TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
12.09.2010 - Lillehammer (Norwegia) K-123
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Rok Zima Słowenia 132.5 125.5 248.6
2 Vincent Descombes Sevoie Francja 122.5 125.5 229.6
3 Jakub Janda Czechy 119.0 127.5 227.9
4 Antonin Hajek Czechy 121.0 123.0 222.4
5 Matjaz Pungertar Słowenia 123.5 121.0 220.8
6 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 125.5 116.0 217.4
7 Danny Queck Niemcy 122.5 119.0 216.9
8 Marcin Bachleda Polska 128.5 113.0 215.4
9 Rune Velta Norwegia 134.0 106.5 213.6
10 Dejan Judez Słowenia 124.5 116.0 212.6
11 Lukas Hlava Czechy 119.5 120.0 212.3
12 Primoz Pikl Słowenia 125.5 113.0 209.0
13 Andreas Strolz Austria 132.0 103.5 207.6
14 Felix Schoft Niemcy 129.0 107.0 204.5
15 Andreas Stjernen Norwegia 118.0 117.0 203.7
16 Andrzej Zapotoczny Polska 123.0 111.0 200.4
17 Tomasz Byrt Polska 115.5 116.5 197.3
18 Marco Grigoli Szwajcaria 123.0 109.0 196.8
19 Emmanuel Chedal Francja 119.0 112.0 194.0
20 Rok Urbanc Słowenia 120.0 109.5 193.3
21 Robert Johansson Norwegia 117.0 113.0 192.2
22 Peter Frenette USA 116.5 114.0 191.1
23 Atle Pedersen Roensen Norwegia 118.0 110.5 190.0
24 Akseli Kokkonen Norwegia 119.5 106.5 187.5
25 Klemens Murańka Polska 119.5 107.5 185.8
26 Dimitry Ipatov Rosja 120.5 104.5 183.7
27 Felix Brodauf Niemcy 117.5 108.5 183.5
28 Tobias Bogner Niemcy 116.5 109.0 183.1
29 Kevin Horlacher Niemcy 115.0 103.0 169.1
30 Thomas Diethart Austria 117.5 97.0 162.3
31 David Unterberger Austria 113.5   91.9
32 Rafał ¦liż Polska 112.5   90.1
33 Grzegorz Miętus Polska 113.0   90.0
34 Vladimir Zografski Bułgaria 114.5   89.7
35 Łukasz Rutkowski Polska 111.0   88.4
36 Sami Niemi Finlandia 111.0   87.9
37 Lukas Mueller Austria 111.5   87.8
38 Alexandre Mabboux Francja 108.0   84.0
39 Markus Eggenhofer Austria 109.0   83.8
40 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 108.5   83.4
  Tomaz Naglic Słowenia 108.5   83.4
42 Anders Johnson USA 108.0   83.0
43 Florian Horst Niemcy 108.5   82.4
44 Michael Hayboeck Austria 107.5   82.1
45 Richard Freitag Niemcy 106.5   78.3
46 Vegard Swensen Norwegia 105.0   77.1
47 Roman Koudelka Czechy 107.0   76.2
48 Carl Nordin Szwecja 104.0   74.3
49 Jure Sinkovec Słowenia 102.0   71.7
50 Andraz Pograjc Słowenia 104.0   70.3
  Adrian Schuler Szwajcaria 101.5   70.3
52 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 99.0   66.8
53 Pascal Egloff Szwajcaria 99.5   65.2
54 Nicholas Alexander USA 100.5   63.5
55 Tomas Zmoray Słowacja 98.5   63.4
56 Isak Grimholm Szwecja 98.0   63.0
57 Nicolas Mayer Francja 97.5   62.1
  Sami Saapunki Finlandia 97.5   62.1
  Jarkko Määttä Finlandia 97.5   62.1
60 Julian Musiol Niemcy 98.5   60.4
61 Stefan Hayboeck Austria 98.0   59.0
62 Anders Fannemel Norwegia 97.5   58.6
63 Florian Schabereiter Austria 96.5   55.8
64 Denis Kornilov Rosja 95.5   52.5
65 Denis Sindler Słowacja 93.0   49.0
66 Josef Larsson Szwecja 92.5   48.6
67 Eric Mitchell Kanada 90.5   48.5
68 Lauri Asikainen Finlandia 92.0   46.2
69 Georgiy Chervyakov Rosja 90.0   44.1
70 Fredrik Balkasen Szwecja 86.5   36.3
71 Maksim Anisimov Białoru¶ 79.5   23.7

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »