschke Niemcy 22 -658
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 22 -658
84 Peter Prevc Słowenia 21 -659
  Luka Leban Słowenia 21 -659
  Dimitry Ipatov Rosja 21 -659
87 Andreas Küttel Szwajcaria 20 -660
  Jakub Kot Polska 20 -660
89 Adrian Schuler Szwajcaria 19 -661
90 Akseli Kokkonen Norwegia 18 -662
  Alexander Sardyko Rosja 18 -662
  Alexandre Mabboux Francja 18 -662
  Nikolay Karpenko Kazachstan 18 -662
94 Seou Choi Korea Pd. 17 -663
95 Denis Kornilov Rosja 16 -664
96 Roman Koudelka Czechy 14 -666
97 Andraz Pograjc Słowenia 13 -667
98 Yuhei Sasaki Japonia 12 -668
  Matej Dobovsek Słowenia 12 -668
100 Anders Jacobsen Norwegia 11 -669
101 Ivan Karaulov Kazachstan 10 -670
  Nicolas Mayer Francja 10 -670
  Robert Johansson Norwegia 10 -670
104 Sebastian Colloredo Włochy 9 -671
  Manuel Poppinger Austria 9 -671
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 9 -671
  Peter Frenette USA 9 -671
108 Volodymyr Boshchuk Ukraina 8 -672
109 Jan Ziobro Polska 7 -673
110 Chil-Ku Kang Korea Pd. 6 -674
  Sami Niemi Finlandia 6 -674
  Maximilian Mechler Niemcy 6 -674
113 Ronan Lamy Chappuis Francja 5 -675
  David Winkler Niemcy 5 -675
  Georgiy Chervyakov Rosja 5 -675
116 Jan Fuhre Norwegia 4 -676
  Lauri Asikainen Finlandia 4 -676
118 Yevgeniy Levkin Kazachstan 3 -677
  Jaka Hvala Słowenia 3 -677
  Christian Ulmer Niemcy 3 -677
121 Johannes Obermayr Austria 2 -678
122 Arthur Pauli Austria 1 -679
  Illimar Paern Estonia 1 -679
  Tomas Zmoray Słowacja 1 -679
  Joachim Hauer Norwegia 1 -679
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2868  
2 Słowenia Słowenia 1738 -1130
3 Austria Austria 1364 -1504
4 Czechy Czechy 1295 -1573
5 Niemcy Niemcy 1050 -1818
6 Norwegia Norwegia 740 -2128
7 Francja Francja 450 -2418
8 Bułgaria Bułgaria 323 -2545
9 Rosja Rosja 322 -2546
10 Szwajcaria Szwajcaria 191 -2677
11 Korea Pd. Korea Pd. 144 -2724
12 Finlandia Finlandia 116 -2752
  Kazachstan Kazachstan 116 -2752
14 Włochy Włochy 89 -2779
15 Ukraina Ukraina 30 -2838
16 Japonia Japonia 12 -2856
17 USA USA 9 -2859
18 Słowacja Słowacja 1 -2867
  Estonia Estonia 1 -2867
Wyniki konkursów
02.07.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Andreas Strolz (Austria)
03.07.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
04.07.2010 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
09.07.2010 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
10.07.2010 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
30.07.2010 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
31.07.2010 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
11.09.2010 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Emmanuel Chedal (Francja)
12.09.2010 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Rok Zima (Słowenia)
18.09.2010 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
19.09.2010 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
25.09.2010 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
26.09.2010 Ałmaty Kazachstan K-95
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
02.10.2010 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
03.10.2010 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
14:30
P¦ Ruka
oficjalny trening
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
28 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
dzisiaj
04:59
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
dzisiaj
06:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
dzisiaj
07:29
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
dzisiaj
11:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
dzisiaj
11:59
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
dzisiaj
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
16:35
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | Kwalifikacje, HS 142
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
16:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Dawid Kubacki
47%
Stefan Kraft
17%
Kamil Stoch
16%
Karl Geiger
6%
Ryoyu Kobayashi
4%
Marius Lindvik
3%
Piotr Żyła
3%
Yukiya Sato
3%
Philipp Aschenwald
1%
Stephan Leyhe
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich