Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
06.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ druż. M
Klasyfikacja po konkursie: 25.09.2010, Ałmaty K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 580  
2 Jakub Janda Czechy 448 -132
3 Andreas Strolz Austria 396 -184
4 Antonin Hajek Czechy 283 -297
5 Stefan Hula Polska 255 -325
6 Emmanuel Chedal Francja 250 -330
7 Rok Zima Słowenia 244 -336
8 Vladimir Zografski Bułgaria 243 -337
9 Danny Queck Niemcy 229 -351
10 Rafał ¦liż Polska 226 -354
11 Lukas Hlava Czechy 219 -361
12 Felix Schoft Niemcy 202 -378
13 Thomas Diethart Austria 193 -387
14 Markus Eggenhofer Austria 189 -391
15 Primoz Pikl Słowenia 186 -394
16 Marcin Bachleda Polska 175 -405
17 Dawid Kubacki Polska 170 -410
18 Vincent Descombes Sevoie Francja 167 -413
19 David Unterberger Austria 166 -414
20 Jurij Tepes Słowenia 145 -435
  Maciej Kot Polska 145 -435
22 Krzysztof Miętus Polska 144 -436
23 Richard Freitag Niemcy 142 -438
24 Rok Urbanc Słowenia 123 -457
  Marco Grigoli Szwajcaria 123 -457
26 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 116 -464
  Łukasz Rutkowski Polska 116 -464
28 Andreas Stjernen Norwegia 113 -467
29 Borek Sedlak Czechy 104 -476
30 Michael Hayboeck Austria 102 -478
31 Ilja Rosliakov Rosja 101 -479
32 Dejan Judez Słowenia 84 -496
33 Robert Kranjec Słowenia 82 -498
34 Jan Matura Czechy 80 -500
35 Robert Hrgota Słowenia 77 -503
  Tomasz Byrt Polska 77 -503
37 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 75 -505
38 Jure Sinkovec Słowenia 74 -506
39 Julian Musiol Niemcy 72 -508
  Heung Chul Choi Korea Pd. 72 -508
41 Lukas Mueller Austria 70 -510
  Andrzej Zapotoczny Polska 70 -510
43 Tomaz Naglic Słowenia 68 -512
44 Felix Brodauf Niemcy 65 -515
45 Grzegorz Miętus Polska 58 -522
46 Matjaz Pungertar Słowenia 56 -524
47 Ondrej Vaculik Czechy 55 -525
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 55 -525
  Tobias Bogner Niemcy 55 -525
50 Rune Velta Norwegia 53 -527
51 Jernej Damjan Słowenia 51 -529
52 Klemens Murańka Polska 48 -532
  Kevin Horlacher Niemcy 48 -532
54 Mitja Meznar Słowenia 45 -535
  Andrea Morassi Włochy 45 -535
56 Markus Schiffner Austria 37 -543
  Tom Hilde Norwegia 37 -543
58 Stanislav Oshepkov Rosja 36 -544
59 Diego Dellasega Włochy 35 -545
  Johan Remen Evensen Norwegia 35 -545
  Pavel Karelin Rosja 35 -545
62 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 31 -549
  Stefan Hayboeck Austria 31 -549
64 Kai Kovaljeff Finlandia 30 -550
65 Florian Horst Niemcy 29 -551
  Thomas Thurnbichler Austria 29 -551
  Pascal Egloff Szwajcaria 29 -551
68 Anders Bardal Norwegia 24 -556
69 Matic Kramarsic Słowenia 23 -557
70 Radik Zhaparov Kazachstan 22 -558
71 Peter Prevc Słowenia 21 -559
  Dimitry Ipatov Rosja 21 -559
73 Andreas Küttel Szwajcaria 20 -560
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 20 -560
75 Cestmir Kozisek Czechy 19 -561
  Adrian Schuler Szwajcaria 19 -561
77 Alexandre Mabboux Francja 18 -562
  Luka Leban Słowenia 18 -562
79 Denis Kornilov Rosja 16 -564
  Akseli Kokkonen Norwegia 16 -564
81 Marinus Kraus Niemcy 15 -565
82 Roman Koudelka Czechy 14 -566
  Primoz Peterka Słowenia 14 -566
84 Andraz Pograjc Słowenia 13 -567
85 Matej Dobovsek Słowenia 12 -568
86 Anders Jacobsen Norwegia 11 -569
87 Nikolay Karpenko Kazachstan 10 -570
  Nicolas Mayer Francja 10 -570
  Robert Johansson Norwegia 10 -570
90 Peter Frenette USA 9 -571
  Sebastian Colloredo Włochy 9 -571
  Alexander Sardyko Rosja 9 -571
93 Volodymyr Boshchuk Ukraina 8 -572
  Pius Paschke Niemcy 8 -572
95 Chil-Ku Kang Korea Pd. 6 -574
  Ivan Karaulov Kazachstan 6 -574
  Maximilian Mechler Niemcy 6 -574
98 David Winkler Niemcy 5 -575
  Ronan Lamy Chappuis Francja 5 -575
100 Seou Choi Korea Pd. 4 -576
  Jakub Kot Polska 4 -576
102 Georgiy Chervyakov Rosja 3 -577
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 3 -577
  Jaka Hvala Słowenia 3 -577
  Christian Ulmer Niemcy 3 -577
106 Johannes Obermayr Austria 2 -578
107 Tomas Zmoray Słowacja 1 -579
  Arthur Pauli Austria 1 -579
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 1 -579
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2068  
2 Słowenia Słowenia 1339 -729
3 Czechy Czechy 1222 -846
4 Austria Austria 1216 -852
5 Niemcy Niemcy 879 -1189
6 Norwegia Norwegia 471 -1597
7 Francja Francja 450 -1618
8 Rosja Rosja 296 -1772
9 Bułgaria Bułgaria 243 -1825
10 Szwajcaria Szwajcaria 191 -1877
11 Korea Pd. Korea Pd. 113 -1955
12 Włochy Włochy 89 -1979
13 Kazachstan Kazachstan 61 -2007
14 Finlandia Finlandia 30 -2038
15 USA USA 9 -2059
16 Ukraina Ukraina 8 -2060
17 Słowacja Słowacja 1 -2067

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Janne Väätäinen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Janne Väätäinen (1975)
Najbliższe zawody
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
16:50
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Konkurs drużynowy mężczyzn, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
18:45
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
08:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
8.3.2021
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
8.3.2021
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich