BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
23.01.2021
Oberhof HS-100
Alpen Cup
02.10.2010 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anders Fannemel Norwegia 131.0 133.0 272.2
2 Stefan Hula Polska 128.5 126.5 259.5
3 Robert Hrgota Słowenia 126.5 128.5 258.0
4 Grzegorz Miętus Polska 126.5 127.0 256.3
5 Jure Sinkovec Słowenia 129.0 126.0 249.5
6 Krzysztof Miętus Polska 123.0 123.5 241.2
7 Rok Urbanc Słowenia 121.0 123.0 236.7
8 Dejan Judez Słowenia 123.5 121.0 236.1
9 Daniel Lackner Austria 117.5 126.5 234.2
10 Maciej Kot Polska 122.5 120.5 233.4
11 Tomasz Byrt Polska 122.5 120.0 232.5
  Klemens Murańka Polska 122.0 120.5 232.5
13 Stephan Hocke Niemcy 117.0 124.5 231.7
14 Matjaz Pungertar Słowenia 119.5 124.0 231.3
15 Anssi Koivuranta Finlandia 120.0 122.5 231.0
16 Marcin Bachleda Polska 123.5 118.0 230.2
17 Thomas Thurnbichler Austria 118.0 122.5 228.4
18 Atle Pedersen Roensen Norwegia 121.0 120.0 222.8
19 Felix Brodauf Niemcy 117.0 117.0 214.2
  Kevin Horlacher Niemcy 117.0 117.0 214.2
  Piotr Żyła Polska 115.0 119.0 214.2
22 Manuel Poppinger Austria 119.0 114.5 212.8
23 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 117.0 116.5 212.3
24 Vitaliy Shumbarets Ukraina 114.0 119.5 211.8
25 Jakub Kot Polska 115.0 117.0 210.1
26 Johan Martin Brandt Norwegia 116.0 116.0 208.1
27 Lauri Asikainen Finlandia 115.5 114.0 204.6
28 Luka Leban Słowenia 116.0 113.0 203.2
29 Akseli Kokkonen Norwegia 114.5 114.0 202.8
30 Sami Niemi Finlandia 114.0 114.0 201.4
31 Marinus Kraus Niemcy 113.5   99.8
32 Dawid Kowal Polska 113.0   99.4
33 Andrzej Zapotoczny Polska 112.5   97.5
34 Jiri Mazoch Czechy 112.0   96.6
  Jan Fuhre Norwegia 112.0   96.6
36 Pius Paschke Niemcy 111.5   95.7
37 Matic Kramarsic Słowenia 110.5   93.4
38 Bartłomiej Kłusek Polska 109.5   91.6
39 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 110.0   91.5
40 Christian Ulmer Niemcy 109.0   91.2
  Aleksander Zniszczoł Polska 109.0   91.2
42 Davide Bresadola Włochy 108.0   88.9
43 Florian Horst Niemcy 107.5   88.5
44 Cestmir Kozisek Czechy 108.0   87.9
45 Erik Simon Niemcy 107.5   87.5
46 Alexander Sardyko Rosja 107.5   87.0
  Illimar Paern Estonia 107.5   87.0
48 Stanislav Oshepkov Rosja 107.0   86.6
  Primoz Roglic Słowenia 107.0   86.6
50 Sami Saapunki Finlandia 106.5   84.2
51 Oleksandr Lazarovych Ukraina 105.5   83.4
52 Artur Kukuła Polska 105.0   82.5
53 Michael Lunardi Włochy 103.5   79.3
54 Joachim Hauer Norwegia 103.0   78.4
55 Roman Kuryavskiv Kazachstan 98.0   67.4
56 Volodymyr Veredyuk Ukraina 94.5   62.1
57 Mats Piho Estonia 92.5   58.0
58 Milos Kadlec Czechy 92.0   57.6
59 Federico Cecon Włochy 91.0   53.3
60 Pavel Farkas Czechy 87.0   46.6
  Marat Zhaparov Kazachstan 87.0   46.6
62 Yaroslav Dysko Ukraina 87.5   46.5
63 Martti Nomme Estonia 87.0   44.1
64 Alessio de Crignis Włochy 84.5   41.1
65 Roman Gornostaev Rosja 79.0   31.2
66 Dmitry Sporynin Rosja 79.0   30.7
67 Alexey Pchelintsev Kazachstan 78.5   27.3
68 Vladimir Rosko Słowacja 75.5   24.4

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
14:00
P¦ kobiet Ljubno
14:30
P¦ Lahti
16:15
P¦ Lahti
24 stycznia 2021 (niedziela)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
14:30
P¦ Lahti
kwalifikacje
16:00
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna
12:30
P¦-k Titisee
odprawa techniczna
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening
14:15
P¦-k Titisee
oficjalny trening
15:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦-k Titisee
kwalifikacje
30 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦-k Titisee
seria próbna
13:45
P¦-k Titisee
konkurs ind.
15:00
P¦ Willingen
seria próbna
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
21:31
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
dzisiaj
22:31
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
06:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
13:50
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ljubno | Konkurs indywidualny kobiet, HS 94 
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
15:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
jutro
15:50
Eurosport
Player
Lahti | Konkurs indywidualny, HS 130
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
LIVE
jutro
17:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
jutro
20:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich