Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
07.03.2004 - Vikersund (Norwegia) K-185
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Roland Mueller Austria 217.5 206.5 419.3
2 Balthasar Schneider Austria 216.5 210.5 418.4
3 Martin Koch Austria 211.5 208.0 406.9
4 Olli Pekkala Finlandia 203.0 203.5 396.3
5 Olav Magne Dönnem Norwegia 207.5 200.5 395.1
6 Eirik Ulimoen Norwegia 202.5 201.5 391.3
7 Daniel Forfang Norwegia 199.0 201.0 386.0
8 Ole Christen Enger Norwegia 205.0 191.5 384.3
9 Robert Mateja Polska 199.0 186.0 365.0
10 Lauri Hakola Finlandia 191.5 187.5 359.8
11 Ferdinand Bader Niemcy 199.0 186.0 358.5
12 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 190.5 177.0 345.0
13 Gorazd Robnik Słowenia 190.5 173.0 342.2
14 Yusuke Kaneko Japonia 177.5 184.5 337.9
15 Kazuya Yoshioka Japonia 181.0 180.5 336.8
16 Bernhard Metzler Austria 180.5 180.0 335.6
17 Christian Nagiller Austria 183.5 181.5 335.5
18 Stefan Kaiser Austria 181.5 183.5 326.0
19 Hans Petrat Niemcy 183.5 172.5 322.7
20 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 179.0 173.5 322.0
21 Krystian Długopolski Polska 191.0 160.0 320.7
22 Arttu Lappi Finlandia 175.0 176.0 318.7
23 Stefan Pieper Niemcy 173.0 177.5 318.6
24 Jan Mazoch Czechy 172.0 176.0 317.1
25 Bine Zupan Słowenia 176.0 170.5 313.8
26 Erik Leine Wangen Norwegia 173.5 175.5 312.8
27 Michal Dolezal Czechy 172.0 166.0 297.6
28 Stefan Thurnbichler Austria 168.5 163.5 297.4
29 Marc Vogel Szwajcaria 165.0 166.5 297.3
30 Janne Ylijärvi Finlandia 170.0 152.0 278.9
31 Teppei Takano Japonia 164.5   146.9
32 Andraz Kern Słowenia 165.0   146.5
33 Kazuki Nishishita Japonia 165.0   146.0
34 Stefano Chiapolino Włochy 165.5   145.1
35 Lukas Hlava Czechy 163.5   144.7
36 Marco Steinauer Szwajcaria 163.0   144.1
37 Pekka Salminen Finlandia 163.5   140.2
38 Antonin Hajek Czechy 158.0   138.1
39 Tommy Egeberg Norwegia 158.0   137.6
40 Tomisław Tajner Polska 155.0   134.5
41 Rok Urbanc Słowenia 154.5   133.4
42 Tommy Schwall USA 155.0   132.5
43 Bastian Kaltenböck Austria 157.0   132.4
44 Juha Miettinen Finlandia 152.5   127.5
45 Logan Gerber USA 147.0   118.9
46 Julian Musiol Niemcy 146.0   118.7
47 Boy van Baarle Holandia 145.0   117.0
48 Primoz Pikl Słowenia 146.0   116.2
49 Brian Welch USA 140.0   114.0
50 Jim Denney jr USA 135.5   109.6
51 Giancarlo Adami Włochy 138.0   108.6

« Puchar Kontynentalny 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2003/2004

Puchar Kontynentalny 2003/2004

Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich