BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
23.01.2021
Oberhof HS-100
Alpen Cup
31.07.2010 - Courchevel (Francja) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jakub Janda Czechy 124.0 128.5 254.5
2 Antonin Hajek Czechy 122.5 125.5 243.4
3 Rok Zima Słowenia 127.0 116.5 232.3
4 Ilja Rosliakov Rosja 119.5 122.0 230.2
5 Danny Queck Niemcy 125.0 115.0 227.0
6 Richard Freitag Niemcy 121.0 117.0 220.9
7 Felix Schoft Niemcy 119.5 118.0 219.5
8 Markus Eggenhofer Austria 115.0 119.0 215.2
9 Grzegorz Miętus Polska 118.5 116.0 213.6
10 Heung Chul Choi Korea Pd. 113.5 118.5 209.1
11 Emmanuel Chedal Francja 116.0 113.5 206.6
12 Thomas Diethart Austria 112.5 116.0 201.3
13 Primoz Pikl Słowenia 105.5 122.0 200.5
14 Vladimir Zografski Bułgaria 108.5 117.5 195.3
15 Rok Urbanc Słowenia 109.0 116.0 193.0
16 Matic Kramarsic Słowenia 113.0 110.0 189.9
17 Ondrej Vaculik Czechy 111.0 110.5 186.2
18 Andrzej Zapotoczny Polska 114.5 107.0 184.7
19 Pascal Egloff Szwajcaria 106.0 113.0 182.2
20 Markus Schiffner Austria 108.5 110.5 181.2
21 Vincent Descombes Sevoie Francja 110.0 107.5 180.0
22 Stefan Hayboeck Austria 106.0 111.5 178.5
23 Thomas Thurnbichler Austria 103.5 113.0 178.2
24 Robert Hrgota Słowenia 112.0 108.0 177.5
25 Julian Musiol Niemcy 106.0 109.5 175.4
26 Dejan Judez Słowenia 105.0 112.0 174.6
27 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 109.5 100.5 163.5
28 Tomasz Byrt Polska 105.0 104.0 160.2
29 Johannes Obermayr Austria 111.0 75.5 114.2
30 Arthur Pauli Austria 109.5 72.5 104.6
31 Manuel Poppinger Austria 104.0   79.7
32 Anton Kalinitschenko Rosja 103.0   77.9
  Tomaz Naglic Słowenia 103.0   77.9
34 Marco Grigoli Szwajcaria 102.0   76.1
35 Jan Ziobro Polska 101.5   74.7
  Alexandre Mabboux Francja 101.5   74.7
37 Adrian Schuler Szwajcaria 101.0   74.3
38 Cestmir Kozisek Czechy 101.5   74.2
39 Luka Leban Słowenia 101.0   73.8
40 Nicolas Mayer Francja 100.0   72.5
41 Klemens Murańka Polska 101.0   72.3
42 Marinus Kraus Niemcy 101.0   71.3
43 Jakub Kot Polska 99.5   71.1
44 Seou Choi Korea Pd. 99.5   70.6
45 Florian Horst Niemcy 98.5   69.3
46 Aleksander Zniszczoł Polska 97.0   65.1
47 Ronan Lamy Chappuis Francja 96.0   64.8
48 Tobias Bogner Niemcy 95.5   62.4
49 David Winkler Niemcy 93.5   59.8
50 Chil-Ku Kang Korea Pd. 87.5   46.5
51 Sebastien Cala Francja 85.5   43.9
52 Alexander Sardyko Rosja 85.0   42.5
53 Remi Francais Szwajcaria 86.0   40.8
54 Stanislav Oshepkov Rosja 81.5   32.2
55 Nicolas Gonthier Francja 75.0   23.5
56 Assan Takhtakhunov Kazachstan 77.0   23.1
57 Anatoliy Karpenko Kazachstan 73.0   15.4

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
14:00
P¦ kobiet Ljubno
14:30
P¦ Lahti
16:15
P¦ Lahti
24 stycznia 2021 (niedziela)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
14:30
P¦ Lahti
kwalifikacje
16:00
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna
12:30
P¦-k Titisee
odprawa techniczna
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening
14:15
P¦-k Titisee
oficjalny trening
15:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦-k Titisee
kwalifikacje
30 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦-k Titisee
seria próbna
13:45
P¦-k Titisee
konkurs ind.
15:00
P¦ Willingen
seria próbna
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport
Player
Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
18:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
dzisiaj
22:31
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
06:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
13:50
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ljubno | Konkurs indywidualny kobiet, HS 94 
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
15:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
jutro
15:50
Eurosport
Player
Lahti | Konkurs indywidualny, HS 130
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich