TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
11.09.2010 - Lillehammer (Norwegia) K-123
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Emmanuel Chedal Francja 135.0 129.0 259.9
2 Rafał ¦liż Polska 136.5 120.0 246.9
3 Vincent Descombes Sevoie Francja 131.5 123.5 245.7
4 Marco Grigoli Szwajcaria 134.5 120.5 245.2
5 Lukas Hlava Czechy 131.5 121.5 240.1
6 Marcin Bachleda Polska 130.5 122.0 239.7
7 Vladimir Zografski Bułgaria 128.0 122.0 233.7
8 Atle Pedersen Roensen Norwegia 133.0 118.5 231.4
9 Grzegorz Miętus Polska 127.0 122.5 230.8
10 Jakub Janda Czechy 131.0 117.5 230.0
11 Andreas Strolz Austria 123.0 123.0 226.5
12 Dejan Judez Słowenia 128.5 118.5 226.3
13 Felix Brodauf Niemcy 126.5 121.0 226.2
14 Julian Musiol Niemcy 133.0 111.5 224.8
15 Lukas Mueller Austria 129.5 114.5 219.9
16 Tomasz Byrt Polska 128.5 114.5 218.6
17 Stefan Hayboeck Austria 125.5 116.0 217.4
18 Łukasz Rutkowski Polska 126.0 117.0 216.6
19 Florian Horst Niemcy 124.5 114.0 209.5
20 Roman Koudelka Czechy 135.0 104.0 207.9
21 Rok Urbanc Słowenia 132.0 105.0 207.3
22 Andraz Pograjc Słowenia 123.0 114.5 207.2
23 Thomas Diethart Austria 123.0 113.0 206.0
24 Pascal Egloff Szwajcaria 127.0 109.5 204.9
25 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 131.5 105.0 202.9
26 Richard Freitag Niemcy 131.0 104.5 201.6
27 Michael Hayboeck Austria 132.5 100.0 199.2
28 Adrian Schuler Szwajcaria 126.5 100.5 187.3
29 Andreas Stjernen Norwegia 125.5 DSQ 117.0
30 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 122.5 DSQ 112.1
31 Kevin Horlacher Niemcy 123.5   110.9
32 Rune Velta Norwegia 121.5   109.8
33 Anders Fannemel Norwegia 121.0   109.4
34 Alexandre Mabboux Francja 121.5   109.3
35 Primoz Pikl Słowenia 122.0   109.2
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 122.0   109.2
37 Jure Sinkovec Słowenia 121.5   108.8
38 Felix Schoft Niemcy 121.5   108.3
39 Klemens Murańka Polska 120.5   108.0
40 Jarkko Määttä Finlandia 120.0   107.6
41 Tomaz Naglic Słowenia 121.0   107.4
  Tobias Bogner Niemcy 121.0   107.4
43 Sami Niemi Finlandia 120.0   106.6
44 Georgiy Chervyakov Rosja 120.0   106.1
45 Danny Queck Niemcy 119.5   105.2
46 Dimitry Ipatov Rosja 119.5   104.7
47 Rok Zima Słowenia 119.5   104.2
48 Antonin Hajek Czechy 118.5   102.9
49 Florian Schabereiter Austria 118.5   102.4
50 Tomas Zmoray Słowacja 117.5   101.6
51 Isak Grimholm Szwecja 118.0   101.5
  Robert Johansson Norwegia 118.0   101.5
53 Peter Frenette USA 117.0   100.2
54 Denis Kornilov Rosja 115.5   96.0
55 David Unterberger Austria 115.0   95.6
56 Sami Saapunki Finlandia 114.0   93.3
57 Andrzej Zapotoczny Polska 112.5   90.6
58 Fredrik Balkasen Szwecja 112.0   89.2
59 Carl Nordin Szwecja 109.0   84.3
60 Anders Johnson USA 108.0   82.0
61 Matjaz Pungertar Słowenia 108.5   81.9
62 Nicolas Mayer Francja 105.5   78.0
63 Lauri Asikainen Finlandia 106.0   77.4
64 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 106.0   73.4
65 Josef Larsson Szwecja 102.0   70.2
66 Eric Mitchell Kanada 101.5   69.3
67 Akseli Kokkonen Norwegia 102.5   68.1
68 Nicholas Alexander USA 98.0   58.0
69 Denis Sindler Słowacja 94.5   55.2
70 Maksim Anisimov Białoru¶ 89.0   45.3
71 Markus Eggenhofer Austria 91.0   43.9

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alex Insam (1997)
Christian Inngjerdingen (1996)
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »