Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 24.01.2004, Braunlage K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 578  
2 Stefan Kaiser Austria 449 -129
3 Ferdinand Bader Niemcy 348 -230
4 Balthasar Schneider Austria 334 -244
5 Stefan Thurnbichler Austria 310 -268
6 Akira Higashi Japonia 309 -269
7 Roland Mueller Austria 302 -276
8 Kim-Roar Hansen Norwegia 301 -277
9 Wolfgang Loitzl Austria 295 -283
10 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -284
11 Daiki Ito Japonia 270 -308
12 Bine Zupan Słowenia 241 -337
13 Christian Nagiller Austria 225 -353
14 Martin Koch Austria 224 -354
15 Jernej Damjan Słowenia 207 -371
16 Mateusz Rutkowski Polska 201 -377
17 Lars Bystoel Norwegia 200 -378
18 Jure Bogataj Słowenia 174 -404
19 Daniel Forfang Norwegia 168 -410
20 Ole Christen Enger Norwegia 155 -423
21 Toni Nieminen Finlandia 146 -432
22 Takanobu Okabe Japonia 139 -439
23 Manuel Fettner Austria 130 -448
24 Janne Ylijärvi Finlandia 116 -462
25 Jon Aaraas Norwegia 112 -466
26 Morten Solem Norwegia 110 -468
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 110 -468
28 Janne Happonen Finlandia 108 -470
29 Krystian Długopolski Polska 105 -473
30 Kazuya Yoshioka Japonia 101 -477
31 Andreas Widhölzl Austria 100 -478
32 Marco Steinauer Szwajcaria 98 -480
33 Kimmo Yliriesto Finlandia 96 -482
34 Stefan Pieper Niemcy 89 -489
35 Wojciech Skupień Polska 87 -491
  Harri Olli Finlandia 87 -491
37 Pekka Salminen Finlandia 84 -494
38 Michael Neumayer Niemcy 77 -501
39 Rok Urbanc Słowenia 75 -503
  Bernhard Metzler Austria 75 -503
41 Keita Umezaki Japonia 74 -504
42 Yusuke Kaneko Japonia 66 -512
43 Kai Bracht Niemcy 65 -513
  Christof Duffner Niemcy 65 -513
45 Chil-Ku Kang Korea Pd. 60 -518
46 Florian Liegl Austria 58 -520
47 Christoph Strickner Austria 56 -522
48 Igor Medved Słowenia 53 -525
49 Tomisław Tajner Polska 50 -528
  Olli Pekkala Finlandia 50 -528
51 Kazuki Nishishita Japonia 49 -529
52 Robert Mateja Polska 47 -531
53 Hans Petrat Niemcy 45 -533
54 Wojciech Tajner Polska 44 -534
  Lukas Tschuschnig Austria 44 -534
56 Seou Choi Korea Pd. 43 -535
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 43 -535
58 Isak Grimholm Szwecja 41 -537
  Denis Kornilov Rosja 41 -537
60 Ryohei Nishimori Japonia 38 -540
61 Julian Musiol Niemcy 36 -542
62 Arttu Lappi Finlandia 34 -544
  Hiroki Yamada Japonia 34 -544
64 Primoz Zupan-Urh Słowenia 33 -545
65 Jure Radelj Słowenia 31 -547
66 Remi Santiago Francja 30 -548
67 Mathias Hafele Austria 28 -550
68 Christian Meyer Norwegia 27 -551
  Fumihisa Yumoto Japonia 27 -551
70 Reinhard Schwarzenberger Austria 24 -554
71 Antonin Hajek Czechy 22 -556
72 Michael Nagiller Austria 21 -557
  Lauri Hakola Finlandia 21 -557
  Yang Li Chiny 21 -557
75 Haavard Lie Norwegia 20 -558
  Bastian Kaltenböck Austria 20 -558
  Ivan Karaulov Kazachstan 20 -558
78 Bine Norcic Słowenia 19 -559
79 Marc Vogel Szwajcaria 18 -560
80 Zhandong Tian Chiny 17 -561
81 Dimitry Ipatov Rosja 16 -562
  Primoz Pikl Słowenia 16 -562
83 Uros Peterka Słowenia 15 -563
  Heung Chul Choi Korea Pd. 15 -563
85 Maksim Anisimov Białoru¶ 14 -564
86 Tomasz Pochwała Polska 12 -566
  Sergei Rodionov Rosja 12 -566
88 Kamil Stoch Polska 11 -567
89 Lukas Hlava Czechy 10 -568
  Evgeni Plekhov Rosja 10 -568
91 Michal Dolezal Czechy 9 -569
  Radik Zhaparov Kazachstan 9 -569
  Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -569
94 Thomas Lobben Norwegia 8 -570
95 Milan Zivic Słowenia 7 -571
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -571
  Christoph Lenz Austria 7 -571
  Rafał ¦liż Polska 7 -571
99 David Lazzaroni Francja 6 -572
  Erik Leine Wangen Norwegia 6 -572
  Gorazd Robnik Słowenia 6 -572
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 6 -572
103 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -573
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -573
105 Florentin Durand Francja 4 -574
  Masahiko Harada Japonia 4 -574
  Markus Eigentler Austria 4 -574
108 Giancarlo Adami Włochy 3 -575
  Joonas Ikonen Finlandia 3 -575
110 Magnus Rostad Norwegia 2 -576
  Boy van Baarle Holandia 2 -576
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -576
113 Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -577
  Nicolas Fettner Austria 1 -577
  Masayuki Sato Japonia 1 -577
  Daniel Klausmann Niemcy 1 -577
  Stefano Chiapolino Włochy 1 -577
  Terje Hilde Norwegia 1 -577
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2714  
2 Norwegia Norwegia 1689 -1025
3 Japonia Japonia 1227 -1487
4 Finlandia Finlandia 1039 -1675
5 Słowenia Słowenia 877 -1837
6 Niemcy Niemcy 735 -1979
7 Polska Polska 564 -2150
8 Korea Pd. Korea Pd. 124 -2590
9 Szwajcaria Szwajcaria 121 -2593
10 Rosja Rosja 79 -2635
11 Kazachstan Kazachstan 72 -2642
12 Francja Francja 42 -2672
13 Szwecja Szwecja 41 -2673
  Czechy Czechy 41 -2673
15 Chiny Chiny 38 -2676
16 Białoru¶ Białoru¶ 14 -2700
17 Włochy Włochy 4 -2710
18 Holandia Holandia 2 -2712

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich