Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 935  
2 Balthasar Schneider Austria 924 -11
3 Stefan Kaiser Austria 773 -162
4 Roland Mueller Austria 607 -328
5 Christian Nagiller Austria 555 -380
6 Jernej Damjan Słowenia 544 -391
7 Ole Christen Enger Norwegia 508 -427
8 Stefan Thurnbichler Austria 490 -445
9 Ferdinand Bader Niemcy 486 -449
10 Janne Happonen Finlandia 411 -524
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 382 -553
12 Andreas Widhölzl Austria 370 -565
13 Martin Koch Austria 368 -567
14 Bernhard Metzler Austria 355 -580
15 Kim-Roar Hansen Norwegia 340 -595
16 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 332 -603
17 Pekka Salminen Finlandia 326 -609
18 Daniel Forfang Norwegia 310 -625
19 Akira Higashi Japonia 309 -626
20 Bine Zupan Słowenia 304 -631
21 Olli Pekkala Finlandia 301 -634
22 Wolfgang Loitzl Austria 295 -640
23 Daiki Ito Japonia 270 -665
24 Stephan Hocke Niemcy 236 -699
25 Janne Ylijärvi Finlandia 218 -717
26 Mateusz Rutkowski Polska 207 -728
27 Toni Nieminen Finlandia 201 -734
28 Lars Bystoel Norwegia 200 -735
  Manuel Fettner Austria 200 -735
30 Lauri Hakola Finlandia 189 -746
31 Kazuya Yoshioka Japonia 185 -750
  Yusuke Kaneko Japonia 185 -750
  Jure Bogataj Słowenia 185 -750
34 Jörg Ritzerfeld Niemcy 173 -762
35 Teppei Takano Japonia 172 -763
36 Gorazd Robnik Słowenia 171 -764
37 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 164 -771
38 Krystian Długopolski Polska 159 -776
39 Michael Neumayer Niemcy 154 -781
40 Kazuki Nishishita Japonia 153 -782
41 Hans Petrat Niemcy 145 -790
42 Stefan Pieper Niemcy 141 -794
43 Takanobu Okabe Japonia 139 -796
44 Kimmo Yliriesto Finlandia 132 -803
45 Robert Mateja Polska 127 -808
  Wojciech Skupień Polska 127 -808
47 Damjan Fras Słowenia 112 -823
  Jon Aaraas Norwegia 112 -823
49 Arttu Lappi Finlandia 110 -825
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 110 -825
  Denis Kornilov Rosja 110 -825
  Morten Solem Norwegia 110 -825
53 Harri Olli Finlandia 109 -826
54 Marco Steinauer Szwajcaria 108 -827
55 Wojciech Tajner Polska 100 -835
56 Isak Grimholm Szwecja 99 -836
57 Assan Takhtakhunov Kazachstan 92 -843
58 Maksim Anisimov Białoru¶ 88 -847
59 Rok Urbanc Słowenia 85 -850
60 Primoz Pikl Słowenia 83 -852
61 Remi Santiago Francja 82 -853
62 Juha Miettinen Finlandia 80 -855
63 Kai Bracht Niemcy 79 -856
64 Keita Umezaki Japonia 74 -861
65 Eirik Ulimoen Norwegia 72 -863
  Tomisław Tajner Polska 72 -863
67 Mathias Hafele Austria 71 -864
68 Radik Zhaparov Kazachstan 69 -866
69 Christof Duffner Niemcy 68 -867
70 Igor Medved Słowenia 64 -871
71 Florian Liegl Austria 58 -877
72 Bastian Kaltenböck Austria 57 -878
73 Christoph Strickner Austria 56 -879
74 Bine Norcic Słowenia 55 -880
75 Jan Mazoch Czechy 49 -886
76 Primoz Zupan-Urh Słowenia 48 -887
77 Seou Choi Korea Pd. 46 -889
  Lukas Hlava Czechy 46 -889
  Ivan Karaulov Kazachstan 46 -889
  Jussi Hautamäki Finlandia 46 -889
81 Erik Leine Wangen Norwegia 45 -890
82 Lukas Tschuschnig Austria 44 -891
83 Marc Vogel Szwajcaria 42 -893
84 Jure Sinkovec Słowenia 40 -895
  Jens Salumäe Estonia 40 -895
86 Ryohei Nishimori Japonia 38 -897
87 Julian Musiol Niemcy 36 -899
88 Hiroki Yamada Japonia 34 -901
  Michal Dolezal Czechy 34 -901
90 Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -903
91 Jure Radelj Słowenia 31 -904
92 Sebastian Colloredo Włochy 28 -907
93 Fumihisa Yumoto Japonia 27 -908
  Christian Meyer Norwegia 27 -908
95 Nicolas Dessum Francja 26 -909
  Antonin Hajek Czechy 26 -909
97 Havard Lie Norwegia 24 -911
98 Yang Li Chiny 21 -914
  Frank Reichel Niemcy 21 -914
  Michael Nagiller Austria 21 -914
101 Tomasz Pochwała Polska 20 -915
102 David Lazzaroni Francja 18 -917
  Kalle Keituri Finlandia 18 -917
104 Zhandong Tian Chiny 17 -918
105 Dimitry Ipatov Rosja 16 -919
106 Uros Peterka Słowenia 15 -920
107 Meinrad Hofmeier Niemcy 13 -922
108 Sergei Rodionov Rosja 12 -923
109 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 11 -924
  Kamil Stoch Polska 11 -924
111 Borek Sedlak Czechy 10 -925
  Evgeni Plekhov Rosja 10 -925
113 Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -926
  Thomas Lobben Norwegia 9 -926
115 Jianxun Wang Chiny 8 -927
116 Milan Zivic Słowenia 7 -928
  Daniel Klausmann Niemcy 7 -928
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -928
  Rafał ¦liż Polska 7 -928
  Christoph Lenz Austria 7 -928
121 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -930
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -930
123 Brian Welch USA 4 -931
  Teemu Paeaekkoenen Finlandia 4 -931
  Florentin Durand Francja 4 -931
  Masahiko Harada Japonia 4 -931
  Markus Eigentler Austria 4 -931
  Michal Psenko Słowacja 4 -931
  Tommy Egeberg Norwegia 4 -931
  Benjamin Brunner Niemcy 4 -931
131 Joonas Ikonen Finlandia 3 -932
  Gregory Baxter Kanada 3 -932
  Giancarlo Adami Włochy 3 -932
  Marco Beltrame Włochy 3 -932
  Jarkko Heikkonen Finlandia 3 -932
136 Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -933
  Boy van Baarle Holandia 2 -933
  Magnus Rostad Norwegia 2 -933
  Petr Chaadaev Białoru¶ 2 -933
  Tomas Kyncl Czechy 2 -933
141 Stefano Chiapolino Włochy 1 -934
  Tim Nelson USA 1 -934
  Florian Enders Niemcy 1 -934
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -934
  Herman Huczkowski Finlandia 1 -934
  Terje Hilde Norwegia 1 -934
  Masayuki Sato Japonia 1 -934
  Nicolas Fettner Austria 1 -934
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5645  
2 Norwegia Norwegia 2700 -2945
3 Finlandia Finlandia 2484 -3161
4 Japonia Japonia 1760 -3885
5 Słowenia Słowenia 1744 -3901
6 Niemcy Niemcy 1573 -4072
7 Polska Polska 830 -4815
8 Kazachstan Kazachstan 207 -5438
9 Korea Pd. Korea Pd. 199 -5446
10 Czechy Czechy 167 -5478
11 Szwajcaria Szwajcaria 155 -5490
12 Rosja Rosja 148 -5497
13 Francja Francja 132 -5513
14 Szwecja Szwecja 99 -5546
15 Białoru¶ Białoru¶ 90 -5555
16 Chiny Chiny 46 -5599
17 Estonia Estonia 40 -5605
18 Włochy Włochy 35 -5610
19 USA USA 5 -5640
20 Słowacja Słowacja 4 -5641
21 Kanada Kanada 3 -5642
22 Holandia Holandia 2 -5643
Wyniki konkursów
13.12.2003 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
14.12.2003 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
26.12.2003 St. Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
27.12.2003 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
01.01.2004 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
03.01.2004 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Mateusz Rutkowski (Polska)
04.01.2004 Planica Słowenia K-120
Zwycięzcy: Daiki Ito (Japonia) / Jure Bogataj (Słowenia)
09.01.2004 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
10.01.2004 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
11.01.2004 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
17.01.2004 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Olav Magne Dönnem (Norwegia)
18.01.2004 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Olav Magne Dönnem (Norwegia)
24.01.2004 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
25.01.2004 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
31.01.2004 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
01.02.2004 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Pekka Salminen (Finlandia)
08.02.2004 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
14.02.2004 Westby USA K-106
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
15.02.2004 Westby USA K-106
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
22.02.2004 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
23.02.2004 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
28.02.2004 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
29.02.2004 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
06.03.2004 Vikersund Norwegia K-185
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
07.03.2004 Vikersund Norwegia K-185
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich