Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 28.02.2004, Kuopio K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 778  
2 Stefan Kaiser Austria 746 -32
3 Balthasar Schneider Austria 724 -54
4 Jernej Damjan Słowenia 544 -234
5 Christian Nagiller Austria 531 -247
6 Stefan Thurnbichler Austria 475 -303
7 Ferdinand Bader Niemcy 438 -340
8 Ole Christen Enger Norwegia 410 -368
9 Reinhard Schwarzenberger Austria 382 -396
10 Roland Mueller Austria 362 -416
11 Kim-Roar Hansen Norwegia 340 -438
12 Andreas Widhölzl Austria 320 -458
13 Janne Happonen Finlandia 311 -467
  Bernhard Metzler Austria 311 -467
15 Akira Higashi Japonia 309 -469
16 Bine Zupan Słowenia 298 -480
17 Wolfgang Loitzl Austria 295 -483
18 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -484
19 Pekka Salminen Finlandia 284 -494
20 Daiki Ito Japonia 270 -508
21 Martin Koch Austria 248 -530
22 Daniel Forfang Norwegia 238 -540
23 Stephan Hocke Niemcy 236 -542
24 Mateusz Rutkowski Polska 207 -571
25 Janne Ylijärvi Finlandia 203 -575
26 Lars Bystoel Norwegia 200 -578
  Manuel Fettner Austria 200 -578
28 Jure Bogataj Słowenia 185 -593
29 Toni Nieminen Finlandia 183 -595
30 Jörg Ritzerfeld Niemcy 173 -605
31 Kazuya Yoshioka Japonia 163 -615
32 Michael Neumayer Niemcy 154 -624
33 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 153 -625
34 Kazuki Nishishita Japonia 151 -627
35 Teppei Takano Japonia 148 -630
36 Yusuke Kaneko Japonia 141 -637
37 Krystian Długopolski Polska 140 -638
38 Takanobu Okabe Japonia 139 -639
39 Gorazd Robnik Słowenia 138 -640
40 Lauri Hakola Finlandia 128 -650
41 Wojciech Skupień Polska 127 -651
42 Olli Pekkala Finlandia 126 -652
43 Kimmo Yliriesto Finlandia 125 -653
44 Damjan Fras Słowenia 112 -666
  Jon Aaraas Norwegia 112 -666
46 Hans Petrat Niemcy 111 -667
  Stefan Pieper Niemcy 111 -667
48 Chil-Ku Kang Korea Pd. 110 -668
  Morten Solem Norwegia 110 -668
50 Marco Steinauer Szwajcaria 108 -670
51 Wojciech Tajner Polska 100 -678
52 Isak Grimholm Szwecja 99 -679
53 Harri Olli Finlandia 94 -684
54 Assan Takhtakhunov Kazachstan 92 -686
55 Robert Mateja Polska 87 -691
56 Rok Urbanc Słowenia 85 -693
57 Primoz Pikl Słowenia 83 -695
58 Kai Bracht Niemcy 79 -699
59 Arttu Lappi Finlandia 78 -700
60 Keita Umezaki Japonia 74 -704
61 Remi Santiago Francja 72 -706
62 Mathias Hafele Austria 71 -707
  Tomisław Tajner Polska 71 -707
64 Denis Kornilov Rosja 70 -708
65 Radik Zhaparov Kazachstan 69 -709
66 Christof Duffner Niemcy 68 -710
67 Igor Medved Słowenia 64 -714
68 Florian Liegl Austria 58 -720
69 Christoph Strickner Austria 56 -722
70 Bine Norcic Słowenia 55 -723
71 Maksim Anisimov Białoru¶ 52 -726
72 Bastian Kaltenböck Austria 51 -727
73 Primoz Zupan-Urh Słowenia 48 -730
74 Juha Miettinen Finlandia 46 -732
  Ivan Karaulov Kazachstan 46 -732
  Jussi Hautamäki Finlandia 46 -732
  Seou Choi Korea Pd. 46 -732
78 Lukas Tschuschnig Austria 44 -734
79 Lukas Hlava Czechy 43 -735
80 Jan Mazoch Czechy 42 -736
81 Jure Sinkovec Słowenia 40 -738
82 Ryohei Nishimori Japonia 38 -740
  Marc Vogel Szwajcaria 38 -740
84 Julian Musiol Niemcy 36 -742
85 Hiroki Yamada Japonia 34 -744
86 Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -746
87 Jure Radelj Słowenia 31 -747
88 Sebastian Colloredo Włochy 28 -750
89 Fumihisa Yumoto Japonia 27 -751
  Christian Meyer Norwegia 27 -751
91 Nicolas Dessum Francja 26 -752
92 Haavard Lie Norwegia 24 -754
93 Michal Dolezal Czechy 23 -755
94 Antonin Hajek Czechy 22 -756
95 Yang Li Chiny 21 -757
  Frank Reichel Niemcy 21 -757
  Michael Nagiller Austria 21 -757
98 Tomasz Pochwała Polska 20 -758
  Erik Leine Wangen Norwegia 20 -758
100 David Lazzaroni Francja 18 -760
  Kalle Keituri Finlandia 18 -760
102 Zhandong Tian Chiny 17 -761
103 Dimitry Ipatov Rosja 16 -762
104 Uros Peterka Słowenia 15 -763
105 Meinrad Hofmeier Niemcy 13 -765
106 Sergei Rodionov Rosja 12 -766
107 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 11 -767
  Jens Salumäe Estonia 11 -767
  Kamil Stoch Polska 11 -767
110 Borek Sedlak Czechy 10 -768
  Evgeni Plekhov Rosja 10 -768
112 Thomas Lobben Norwegia 9 -769
  Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -769
114 Jianxun Wang Chiny 8 -770
115 Stefan Rammerstorfer Austria 7 -771
  Milan Zivic Słowenia 7 -771
  Christoph Lenz Austria 7 -771
  Daniel Klausmann Niemcy 7 -771
  Rafał ¦liż Polska 7 -771
120 Sandro Steiner Szwajcaria 5 -773
  Shusaku Hosoyama Japonia 5 -773
122 Tommy Egeberg Norwegia 4 -774
  Benjamin Brunner Niemcy 4 -774
  Markus Eigentler Austria 4 -774
  Masahiko Harada Japonia 4 -774
  Florentin Durand Francja 4 -774
  Brian Welch USA 4 -774
  Michal Psenko Słowacja 4 -774
129 Marco Beltrame Włochy 3 -775
  Giancarlo Adami Włochy 3 -775
  Joonas Ikonen Finlandia 3 -775
  Gregory Baxter Kanada 3 -775
133 Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -776
  Magnus Rostad Norwegia 2 -776
  Boy van Baarle Holandia 2 -776
  Tomas Kyncl Czechy 2 -776
  Petr Chaadaev Białoru¶ 2 -776
138 Tim Nelson USA 1 -777
  Nicolas Fettner Austria 1 -777
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -777
  Stefano Chiapolino Włochy 1 -777
  Terje Hilde Norwegia 1 -777
  Florian Enders Niemcy 1 -777
  Masayuki Sato Japonia 1 -777
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4914  
2 Norwegia Norwegia 2276 -2638
3 Finlandia Finlandia 1939 -2975
4 Słowenia Słowenia 1705 -3209
5 Japonia Japonia 1657 -3257
6 Niemcy Niemcy 1461 -3453
7 Polska Polska 770 -4144
8 Kazachstan Kazachstan 207 -4707
9 Korea Pd. Korea Pd. 199 -4715
10 Szwajcaria Szwajcaria 151 -4763
11 Czechy Czechy 142 -4772
12 Francja Francja 122 -4792
13 Rosja Rosja 108 -4806
14 Szwecja Szwecja 99 -4815
15 Białoru¶ Białoru¶ 54 -4860
16 Chiny Chiny 46 -4868
17 Włochy Włochy 35 -4879
18 Estonia Estonia 11 -4903
19 USA USA 5 -4909
20 Słowacja Słowacja 4 -4910
21 Kanada Kanada 3 -4911
22 Holandia Holandia 2 -4912

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych HS 147
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich