Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 11:30
Ljubno HS-94
P¦-k druż.
12.09.2010 - Lillehammer (Norwegia) K-123
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Rok Zima Słowenia 132.5 125.5 248.6
2 Vincent Descombes Sevoie Francja 122.5 125.5 229.6
3 Jakub Janda Czechy 119.0 127.5 227.9
4 Antonin Hajek Czechy 121.0 123.0 222.4
5 Matjaz Pungertar Słowenia 123.5 121.0 220.8
6 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 125.5 116.0 217.4
7 Danny Queck Niemcy 122.5 119.0 216.9
8 Marcin Bachleda Polska 128.5 113.0 215.4
9 Rune Velta Norwegia 134.0 106.5 213.6
10 Dejan Judez Słowenia 124.5 116.0 212.6
11 Lukas Hlava Czechy 119.5 120.0 212.3
12 Primoz Pikl Słowenia 125.5 113.0 209.0
13 Andreas Strolz Austria 132.0 103.5 207.6
14 Felix Schoft Niemcy 129.0 107.0 204.5
15 Andreas Stjernen Norwegia 118.0 117.0 203.7
16 Andrzej Zapotoczny Polska 123.0 111.0 200.4
17 Tomasz Byrt Polska 115.5 116.5 197.3
18 Marco Grigoli Szwajcaria 123.0 109.0 196.8
19 Emmanuel Chedal Francja 119.0 112.0 194.0
20 Rok Urbanc Słowenia 120.0 109.5 193.3
21 Robert Johansson Norwegia 117.0 113.0 192.2
22 Peter Frenette USA 116.5 114.0 191.1
23 Atle Pedersen Roensen Norwegia 118.0 110.5 190.0
24 Akseli Kokkonen Norwegia 119.5 106.5 187.5
25 Klemens Murańka Polska 119.5 107.5 185.8
26 Dimitry Ipatov Rosja 120.5 104.5 183.7
27 Felix Brodauf Niemcy 117.5 108.5 183.5
28 Tobias Bogner Niemcy 116.5 109.0 183.1
29 Kevin Horlacher Niemcy 115.0 103.0 169.1
30 Thomas Diethart Austria 117.5 97.0 162.3
31 David Unterberger Austria 113.5   91.9
32 Rafał ¦liż Polska 112.5   90.1
33 Grzegorz Miętus Polska 113.0   90.0
34 Vladimir Zografski Bułgaria 114.5   89.7
35 Łukasz Rutkowski Polska 111.0   88.4
36 Sami Niemi Finlandia 111.0   87.9
37 Lukas Mueller Austria 111.5   87.8
38 Alexandre Mabboux Francja 108.0   84.0
39 Markus Eggenhofer Austria 109.0   83.8
40 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 108.5   83.4
  Tomaz Naglic Słowenia 108.5   83.4
42 Anders Johnson USA 108.0   83.0
43 Florian Horst Niemcy 108.5   82.4
44 Michael Hayboeck Austria 107.5   82.1
45 Richard Freitag Niemcy 106.5   78.3
46 Vegard Swensen Norwegia 105.0   77.1
47 Roman Koudelka Czechy 107.0   76.2
48 Carl Nordin Szwecja 104.0   74.3
49 Jure Sinkovec Słowenia 102.0   71.7
50 Andraz Pograjc Słowenia 104.0   70.3
  Adrian Schuler Szwajcaria 101.5   70.3
52 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 99.0   66.8
53 Pascal Egloff Szwajcaria 99.5   65.2
54 Nicholas Alexander USA 100.5   63.5
55 Tomas Zmoray Słowacja 98.5   63.4
56 Isak Grimholm Szwecja 98.0   63.0
57 Nicolas Mayer Francja 97.5   62.1
  Sami Saapunki Finlandia 97.5   62.1
  Jarkko Maatta Finlandia 97.5   62.1
60 Julian Musiol Niemcy 98.5   60.4
61 Stefan Hayboeck Austria 98.0   59.0
62 Anders Fannemel Norwegia 97.5   58.6
63 Florian Schabereiter Austria 96.5   55.8
64 Denis Kornilov Rosja 95.5   52.5
65 Denis Sindler Słowacja 93.0   49.0
66 Josef Larsson Szwecja 92.5   48.6
67 Eric Mitchell Kanada 90.5   48.5
68 Lauri Asikainen Finlandia 92.0   46.2
69 Georgiy Chervyakov Rosja 90.0   44.1
70 Fredrik Balkasen Szwecja 86.5   36.3
71 Maksim Anisimov Białoru¶ 79.5   23.7

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Krzysztof Leja
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
12:00
P¦ kobiet Ljubno
13:00
P¦ Rasnov
14:00
P¦ Rasnov
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich