Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 24.01.2004, Braunlage K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 578  
2 Stefan Kaiser Austria 449 -129
3 Ferdinand Bader Niemcy 348 -230
4 Balthasar Schneider Austria 334 -244
5 Stefan Thurnbichler Austria 310 -268
6 Akira Higashi Japonia 309 -269
7 Roland Mueller Austria 302 -276
8 Kim-Roar Hansen Norwegia 301 -277
9 Wolfgang Loitzl Austria 295 -283
10 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -284
11 Daiki Ito Japonia 270 -308
12 Bine Zupan Słowenia 241 -337
13 Christian Nagiller Austria 225 -353
14 Martin Koch Austria 224 -354
15 Jernej Damjan Słowenia 207 -371
16 Mateusz Rutkowski Polska 201 -377
17 Lars Bystoel Norwegia 200 -378
18 Jure Bogataj Słowenia 174 -404
19 Daniel Forfang Norwegia 168 -410
20 Ole Christen Enger Norwegia 155 -423
21 Toni Nieminen Finlandia 146 -432
22 Takanobu Okabe Japonia 139 -439
23 Manuel Fettner Austria 130 -448
24 Janne Ylijärvi Finlandia 116 -462
25 Jon Aaraas Norwegia 112 -466
26 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 110 -468
  Morten Solem Norwegia 110 -468
28 Janne Happonen Finlandia 108 -470
29 Krystian Długopolski Polska 105 -473
30 Kazuya Yoshioka Japonia 101 -477
31 Andreas Widhölzl Austria 100 -478
32 Marco Steinauer Szwajcaria 98 -480
33 Kimmo Yliriesto Finlandia 96 -482
34 Stefan Pieper Niemcy 89 -489
35 Harri Olli Finlandia 87 -491
  Wojciech Skupień Polska 87 -491
37 Pekka Salminen Finlandia 84 -494
38 Michael Neumayer Niemcy 77 -501
39 Rok Urbanc Słowenia 75 -503
  Bernhard Metzler Austria 75 -503
41 Keita Umezaki Japonia 74 -504
42 Yusuke Kaneko Japonia 66 -512
43 Kai Bracht Niemcy 65 -513
  Christof Duffner Niemcy 65 -513
45 Chil-Ku Kang Korea Pd. 60 -518
46 Florian Liegl Austria 58 -520
47 Christoph Strickner Austria 56 -522
48 Igor Medved Słowenia 53 -525
49 Tomisław Tajner Polska 50 -528
  Olli Pekkala Finlandia 50 -528
51 Kazuki Nishishita Japonia 49 -529
52 Robert Mateja Polska 47 -531
53 Hans Petrat Niemcy 45 -533
54 Wojciech Tajner Polska 44 -534
  Lukas Tschuschnig Austria 44 -534
56 Seou Choi Korea Pd. 43 -535
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 43 -535
58 Isak Grimholm Szwecja 41 -537
  Denis Kornilov Rosja 41 -537
60 Ryohei Nishimori Japonia 38 -540
61 Julian Musiol Niemcy 36 -542
62 Arttu Lappi Finlandia 34 -544
  Hiroki Yamada Japonia 34 -544
64 Primoz Zupan-Urh Słowenia 33 -545
65 Jure Radelj Słowenia 31 -547
66 Remi Santiago Francja 30 -548
67 Mathias Hafele Austria 28 -550
68 Christian Meyer Norwegia 27 -551
  Fumihisa Yumoto Japonia 27 -551
70 Reinhard Schwarzenberger Austria 24 -554
71 Antonin Hajek Czechy 22 -556
72 Michael Nagiller Austria 21 -557
  Lauri Hakola Finlandia 21 -557
  Yang Li Chiny 21 -557
75 Ivan Karaulov Kazachstan 20 -558
  Haavard Lie Norwegia 20 -558
  Bastian Kaltenböck Austria 20 -558
78 Bine Norcic Słowenia 19 -559
79 Marc Vogel Szwajcaria 18 -560
80 Zhandong Tian Chiny 17 -561
81 Dimitry Ipatov Rosja 16 -562
  Primoz Pikl Słowenia 16 -562
83 Uros Peterka Słowenia 15 -563
  Heung Chul Choi Korea Pd. 15 -563
85 Maksim Anisimov Białoru¶ 14 -564
86 Sergei Rodionov Rosja 12 -566
  Tomasz Pochwała Polska 12 -566
88 Kamil Stoch Polska 11 -567
89 Lukas Hlava Czechy 10 -568
  Evgeni Plekhov Rosja 10 -568
91 Michal Dolezal Czechy 9 -569
  Radik Zhaparov Kazachstan 9 -569
  Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -569
94 Thomas Lobben Norwegia 8 -570
95 Rafał ¦liż Polska 7 -571
  Milan Zivic Słowenia 7 -571
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -571
  Christoph Lenz Austria 7 -571
99 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 6 -572
  David Lazzaroni Francja 6 -572
  Erik Leine Wangen Norwegia 6 -572
  Gorazd Robnik Słowenia 6 -572
103 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -573
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -573
105 Florentin Durand Francja 4 -574
  Masahiko Harada Japonia 4 -574
  Markus Eigentler Austria 4 -574
108 Joonas Ikonen Finlandia 3 -575
  Giancarlo Adami Włochy 3 -575
110 Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -576
  Magnus Rostad Norwegia 2 -576
  Boy van Baarle Holandia 2 -576
113 Nicolas Fettner Austria 1 -577
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -577
  Masayuki Sato Japonia 1 -577
  Stefano Chiapolino Włochy 1 -577
  Daniel Klausmann Niemcy 1 -577
  Terje Hilde Norwegia 1 -577
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2714  
2 Norwegia Norwegia 1689 -1025
3 Japonia Japonia 1227 -1487
4 Finlandia Finlandia 1039 -1675
5 Słowenia Słowenia 877 -1837
6 Niemcy Niemcy 735 -1979
7 Polska Polska 564 -2150
8 Korea Pd. Korea Pd. 124 -2590
9 Szwajcaria Szwajcaria 121 -2593
10 Rosja Rosja 79 -2635
11 Kazachstan Kazachstan 72 -2642
12 Francja Francja 42 -2672
13 Czechy Czechy 41 -2673
  Szwecja Szwecja 41 -2673
15 Chiny Chiny 38 -2676
16 Białoru¶ Białoru¶ 14 -2700
17 Włochy Włochy 4 -2710
18 Holandia Holandia 2 -2712

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - 1. seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich