BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
14
15
16
17
21
22
23
24
25
26
30
31
grudzień 2020
Najbliższe zawody
05.12.2020, godz. 15:00
Lillehammer HS-98
P¦-k
03.10.2010 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anders Fannemel Norwegia 134.0 134.5 279.8
2 Jure Sinkovec Słowenia 131.5 137.5 275.2
3 Anssi Koivuranta Finlandia 133.0 125.0 262.9
4 Klemens Murańka Polska 128.0 122.0 248.5
5 Daniel Lackner Austria 124.5 121.5 239.8
6 Andrzej Zapotoczny Polska 127.5 119.0 239.7
7 Krzysztof Miętus Polska 120.5 125.0 239.4
8 Matjaz Pungertar Słowenia 124.0 120.5 234.6
9 Stefan Hula Polska 125.0 118.5 233.8
10 Robert Hrgota Słowenia 119.5 123.5 229.9
11 Matic Kramarsic Słowenia 119.0 121.5 228.9
12 Johan Martin Brandt Norwegia 123.5 114.5 221.4
13 Rok Urbanc Słowenia 119.5 117.5 220.6
14 Marcin Bachleda Polska 118.5 118.0 219.7
15 Marinus Kraus Niemcy 119.0 118.0 219.6
16 Vitaliy Shumbarets Ukraina 125.5 113.0 219.3
17 Atle Pedersen Roensen Norwegia 117.0 117.5 214.6
18 Maciej Kot Polska 124.0 109.0 212.9
19 Dejan Judez Słowenia 120.0 113.5 212.3
20 Piotr Żyła Polska 119.5 111.5 209.3
21 Jakub Kot Polska 115.0 115.0 207.0
22 Tomasz Byrt Polska 115.0 115.5 206.4
23 Felix Brodauf Niemcy 116.5 113.5 205.5
24 Stephan Hocke Niemcy 114.0 115.0 205.2
25 Grzegorz Miętus Polska 116.0 113.5 205.1
26 Sami Niemi Finlandia 115.0 113.0 202.4
27 Jan Fuhre Norwegia 119.0 106.5 196.9
28 Cestmir Kozisek Czechy 114.0 111.5 195.9
29 Kevin Horlacher Niemcy 115.5 108.5 194.2
30 Joachim Hauer Norwegia 119.0 103.0 189.1
31 Akseli Kokkonen Norwegia 112.5   98.0
32 Thomas Thurnbichler Austria 111.0   95.8
33 Dawid Kowal Polska 111.5   95.7
34 Florian Horst Niemcy 111.0   95.3
35 Luka Leban Słowenia 111.0   94.8
  Sami Saapunki Finlandia 111.0   94.8
  Davide Bresadola Włochy 111.0   94.8
38 Pius Paschke Niemcy 110.0   93.0
  Jiri Mazoch Czechy 110.0   93.0
40 Erik Simon Niemcy 109.5   92.1
41 Alexander Sardyko Rosja 109.0   91.2
42 Lauri Asikainen Finlandia 108.5   90.3
43 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 108.0   89.4
44 Aleksander Zniszczoł Polska 107.0   87.6
45 Illimar Paern Estonia 107.5   87.5
46 Manuel Poppinger Austria 106.5   86.2
47 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 102.5   78.0
48 Volodymyr Veredyuk Ukraina 103.0   77.9
49 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 102.5   77.5
50 Michael Lunardi Włochy 102.5   77.0
51 Oleksandr Lazarovych Ukraina 104.0   76.7
52 Primoz Roglic Słowenia 102.0   76.6
53 Christian Ulmer Niemcy 102.0   76.1
54 Roman Kuryavskiv Kazachstan 97.5   68.0
55 Mats Piho Estonia 94.0   61.2
56 Bartłomiej Kłusek Polska 93.5   60.3
57 Milos Kadlec Czechy 95.0   59.5
58 Artur Kukuła Polska 89.5   50.6
59 Alessio de Crignis Włochy 89.0   50.2
60 Dmitry Sporynin Rosja 87.5   48.0
61 Alexey Pchelintsev Kazachstan 85.5   43.9
62 Vladimir Rosko Słowacja 84.5   42.6
63 Stanislav Oshepkov Rosja 84.0   38.2
64 Federico Cecon Włochy 82.5   37.5
65 Pavel Farkas Czechy 80.5   33.9
66 Martti Nomme Estonia 79.5   32.6
67 Marat Zhaparov Kazachstan 79.0   28.7
68 Roman Gornostaev Rosja 73.0   16.4

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Shohtaroh Hosoda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
5 grudnia 2020 (sobota)
15:15
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
16:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
6 grudnia 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:00
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
jutro
05:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
06:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
07:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
19:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
4.12.2020
10:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
4.12.2020
11:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
4.12.2020
14:45
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
4.12.2020
15:20
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Niżny Tagił | Kwalifikacje, HS 143
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
4.12.2020
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił
LIVE
4.12.2020
16:45
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich