TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
03.07.2010 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 107.5 111.0 266.3
2 Krzysztof Miętus Polska 107.0 107.5 255.1
3 Andreas Strolz Austria 99.5 110.0 248.1
4 Robert Kranjec Słowenia 103.0 105.5 244.3
5 Andrea Morassi Włochy 107.0 99.5 241.2
6 Jurij Tepes Słowenia 100.0 105.5 240.4
7 Felix Schoft Niemcy 101.0 105.0 240.3
  Jernej Damjan Słowenia 100.0 106.0 240.3
9 Maciej Kot Polska 97.0 108.0 238.0
10 Danny Queck Niemcy 104.0 99.5 235.8
11 Dawid Kubacki Polska 96.5 107.5 235.2
12 Markus Eggenhofer Austria 103.0 100.0 233.4
13 Primoz Pikl Słowenia 100.0 102.0 231.6
14 Michael Hayboeck Austria 97.5 104.5 230.6
15 Rafał ¦liż Polska 99.0 102.5 229.7
16 Marcin Bachleda Polska 100.0 99.5 227.1
17 Jan Matura Czechy 98.0 100.5 225.3
18 David Unterberger Austria 97.5 102.0 224.1
19 Lukas Hlava Czechy 95.0 102.0 221.1
20 Julian Musiol Niemcy 99.5 97.5 220.6
21 Diego Dellasega Włochy 99.5 97.0 219.7
22 Tomaz Naglic Słowenia 94.5 101.5 217.8
23 Peter Prevc Słowenia 98.5 94.5 213.9
24 Rok Zima Słowenia 97.5 96.0 212.8
  Tobias Bogner Niemcy 96.5 97.0 212.8
26 Thomas Thurnbichler Austria 99.0 93.0 212.6
27 Markus Schiffner Austria 96.5 97.0 212.3
28 Thomas Diethart Austria 93.0 98.0 208.3
29 Borek Sedlak Czechy 93.0 94.0 200.1
30 Ivan Karaulov Kazachstan 93.0 89.0 189.6
31 Ondrej Vaculik Czechy 92.5   97.5
32 Manuel Poppinger Austria 91.5   95.7
33 Rok Urbanc Słowenia 91.5   95.2
34 Felix Brodauf Niemcy 90.5   92.4
35 Radik Zhaparov Kazachstan 89.0   89.2
36 Isak Grimholm Szwecja 88.5   87.3
37 Kevin Horlacher Niemcy 90.0   87.0
38 Yusuke Narita Japonia 88.0   86.9
  Florian Horst Niemcy 88.0   86.9
40 Volodymyr Boshchuk Ukraina 88.0   86.4
41 Adrian Schuler Szwajcaria 88.5   85.8
42 Roberto Dellasega Włochy 87.0   85.6
43 Anton Kalinitschenko Rosja 86.5   85.2
44 Carl Nordin Szwecja 84.5   81.1
45 Dmitry Sporynin Rosja 84.5   80.1
46 Yukiya Sato Japonia 83.5   78.3
47 Stanislav Oshepkov Rosja 83.0   76.9
48 Josef Larsson Szwecja 82.0   74.6
  Davide Bresadola Włochy 82.0   74.6
50 Alexander Sardyko Rosja 81.0   73.8
51 Yevgeniy Levkin Kazachstan 80.0   71.5
52 Gregor Deschwanden Szwajcaria 80.5   71.4
53 Stefan Hula Polska 78.5   67.3
54 Maksim Anisimov Białoru¶ 77.5   67.0
55 Vitaliy Shumbarets Ukraina 78.0   66.4
56 Kinya Okada Japonia 77.0   64.6
57 Ryota Yokokawa Japonia 74.5   60.6
58 Remus Tudor Rumunia 73.5   58.3
59 Volodymyr Veredyuk Ukraina 73.0   56.4
60 Faik Yuksel Turcja 72.0   55.1
61 Bogomil Pavlov Bułgaria 73.5   53.3
62 Yaroslav Dysko Ukraina 70.0   30.0
63 Samet Karta Turcja DNS   DNS
64 Vladimir Zografski Bułgaria DSQ   DSQ
65 Richard Freitag Niemcy DSQ   DSQ
66 Anatoliy Karpenko Kazachstan DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »