Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 11:30
Ljubno HS-94
P¦-k druż.
02.07.2010 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Strolz Austria 107.0 107.0 257.7
2 Kamil Stoch Polska 105.5 108.5 256.7
3 Dawid Kubacki Polska 105.0 105.5 249.9
4 Stefan Hula Polska 103.5 105.0 245.8
5 Maciej Kot Polska 102.5 104.0 240.2
6 Markus Eggenhofer Austria 102.0 102.5 237.1
7 Jurij Tepes Słowenia 102.0 101.5 236.8
8 Robert Kranjec Słowenia 101.0 102.0 234.9
9 Primoz Pikl Słowenia 102.5 101.0 234.8
10 Vladimir Zografski Bułgaria 101.0 101.5 233.0
11 Marcin Bachleda Polska 101.5 100.5 231.6
12 Tobias Bogner Niemcy 99.0 102.0 229.8
13 Diego Dellasega Włochy 100.5 100.0 227.9
14 Danny Queck Niemcy 100.0 100.0 227.5
15 David Unterberger Austria 102.0 98.5 227.4
16 Jernej Damjan Słowenia 100.0 98.5 225.3
17 Felix Schoft Niemcy 98.5 101.0 224.6
18 Peter Prevc Słowenia 100.5 102.5 224.4
19 Richard Freitag Niemcy 100.5 98.5 223.2
20 Julian Musiol Niemcy 98.5 99.0 223.0
21 Jan Matura Czechy 98.0 98.5 220.7
22 Sebastian Colloredo Włochy 97.0 100.0 220.1
  Rok Urbanc Słowenia 98.0 9.0 220.1
24 Rok Zima Słowenia 98.5 98.5 218.6
25 Markus Schiffner Austria 97.0 99.5 217.2
26 Tomaz Naglic Słowenia 97.0 98.0 216.5
27 Andraz Pograjc Słowenia 96.5 98.0 214.6
28 Jaka Hvala Słowenia 97.0 97.0 213.7
29 Rafał ¦liż Polska 100.0 94.0 212.7
30 Matic Kramarsic Słowenia 96.5 95.0 209.2
31 Lukas Hlava Czechy 96.0   103.8
32 Anze Damjan Słowenia 95.0   103.0
33 Mitja Meznar Słowenia 95.5   102.9
34 Thomas Thurnbichler Austria 95.0   102.5
35 Krzysztof Miętus Polska 95.0   102.0
36 Borek Sedlak Czechy 94.5   101.1
37 Adrian Schuler Szwajcaria 93.5   99.8
  Thomas Diethart Austria 93.5   99.8
39 Michael Hayboeck Austria 93.0   97.9
40 Kevin Horlacher Niemcy 92.5   97.0
41 Radik Zhaparov Kazachstan 92.5   96.0
42 Roberto Dellasega Włochy 92.0   95.6
43 Primoz Peterka Słowenia 91.5   94.2
44 Anton Kalinitschenko Rosja 90.5   93.4
45 Vitaliy Shumbarets Ukraina 89.5   91.1
46 Luka Leban Słowenia 88.5   88.8
47 Florian Horst Niemcy 86.0   84.3
48 Manuel Poppinger Austria 86.0   83.8
49 Ondrej Vaculik Czechy 85.5   81.9
50 Stanislav Oshepkov Rosja 84.5   80.6
51 Yusuke Narita Japonia 84.5   80.1
52 Alessio de Crignis Włochy 84.0   79.2
53 Ivan Karaulov Kazachstan 83.5   78.8
54 Yukiya Sato Japonia 83.5   78.3
55 Isak Grimholm Szwecja 82.5   76.0
56 Alexander Sardyko Rosja 81.5   74.7
57 Volodymyr Veredyuk Ukraina 82.0   74.6
58 Faik Yuksel Turcja 83.5   74.3
59 Bogomil Pavlov Bułgaria 80.5   72.9
60 Carl Nordin Szwecja 81.0   72.8
61 Josef Larsson Szwecja 80.0   70.0
62 Yaroslav Dysko Ukraina 79.5   69.1
63 Remus Tudor Rumunia 78.0   66.9
64 Yevgeniy Levkin Kazachstan 77.5   66.0
65 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 75.5   62.4
66 Kinya Okada Japonia 75.0   61.0
67 Maksim Anisimov Białoru¶ 75.5   60.4
68 Gregor Deschwanden Szwajcaria 76.5   59.7
69 Dmitry Sporynin Rosja 72.5   54.5
70 Ryota Yokokawa Japonia 71.5   49.2
71 Anatoliy Karpenko Kazachstan 67.5   42.0
72 Samet Karta Turcja DNS   DNS
73 Felix Brodauf Niemcy   DSQ DSQ
74 Rozle Zagar Słowenia   DSQ DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Krzysztof Leja
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
12:00
P¦ kobiet Ljubno
13:00
P¦ Rasnov
14:00
P¦ Rasnov
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich