Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 19:00
Val di Fiemme HS-104
CoC
10.07.2010 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 134.0 132.5 259.2
2 Andreas Strolz Austria 129.0 129.5 245.3
3 Dawid Kubacki Polska 126.5 131.5 240.9
4 Borek Sedlak Czechy 126.5 126.0 229.5
5 Stefan Hula Polska 126.0 126.0 229.1
6 Jurij Tepes Słowenia 126.0 125.0 228.3
7 Krzysztof Miętus Polska 126.0 124.5 225.4
8 Lukas Mueller Austria 126.0 123.0 221.7
9 Richard Freitag Niemcy 126.0 122.0 221.4
10 Felix Schoft Niemcy 123.0 125.5 221.3
11 David Unterberger Austria 122.0 125.0 220.6
12 Maciej Kot Polska 122.0 125.0 218.6
  Antonin Hajek Czechy 123.0 124.0 218.6
14 Rok Urbanc Słowenia 123.5 123.5 218.1
15 Jan Matura Czechy 122.5 123.5 217.3
16 Lukas Hlava Czechy 125.5 121.5 217.1
17 Kai Kovaljeff Finlandia 126.5 119.5 216.3
18 Vladimir Zografski Bułgaria 126.5 118.5 214.5
19 Rafał ¦liż Polska 124.0 121.5 214.4
20 Primoz Pikl Słowenia 123.0 120.5 210.3
21 Danny Queck Niemcy 121.5 120.0 207.7
22 Thomas Diethart Austria 123.0 118.0 206.3
23 Volodymyr Boshchuk Ukraina 121.5 118.0 203.1
24 Julian Musiol Niemcy 120.5 117.0 199.5
25 Maximilian Mechler Niemcy 121.0 115.0 196.3
26 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 119.5 115.0 193.6
27 Marinus Kraus Niemcy 120.5 113.5 191.7
28 Christian Ulmer Niemcy 119.5 112.0 187.2
29 Felix Brodauf Niemcy 120.5 109.0 182.1
30 Pavel Karelin Rosja 119.5 106.0 170.9
31 Tomaz Naglic Słowenia 120.0 DSQ 102.0
32 Rok Zima Słowenia 120.0   101.0
33 David Winkler Niemcy 119.0   99.7
34 Łukasz Rutkowski Polska 118.0   98.4
35 Markus Eggenhofer Austria 118.0   97.4
36 Luka Leban Słowenia 118.0   96.9
37 Tobias Bogner Niemcy 117.5   96.5
38 Robert Hrgota Słowenia 116.5   95.2
39 Nikolay Karpenko Kazachstan 116.0   93.3
40 Adrian Schuler Szwajcaria 115.0   93.0
41 Stefan Hayboeck Austria 115.0   92.5
42 Pascal Egloff Szwajcaria 115.5   92.4
43 Johannes Obermayr Austria 115.0   92.0
44 Dejan Judez Słowenia 115.0   90.5
45 Vitaliy Shumbarets Ukraina 114.5   90.1
46 Radik Zhaparov Kazachstan 113.0   87.4
47 Ilja Rosliakov Rosja 113.5   84.8
48 Marco Grigoli Szwajcaria 111.0   83.8
49 Carl Nordin Szwecja 111.5   83.7
50 Jarkko Maatta Finlandia 111.0   82.8
51 Yusuke Narita Japonia 110.5   82.4
  Stephan Leyhe Niemcy 110.5   82.4
53 Markus Eisenbichler Niemcy 109.5   81.6
54 Arthur Pauli Austria 109.5   81.1
55 Sami Saapunki Finlandia 109.0   80.7
56 Isak Grimholm Szwecja 109.5   80.6
  Florian Horst Niemcy 109.5   80.6
58 Remi Francais Szwajcaria 109.5   80.1
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 109.5   80.1
60 Kevin Horlacher Niemcy 109.5   79.6
61 Yevgeniy Levkin Kazachstan 108.5   78.3
62 Sami Niemi Finlandia 107.0   75.6
63 Dimitry Ipatov Rosja 106.5   75.2
64 Nico Hermann Niemcy 106.0   73.8
65 Josef Larsson Szwecja 104.5   70.6
66 Yukiya Sato Japonia 104.5   69.6
67 Maksim Anisimov Białoru¶ 103.0   67.9
68 Assan Takhtakhunov Kazachstan 102.0   65.1
69 Erik Simon Niemcy 99.0   59.7
70 Bogomil Pavlov Bułgaria 98.0   53.4
71 Ryota Yokokawa Japonia 94.0   51.2
72 Yaroslav Dysko Ukraina 94.5   46.6
73 Kinya Okada Japonia 83.5   30.3
74 Tomas Zmoray Słowacja 115.5   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Yuka Seto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ Rasnov
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich