Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
06.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ druż. M
03.07.2010 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 107.5 111.0 266.3
2 Krzysztof Miętus Polska 107.0 107.5 255.1
3 Andreas Strolz Austria 99.5 110.0 248.1
4 Robert Kranjec Słowenia 103.0 105.5 244.3
5 Andrea Morassi Włochy 107.0 99.5 241.2
6 Jurij Tepes Słowenia 100.0 105.5 240.4
7 Felix Schoft Niemcy 101.0 105.0 240.3
  Jernej Damjan Słowenia 100.0 106.0 240.3
9 Maciej Kot Polska 97.0 108.0 238.0
10 Danny Queck Niemcy 104.0 99.5 235.8
11 Dawid Kubacki Polska 96.5 107.5 235.2
12 Markus Eggenhofer Austria 103.0 100.0 233.4
13 Primoz Pikl Słowenia 100.0 102.0 231.6
14 Michael Hayboeck Austria 97.5 104.5 230.6
15 Rafał ¦liż Polska 99.0 102.5 229.7
16 Marcin Bachleda Polska 100.0 99.5 227.1
17 Jan Matura Czechy 98.0 100.5 225.3
18 David Unterberger Austria 97.5 102.0 224.1
19 Lukas Hlava Czechy 95.0 102.0 221.1
20 Julian Musiol Niemcy 99.5 97.5 220.6
21 Diego Dellasega Włochy 99.5 97.0 219.7
22 Tomaz Naglic Słowenia 94.5 101.5 217.8
23 Peter Prevc Słowenia 98.5 94.5 213.9
24 Rok Zima Słowenia 97.5 96.0 212.8
  Tobias Bogner Niemcy 96.5 97.0 212.8
26 Thomas Thurnbichler Austria 99.0 93.0 212.6
27 Markus Schiffner Austria 96.5 97.0 212.3
28 Thomas Diethart Austria 93.0 98.0 208.3
29 Borek Sedlak Czechy 93.0 94.0 200.1
30 Ivan Karaulov Kazachstan 93.0 89.0 189.6
31 Ondrej Vaculik Czechy 92.5   97.5
32 Manuel Poppinger Austria 91.5   95.7
33 Rok Urbanc Słowenia 91.5   95.2
34 Felix Brodauf Niemcy 90.5   92.4
35 Radik Zhaparov Kazachstan 89.0   89.2
36 Isak Grimholm Szwecja 88.5   87.3
37 Kevin Horlacher Niemcy 90.0   87.0
38 Yusuke Narita Japonia 88.0   86.9
  Florian Horst Niemcy 88.0   86.9
40 Volodymyr Boshchuk Ukraina 88.0   86.4
41 Adrian Schuler Szwajcaria 88.5   85.8
42 Roberto Dellasega Włochy 87.0   85.6
43 Anton Kalinitschenko Rosja 86.5   85.2
44 Carl Nordin Szwecja 84.5   81.1
45 Dmitry Sporynin Rosja 84.5   80.1
46 Yukiya Sato Japonia 83.5   78.3
47 Stanislav Oshepkov Rosja 83.0   76.9
48 Josef Larsson Szwecja 82.0   74.6
  Davide Bresadola Włochy 82.0   74.6
50 Alexander Sardyko Rosja 81.0   73.8
51 Yevgeniy Levkin Kazachstan 80.0   71.5
52 Gregor Deschwanden Szwajcaria 80.5   71.4
53 Stefan Hula Polska 78.5   67.3
54 Maksim Anisimov Białoru¶ 77.5   67.0
55 Vitaliy Shumbarets Ukraina 78.0   66.4
56 Kinya Okada Japonia 77.0   64.6
57 Ryota Yokokawa Japonia 74.5   60.6
58 Remus Tudor Rumunia 73.5   58.3
59 Volodymyr Veredyuk Ukraina 73.0   56.4
60 Faik Yuksel Turcja 72.0   55.1
61 Bogomil Pavlov Bułgaria 73.5   53.3
62 Yaroslav Dysko Ukraina 70.0   30.0
63 Samet Karta Turcja DNS   DNS
64 Vladimir Zografski Bułgaria DSQ   DSQ
65 Richard Freitag Niemcy DSQ   DSQ
66 Anatoliy Karpenko Kazachstan DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Janne Väätäinen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Janne Väätäinen (1975)
Najbliższe zawody
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
16:50
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Konkurs drużynowy mężczyzn, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
18:45
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
08:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
8.3.2021
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
8.3.2021
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich