BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
23.01.2021
Oberhof HS-100
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 26.09.2010, Ałmaty K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 680  
2 Jakub Janda Czechy 484 -196
3 Andreas Strolz Austria 396 -284
4 Vladimir Zografski Bułgaria 323 -357
5 Antonin Hajek Czechy 283 -397
6 Stefan Hula Polska 255 -425
7 Emmanuel Chedal Francja 250 -430
8 Rok Zima Słowenia 244 -436
9 Danny Queck Niemcy 229 -451
10 Rafał ¦liż Polska 226 -454
11 Lukas Hlava Czechy 219 -461
12 Felix Schoft Niemcy 202 -478
13 Marcin Bachleda Polska 197 -483
14 Thomas Diethart Austria 193 -487
15 Markus Eggenhofer Austria 189 -491
16 Primoz Pikl Słowenia 186 -494
17 Łukasz Rutkowski Polska 176 -504
18 Dawid Kubacki Polska 170 -510
19 Vincent Descombes Sevoie Francja 167 -513
20 David Unterberger Austria 166 -514
21 Maciej Kot Polska 145 -535
  Jurij Tepes Słowenia 145 -535
23 Krzysztof Miętus Polska 144 -536
24 Richard Freitag Niemcy 142 -538
25 Tomasz Byrt Polska 137 -543
26 Marco Grigoli Szwajcaria 123 -557
  Rok Urbanc Słowenia 123 -557
28 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 116 -564
  Ilja Rosliakov Rosja 116 -564
30 Andreas Stjernen Norwegia 113 -567
31 Borek Sedlak Czechy 104 -576
32 Michael Hayboeck Austria 102 -578
33 Julian Musiol Niemcy 101 -579
34 Heung Chul Choi Korea Pd. 90 -590
  Andrzej Zapotoczny Polska 90 -590
36 Ondrej Vaculik Czechy 84 -596
  Dejan Judez Słowenia 84 -596
38 Robert Kranjec Słowenia 82 -598
39 Jan Matura Czechy 80 -600
  Klemens Murańka Polska 80 -600
41 Robert Hrgota Słowenia 77 -603
42 Felix Brodauf Niemcy 76 -604
43 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 75 -605
44 Jure Sinkovec Słowenia 74 -606
45 Lukas Mueller Austria 70 -610
46 Tomaz Naglic Słowenia 68 -612
47 Kevin Horlacher Niemcy 64 -616
48 Radik Zhaparov Kazachstan 62 -618
49 Grzegorz Miętus Polska 58 -622
50 Matjaz Pungertar Słowenia 56 -624
51 Atle Pedersen Roensen Norwegia 55 -625
  Tobias Bogner Niemcy 55 -625
53 Florian Horst Niemcy 53 -627
  Rune Velta Norwegia 53 -627
55 Jernej Damjan Słowenia 51 -629
56 Andrea Morassi Włochy 45 -635
  Mario Innauer Austria 45 -635
  Mitja Meznar Słowenia 45 -635
59 Markus Schiffner Austria 43 -637
60 Tom Hilde Norwegia 37 -643
61 Stanislav Oshepkov Rosja 36 -644
62 Diego Dellasega Włochy 35 -645
  Johan Remen Evensen Norwegia 35 -645
  Pavel Karelin Rosja 35 -645
65 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 31 -649
  Stefan Hayboeck Austria 31 -649
67 Kai Kovaljeff Finlandia 30 -650
68 Thomas Thurnbichler Austria 29 -651
  Pascal Egloff Szwajcaria 29 -651
70 Primoz Peterka Słowenia 25 -655
71 Anders Bardal Norwegia 24 -656
  Cestmir Kozisek Czechy 24 -656
73 Matic Kramarsic Słowenia 23 -657
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 23 -657
75 Pius Paschke Niemcy 22 -658
76 Peter Prevc Słowenia 21 -659
  Dimitry Ipatov Rosja 21 -659
78 Andreas Küttel Szwajcaria 20 -660
79 Adrian Schuler Szwajcaria 19 -661
80 Alexander Sardyko Rosja 18 -662
  Alexandre Mabboux Francja 18 -662
  Nikolay Karpenko Kazachstan 18 -662
  Luka Leban Słowenia 18 -662
84 Seou Choi Korea Pd. 17 -663
85 Akseli Kokkonen Norwegia 16 -664
  Denis Kornilov Rosja 16 -664
87 Marinus Kraus Niemcy 15 -665
88 Roman Koudelka Czechy 14 -666
89 Andraz Pograjc Słowenia 13 -667
90 Yuhei Sasaki Japonia 12 -668
  Matej Dobovsek Słowenia 12 -668
92 Anders Jacobsen Norwegia 11 -669
93 Nicolas Mayer Francja 10 -670
  Robert Johansson Norwegia 10 -670
  Ivan Karaulov Kazachstan 10 -670
96 Peter Frenette USA 9 -671
  Sebastian Colloredo Włochy 9 -671
98 Volodymyr Boshchuk Ukraina 8 -672
99 Jan Ziobro Polska 7 -673
100 Maximilian Mechler Niemcy 6 -674
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 6 -674
102 Ronan Lamy Chappuis Francja 5 -675
  David Winkler Niemcy 5 -675
  Georgiy Chervyakov Rosja 5 -675
105 Jakub Kot Polska 4 -676
106 Yevgeniy Levkin Kazachstan 3 -677
  Jaka Hvala Słowenia 3 -677
  Christian Ulmer Niemcy 3 -677
109 Johannes Obermayr Austria 2 -678
110 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 1 -679
  Tomas Zmoray Słowacja 1 -679
  Arthur Pauli Austria 1 -679
  Illimar Paern Estonia 1 -679
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2369  
2 Słowenia Słowenia 1350 -1019
3 Czechy Czechy 1292 -1077
4 Austria Austria 1267 -1102
5 Niemcy Niemcy 973 -1396
6 Norwegia Norwegia 471 -1898
7 Francja Francja 450 -1919
8 Bułgaria Bułgaria 323 -2046
9 Rosja Rosja 322 -2047
10 Szwajcaria Szwajcaria 191 -2178
11 Korea Pd. Korea Pd. 144 -2225
12 Kazachstan Kazachstan 116 -2253
13 Włochy Włochy 89 -2280
14 Finlandia Finlandia 30 -2339
15 Japonia Japonia 12 -2357
16 USA USA 9 -2360
17 Ukraina Ukraina 8 -2361
18 Estonia Estonia 1 -2368
  Słowacja Słowacja 1 -2368

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
14:00
P¦ kobiet Ljubno
14:30
P¦ Lahti
16:15
P¦ Lahti
24 stycznia 2021 (niedziela)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
14:30
P¦ Lahti
kwalifikacje
16:00
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna
12:30
P¦-k Titisee
odprawa techniczna
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening
14:15
P¦-k Titisee
oficjalny trening
15:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦-k Titisee
kwalifikacje
30 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦-k Titisee
seria próbna
13:45
P¦-k Titisee
konkurs ind.
15:00
P¦ Willingen
seria próbna
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
21:31
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
dzisiaj
22:31
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
06:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
13:50
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ljubno | Konkurs indywidualny kobiet, HS 94 
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
15:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
jutro
15:50
Eurosport
Player
Lahti | Konkurs indywidualny, HS 130
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
LIVE
jutro
17:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
jutro
20:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich