BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
29.01.2021, godz. 15:45
Willingen HS-147
Willingen Six, kwal.
Klasyfikacja po konkursie: 02.10.2010, Wisła K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 680  
2 Jakub Janda Czechy 484 -196
3 Andreas Strolz Austria 396 -284
4 Stefan Hula Polska 335 -345
5 Vladimir Zografski Bułgaria 323 -357
6 Antonin Hajek Czechy 283 -397
7 Emmanuel Chedal Francja 250 -430
8 Rok Zima Słowenia 244 -436
9 Danny Queck Niemcy 229 -451
10 Rafał ¦liż Polska 226 -454
11 Lukas Hlava Czechy 219 -461
12 Marcin Bachleda Polska 212 -468
13 Felix Schoft Niemcy 202 -478
14 Thomas Diethart Austria 193 -487
15 Markus Eggenhofer Austria 189 -491
16 Primoz Pikl Słowenia 186 -494
17 Krzysztof Miętus Polska 184 -496
18 Łukasz Rutkowski Polska 176 -504
19 Maciej Kot Polska 171 -509
20 Dawid Kubacki Polska 170 -510
21 Vincent Descombes Sevoie Francja 167 -513
22 David Unterberger Austria 166 -514
23 Tomasz Byrt Polska 161 -519
24 Rok Urbanc Słowenia 159 -521
25 Jurij Tepes Słowenia 145 -535
26 Richard Freitag Niemcy 142 -538
27 Robert Hrgota Słowenia 137 -543
28 Marco Grigoli Szwajcaria 123 -557
29 Jure Sinkovec Słowenia 119 -561
30 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 116 -564
  Ilja Rosliakov Rosja 116 -564
  Dejan Judez Słowenia 116 -564
33 Andreas Stjernen Norwegia 113 -567
34 Grzegorz Miętus Polska 108 -572
35 Klemens Murańka Polska 104 -576
  Borek Sedlak Czechy 104 -576
37 Michael Hayboeck Austria 102 -578
38 Julian Musiol Niemcy 101 -579
39 Anders Fannemel Norwegia 100 -580
40 Heung Chul Choi Korea Pd. 90 -590
  Andrzej Zapotoczny Polska 90 -590
42 Felix Brodauf Niemcy 88 -592
43 Ondrej Vaculik Czechy 84 -596
44 Robert Kranjec Słowenia 82 -598
45 Jan Matura Czechy 80 -600
46 Kevin Horlacher Niemcy 76 -604
47 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 75 -605
48 Matjaz Pungertar Słowenia 74 -606
49 Lukas Mueller Austria 70 -610
50 Atle Pedersen Roensen Norwegia 68 -612
  Tomaz Naglic Słowenia 68 -612
52 Radik Zhaparov Kazachstan 62 -618
53 Tobias Bogner Niemcy 55 -625
54 Florian Horst Niemcy 53 -627
  Rune Velta Norwegia 53 -627
56 Jernej Damjan Słowenia 51 -629
57 Mario Innauer Austria 45 -635
  Mitja Meznar Słowenia 45 -635
  Andrea Morassi Włochy 45 -635
60 Markus Schiffner Austria 43 -637
  Thomas Thurnbichler Austria 43 -637
62 Tom Hilde Norwegia 37 -643
63 Stanislav Oshepkov Rosja 36 -644
64 Diego Dellasega Włochy 35 -645
  Johan Remen Evensen Norwegia 35 -645
  Pavel Karelin Rosja 35 -645
67 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 31 -649
  Stefan Hayboeck Austria 31 -649
69 Kai Kovaljeff Finlandia 30 -650
70 Daniel Lackner Austria 29 -651
  Pascal Egloff Szwajcaria 29 -651
72 Primoz Peterka Słowenia 25 -655
73 Cestmir Kozisek Czechy 24 -656
  Anders Bardal Norwegia 24 -656
75 Matic Kramarsic Słowenia 23 -657
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 23 -657
77 Pius Paschke Niemcy 22 -658
78 Peter Prevc Słowenia 21 -659
  Luka Leban Słowenia 21 -659
  Dimitry Ipatov Rosja 21 -659
81 Andreas Küttel Szwajcaria 20 -660
  Stephan Hocke Niemcy 20 -660
83 Adrian Schuler Szwajcaria 19 -661
84 Nikolay Karpenko Kazachstan 18 -662
  Akseli Kokkonen Norwegia 18 -662
  Alexander Sardyko Rosja 18 -662
  Alexandre Mabboux Francja 18 -662
88 Seou Choi Korea Pd. 17 -663
89 Denis Kornilov Rosja 16 -664
  Anssi Koivuranta Finlandia 16 -664
91 Marinus Kraus Niemcy 15 -665
92 Roman Koudelka Czechy 14 -666
93 Andraz Pograjc Słowenia 13 -667
94 Matej Dobovsek Słowenia 12 -668
  Piotr Żyła Polska 12 -668
  Yuhei Sasaki Japonia 12 -668
97 Anders Jacobsen Norwegia 11 -669
98 Nicolas Mayer Francja 10 -670
  Robert Johansson Norwegia 10 -670
  Ivan Karaulov Kazachstan 10 -670
  Jakub Kot Polska 10 -670
102 Peter Frenette USA 9 -671
  Sebastian Colloredo Włochy 9 -671
  Manuel Poppinger Austria 9 -671
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 9 -671
106 Volodymyr Boshchuk Ukraina 8 -672
107 Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -673
  Jan Ziobro Polska 7 -673
109 Chil-Ku Kang Korea Pd. 6 -674
  Maximilian Mechler Niemcy 6 -674
111 Johan Martin Brandt Norwegia 5 -675
  David Winkler Niemcy 5 -675
  Georgiy Chervyakov Rosja 5 -675
  Ronan Lamy Chappuis Francja 5 -675
115 Lauri Asikainen Finlandia 4 -676
116 Yevgeniy Levkin Kazachstan 3 -677
  Jaka Hvala Słowenia 3 -677
  Christian Ulmer Niemcy 3 -677
119 Johannes Obermayr Austria 2 -678
120 Tomas Zmoray Słowacja 1 -679
  Arthur Pauli Austria 1 -679
  Illimar Paern Estonia 1 -679
  Sami Niemi Finlandia 1 -679
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2646  
2 Słowenia Słowenia 1544 -1102
3 Austria Austria 1319 -1327
4 Czechy Czechy 1292 -1354
5 Niemcy Niemcy 1017 -1629
6 Norwegia Norwegia 599 -2047
7 Francja Francja 450 -2196
8 Bułgaria Bułgaria 323 -2323
9 Rosja Rosja 322 -2324
10 Szwajcaria Szwajcaria 191 -2455
11 Korea Pd. Korea Pd. 144 -2502
12 Kazachstan Kazachstan 116 -2530
13 Włochy Włochy 89 -2557
14 Finlandia Finlandia 51 -2595
15 Ukraina Ukraina 15 -2631
16 Japonia Japonia 12 -2634
17 USA USA 9 -2637
18 Estonia Estonia 1 -2645
  Słowacja Słowacja 1 -2645

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
29 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna
12:30
P¦-k Titisee
odprawa techniczna
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening
14:15
P¦-k Titisee
oficjalny trening
15:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦-k Titisee
kwalifikacje
30 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦-k Titisee
seria próbna
13:45
P¦-k Titisee
konkurs ind.
15:00
P¦ Willingen
seria próbna
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind.
31 stycznia 2021 (niedziela)
12:00
P¦-k Titisee
kwalifikacje
13:15
P¦-k Titisee
konkurs ind.
14:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦ Willingen
konkurs ind.
4 lutego 2021 (czwartek)
19:00
P¦-k Hinzenbach
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
jutro
11:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
18:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
20:37
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
21:38
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
22:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
23:18
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
27.1.2021
10:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
27.1.2021
11:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
27.1.2021
13:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
27.1.2021
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich