BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
23.01.2021
Oberhof HS-100
Alpen Cup
09.07.2010 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) K-125

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Kamil Stoch Polska 138.0 138.9
2 Stefan Hula Polska 135.5 133.9
3 Andreas Strolz Austria 134.5 133.6
4 Thomas Diethart Austria 132.5 127.5
5 Robert Hrgota Słowenia 132.5 127.0
6 Jan Matura Czechy 131.0 124.8
7 Łukasz Rutkowski Polska 131.0 123.3
8 Felix Brodauf Niemcy 130.5 122.9
9 Jurij Tepes Słowenia 130.5 122.4
10 Borek Sedlak Czechy 130.5 121.9
11 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 129.0 121.2
12 Lukas Mueller Austria 129.5 121.1
13 Rok Urbanc Słowenia 129.0 119.7
14 Luka Leban Słowenia 128.5 118.8
15 Kai Kovaljeff Finlandia 128.5 117.8
16 David Unterberger Austria 127.0 116.6
17 Rafał ¦liż Polska 127.5 116.5
18 Maciej Kot Polska 127.0 116.1
  Krzysztof Miętus Polska 127.0 116.1
20 Marinus Kraus Niemcy 126.5 114.7
  Dawid Kubacki Polska 126.5 114.7
22 Danny Queck Niemcy 125.5 113.9
23 Lukas Hlava Czechy 125.5 113.4
24 Kevin Horlacher Niemcy 126.0 113.3
  Antonin Hajek Czechy 126.0 113.3
26 Dejan Judez Słowenia 125.5 112.9
27 Richard Freitag Niemcy 125.5 112.4
28 Yevgeniy Levkin Kazachstan 126.5 112.2
29 Julian Musiol Niemcy 125.0 112.0
30 Tomas Zmoray Słowacja 127.0 111.6
31 Markus Eggenhofer Austria 124.5 111.1
32 Primoz Pikl Słowenia 125.5 110.9
33 Vladimir Zografski Bułgaria 124.0 110.7
34 Felix Schoft Niemcy 124.5 110.6
35 Arthur Pauli Austria 124.0 109.7
36 Johannes Obermayr Austria 124.0 109.2
37 Ilja Rosliakov Rosja 123.5 108.8
38 Tobias Bogner Niemcy 122.0 106.6
39 Maximilian Mechler Niemcy 123.0 106.4
40 Sami Saapunki Finlandia 122.5 106.0
41 Radik Zhaparov Kazachstan 122.0 105.6
  Pavel Karelin Rosja 122.0 105.6
  Markus Eisenbichler Niemcy 122.0 105.6
44 Vitaliy Shumbarets Ukraina 120.0 102.0
45 Volodymyr Boshchuk Ukraina 120.5 101.9
46 Christian Ulmer Niemcy 119.5 100.6
47 Nikolay Karpenko Kazachstan 121.0 99.8
48 Rok Zima Słowenia 118.5 98.3
49 Pascal Egloff Szwajcaria 117.0 95.1
  Erik Simon Niemcy 117.0 95.1
51 Ivan Karaulov Kazachstan 116.5 94.2
  David Winkler Niemcy 116.5 94.2
53 Florian Horst Niemcy 116.5 93.7
54 Stephan Leyhe Niemcy 115.5 92.4
55 Stefan Hayboeck Austria 115.0 92.0
56 Nico Hermann Niemcy 115.0 90.5
57 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 115.0 90.0
  Isak Grimholm Szwecja 115.0 90.0
59 Tomaz Naglic Słowenia 113.0 87.9
60 Dimitry Ipatov Rosja 112.5 85.5
61 Yusuke Narita Japonia 112.0 84.6
62 Sami Niemi Finlandia 111.5 84.2
63 Volodymyr Veredyuk Ukraina 111.5 83.7
64 Josef Larsson Szwecja 111.0 81.8
65 Remi Francais Szwajcaria 110.0 81.5
66 Maksim Anisimov Białoru¶ 109.5 81.1
67 Adrian Schuler Szwajcaria 109.5 80.1
68 Yukiya Sato Japonia 109.5 79.6
69 Carl Nordin Szwecja 108.0 77.4
70 Marco Grigoli Szwajcaria 107.5 76.5
71 Ossi-Pekka Valta Finlandia 103.5 67.3
72 Kinya Okada Japonia 98.5 57.8
73 Bogomil Pavlov Bułgaria 100.5 57.4
74 Ryota Yokokawa Japonia 82.5 23.5

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
14:00
P¦ kobiet Ljubno
14:30
P¦ Lahti
16:15
P¦ Lahti
konkurs druż.
24 stycznia 2021 (niedziela)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
14:30
P¦ Lahti
kwalifikacje
16:00
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna
12:30
P¦-k Titisee
odprawa techniczna
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening
14:15
P¦-k Titisee
oficjalny trening
15:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦-k Titisee
kwalifikacje
30 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦-k Titisee
seria próbna
13:45
P¦-k Titisee
konkurs ind.
15:00
P¦ Willingen
seria próbna
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport
Player
Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
18:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
dzisiaj
22:31
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
06:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
13:50
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ljubno | Konkurs indywidualny kobiet, HS 94 
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
15:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
jutro
15:50
Eurosport
Player
Lahti | Konkurs indywidualny, HS 130
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich