TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
04.07.2010 - Velenje (Słowenia) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 93.5 90.0 255.5
2 David Unterberger Austria 89.0 85.5 240.0
  Stefan Hula Polska 86.5 89.0 240.0
4 Markus Eggenhofer Austria 87.5 87.0 238.5
5 Mitja Meznar Słowenia 85.0 88.0 234.5
6 Primoz Pikl Słowenia 87.5 86.0 234.0
7 Maciej Kot Polska 87.0 85.0 229.5
8 Felix Schoft Niemcy 85.0 85.5 229.0
9 Tomaz Naglic Słowenia 84.5 84.5 226.5
10 Borek Sedlak Czechy 86.5 82.0 224.0
  Lukas Hlava Czechy 90.5 87.5 224.0
  Andreas Strolz Austria 90.0 92.5 224.0
13 Thomas Diethart Austria 82.5 85.5 222.5
  Vladimir Zografski Bułgaria 86.0 82.5 222.5
  Tobias Bogner Niemcy 87.0 81.0 222.5
16 Krzysztof Miętus Polska 83.5 84.5 221.5
  Dawid Kubacki Polska 85.0 82.5 221.5
18 Danny Queck Niemcy 84.0 83.0 220.5
19 Richard Freitag Niemcy 89.0 79.0 214.5
  Rok Zima Słowenia 84.5 80.5 214.5
21 Kevin Horlacher Niemcy 83.0 81.5 211.5
22 Robert Hrgota Słowenia 84.5 80.0 211.0
23 Stefan Hayboeck Austria 80.5 82.5 210.5
24 Thomas Thurnbichler Austria 80.5 82.0 210.0
25 Rok Urbanc Słowenia 84.5 77.5 208.5
26 Diego Dellasega Włochy 83.5 78.0 206.0
27 Łukasz Rutkowski Polska 84.0 77.0 203.0
28 Adrian Schuler Szwajcaria 80.5 77.0 197.5
29 Jure Sinkovec Słowenia 82.0 74.5 193.0
30 Florian Horst Niemcy 81.5 72.5 187.0
31 Jan Matura Czechy 80.0   102.0
32 Dejan Judez Słowenia 80.0   101.0
33 Markus Schiffner Austria 79.5   100.5
34 Primoz Roglic Słowenia 79.5   100.0
35 Matej Dobovsek Słowenia 79.0   99.0
  Yusuke Narita Japonia 79.0   99.0
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 79.5   99.0
38 Anton Kalinitschenko Rosja 79.0   98.5
39 Davide Bresadola Włochy 78.5   98.0
  Felix Brodauf Niemcy 79.0   98.0
  Matic Kramarsic Słowenia 78.5   98.0
  Peter Prevc Słowenia 78.0   98.0
43 Radik Zhaparov Kazachstan 78.5   97.5
44 Yukiya Sato Japonia 79.0   97.0
45 Yevgeniy Levkin Kazachstan 78.0   96.5
  Ondrej Vaculik Czechy 78.5   96.5
  Jaka Hvala Słowenia 78.0   96.5
48 Jan Druzina Słowenia 78.5   96.0
  Ivan Karaulov Kazachstan 78.0   96.0
50 Marcin Bachleda Polska 78.0   95.5
51 Andraz Pograjc Słowenia 77.5   95.0
52 Volodymyr Boshchuk Ukraina 75.5   89.0
53 Gregor Deschwanden Szwajcaria 75.0   88.0
  Julian Musiol Niemcy 74.5   88.0
55 Volodymyr Veredyuk Ukraina 74.5   86.5
56 Carl Nordin Szwecja 74.0   85.5
57 Roberto Dellasega Włochy 74.5   83.5
58 Faik Yuksel Turcja 72.5   83.0
59 Alexander Sardyko Rosja 72.0   82.5
  Josef Larsson Szwecja 72.5   82.5
61 Manuel Poppinger Austria 71.5   80.5
62 Dmitry Sporynin Rosja 70.0   76.5
63 Alessio de Crignis Włochy 69.0   75.5
64 Bogomil Pavlov Bułgaria 68.5   73.0
65 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 68.0   72.5
66 Samet Karta Turcja 67.5   71.5
67 Isak Grimholm Szwecja 66.5   69.0
68 Kinya Okada Japonia 65.5   67.5
69 Remus Tudor Rumunia 63.0   60.0
70 Maksim Anisimov Białoru¶ 62.0   58.0
71 Ryota Yokokawa Japonia 59.0   53.5
72 Anatoliy Karpenko Kazachstan DNS   DNS
73 Szilvester Kozma Rumunia DSQ   DSQ
74 Stanislav Oshepkov Rosja DSQ   DSQ
75 Luka Brnot Słowenia DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »