Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 23.02.2004, Iron Mountain K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kaiser Austria 746  
2 Olav Magne Dönnem Norwegia 742 -4
3 Balthasar Schneider Austria 679 -67
4 Jernej Damjan Słowenia 544 -202
5 Christian Nagiller Austria 499 -247
6 Stefan Thurnbichler Austria 468 -278
7 Ferdinand Bader Niemcy 398 -348
8 Ole Christen Enger Norwegia 390 -356
9 Reinhard Schwarzenberger Austria 382 -364
10 Kim-Roar Hansen Norwegia 340 -406
11 Bernhard Metzler Austria 311 -435
12 Akira Higashi Japonia 309 -437
13 Roland Mueller Austria 302 -444
14 Wolfgang Loitzl Austria 295 -451
  Bine Zupan Słowenia 295 -451
16 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -452
17 Daiki Ito Japonia 270 -476
  Pekka Salminen Finlandia 270 -476
19 Andreas Widhölzl Austria 240 -506
20 Stephan Hocke Niemcy 236 -510
21 Martin Koch Austria 224 -522
22 Daniel Forfang Norwegia 222 -524
23 Janne Happonen Finlandia 211 -535
24 Mateusz Rutkowski Polska 201 -545
25 Manuel Fettner Austria 200 -546
  Lars Bystoel Norwegia 200 -546
27 Janne Ylijärvi Finlandia 190 -556
28 Jure Bogataj Słowenia 185 -561
29 Jörg Ritzerfeld Niemcy 173 -573
  Toni Nieminen Finlandia 173 -573
31 Kazuya Yoshioka Japonia 163 -583
32 Michael Neumayer Niemcy 154 -592
33 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 153 -593
34 Kazuki Nishishita Japonia 150 -596
35 Yusuke Kaneko Japonia 141 -605
36 Krystian Długopolski Polska 140 -606
37 Takanobu Okabe Japonia 139 -607
38 Gorazd Robnik Słowenia 138 -608
39 Teppei Takano Japonia 136 -610
40 Wojciech Skupień Polska 127 -619
41 Kimmo Yliriesto Finlandia 125 -621
42 Lauri Hakola Finlandia 113 -633
43 Damjan Fras Słowenia 112 -634
  Jon Aaraas Norwegia 112 -634
45 Hans Petrat Niemcy 111 -635
46 Chil-Ku Kang Korea Pd. 110 -636
  Morten Solem Norwegia 110 -636
48 Marco Steinauer Szwajcaria 108 -638
49 Stefan Pieper Niemcy 103 -643
50 Wojciech Tajner Polska 100 -646
51 Isak Grimholm Szwecja 99 -647
52 Harri Olli Finlandia 94 -652
53 Assan Takhtakhunov Kazachstan 92 -654
54 Robert Mateja Polska 87 -659
55 Rok Urbanc Słowenia 85 -661
56 Primoz Pikl Słowenia 83 -663
57 Kai Bracht Niemcy 79 -667
58 Olli Pekkala Finlandia 76 -670
59 Keita Umezaki Japonia 74 -672
60 Remi Santiago Francja 72 -674
61 Mathias Hafele Austria 71 -675
  Tomisław Tajner Polska 71 -675
63 Radik Zhaparov Kazachstan 69 -677
64 Christof Duffner Niemcy 68 -678
65 Igor Medved Słowenia 64 -682
66 Florian Liegl Austria 58 -688
67 Arttu Lappi Finlandia 56 -690
  Christoph Strickner Austria 56 -690
69 Bine Norcic Słowenia 55 -691
70 Bastian Kaltenböck Austria 51 -695
71 Primoz Zupan-Urh Słowenia 48 -698
72 Juha Miettinen Finlandia 46 -700
  Jussi Hautamäki Finlandia 46 -700
  Ivan Karaulov Kazachstan 46 -700
  Seou Choi Korea Pd. 46 -700
76 Lukas Tschuschnig Austria 44 -702
77 Maksim Anisimov Białoru¶ 43 -703
  Lukas Hlava Czechy 43 -703
79 Jan Mazoch Czechy 42 -704
80 Denis Kornilov Rosja 41 -705
81 Jure Sinkovec Słowenia 40 -706
82 Ryohei Nishimori Japonia 38 -708
  Marc Vogel Szwajcaria 38 -708
84 Julian Musiol Niemcy 36 -710
85 Hiroki Yamada Japonia 34 -712
86 Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -714
87 Jure Radelj Słowenia 31 -715
88 Sebastian Colloredo Włochy 28 -718
89 Fumihisa Yumoto Japonia 27 -719
  Christian Meyer Norwegia 27 -719
91 Haavard Lie Norwegia 24 -722
92 Michal Dolezal Czechy 23 -723
93 Antonin Hajek Czechy 22 -724
94 Yang Li Chiny 21 -725
  Frank Reichel Niemcy 21 -725
  Michael Nagiller Austria 21 -725
97 Tomasz Pochwała Polska 20 -726
  Erik Leine Wangen Norwegia 20 -726
99 Zhandong Tian Chiny 17 -729
100 Dimitry Ipatov Rosja 16 -730
101 Uros Peterka Słowenia 15 -731
102 David Lazzaroni Francja 13 -733
  Meinrad Hofmeier Niemcy 13 -733
104 Sergei Rodionov Rosja 12 -734
105 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 11 -735
  Kamil Stoch Polska 11 -735
107 Borek Sedlak Czechy 10 -736
  Evgeni Plekhov Rosja 10 -736
109 Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -737
  Thomas Lobben Norwegia 9 -737
111 Jianxun Wang Chiny 8 -738
112 Rafał ¦liż Polska 7 -739
  Daniel Klausmann Niemcy 7 -739
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -739
  Christoph Lenz Austria 7 -739
  Milan Zivic Słowenia 7 -739
117 Sandro Steiner Szwajcaria 5 -741
  Shusaku Hosoyama Japonia 5 -741
119 Brian Welch USA 4 -742
  Markus Eigentler Austria 4 -742
  Michal Psenko Słowacja 4 -742
  Masahiko Harada Japonia 4 -742
  Florentin Durand Francja 4 -742
  Benjamin Brunner Niemcy 4 -742
125 Gregory Baxter Kanada 3 -743
  Joonas Ikonen Finlandia 3 -743
  Giancarlo Adami Włochy 3 -743
  Marco Beltrame Włochy 3 -743
129 Tomas Kyncl Czechy 2 -744
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -744
  Magnus Rostad Norwegia 2 -744
  Boy van Baarle Holandia 2 -744
133 Stefano Chiapolino Włochy 1 -745
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -745
  Masayuki Sato Japonia 1 -745
  Nicolas Fettner Austria 1 -745
  Tim Nelson USA 1 -745
  Terje Hilde Norwegia 1 -745
  Florian Enders Niemcy 1 -745
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4666  
2 Norwegia Norwegia 2200 -2466
3 Słowenia Słowenia 1702 -2964
4 Finlandia Finlandia 1697 -2969
5 Japonia Japonia 1644 -3022
6 Niemcy Niemcy 1413 -3253
7 Polska Polska 764 -3902
8 Kazachstan Kazachstan 207 -4459
9 Korea Pd. Korea Pd. 199 -4467
10 Szwajcaria Szwajcaria 151 -4515
11 Czechy Czechy 142 -4524
12 Szwecja Szwecja 99 -4567
13 Francja Francja 91 -4575
14 Rosja Rosja 79 -4587
15 Chiny Chiny 46 -4620
16 Białoru¶ Białoru¶ 43 -4623
17 Włochy Włochy 35 -4631
18 USA USA 5 -4661
19 Słowacja Słowacja 4 -4662
20 Kanada Kanada 3 -4663
21 Holandia Holandia 2 -4664

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich