Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 18.01.2004, Bischofshofen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 578  
2 Stefan Kaiser Austria 389 -189
3 Ferdinand Bader Niemcy 348 -230
4 Stefan Thurnbichler Austria 310 -268
5 Akira Higashi Japonia 309 -269
6 Roland Mueller Austria 302 -276
7 Wolfgang Loitzl Austria 295 -283
8 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -284
9 Balthasar Schneider Austria 289 -289
10 Kim-Roar Hansen Norwegia 277 -301
11 Daiki Ito Japonia 270 -308
12 Christian Nagiller Austria 225 -353
13 Martin Koch Austria 224 -354
14 Bine Zupan Słowenia 215 -363
15 Jernej Damjan Słowenia 207 -371
16 Mateusz Rutkowski Polska 201 -377
17 Lars Bystoel Norwegia 200 -378
18 Jure Bogataj Słowenia 160 -418
19 Toni Nieminen Finlandia 146 -432
20 Takanobu Okabe Japonia 139 -439
21 Daniel Forfang Norwegia 132 -446
22 Ole Christen Enger Norwegia 115 -463
23 Jon Aaraas Norwegia 112 -466
24 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 110 -468
  Morten Solem Norwegia 110 -468
26 Janne Ylijärvi Finlandia 105 -473
  Krystian Długopolski Polska 105 -473
28 Kazuya Yoshioka Japonia 101 -477
29 Manuel Fettner Austria 98 -480
  Marco Steinauer Szwajcaria 98 -480
31 Kimmo Yliriesto Finlandia 96 -482
32 Wojciech Skupień Polska 87 -491
  Harri Olli Finlandia 87 -491
34 Stefan Pieper Niemcy 85 -493
35 Rok Urbanc Słowenia 75 -503
36 Keita Umezaki Japonia 74 -504
37 Michael Neumayer Niemcy 66 -512
  Yusuke Kaneko Japonia 66 -512
39 Pekka Salminen Finlandia 62 -516
40 Chil-Ku Kang Korea Pd. 60 -518
41 Florian Liegl Austria 58 -520
42 Kai Bracht Niemcy 57 -521
43 Christoph Strickner Austria 56 -522
44 Tomisław Tajner Polska 50 -528
45 Kazuki Nishishita Japonia 49 -529
46 Christof Duffner Niemcy 47 -531
47 Bernhard Metzler Austria 46 -532
48 Lukas Tschuschnig Austria 44 -534
49 Hans Petrat Niemcy 43 -535
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 43 -535
  Seou Choi Korea Pd. 43 -535
52 Denis Kornilov Rosja 41 -537
  Isak Grimholm Szwecja 41 -537
54 Igor Medved Słowenia 38 -540
  Ryohei Nishimori Japonia 38 -540
  Wojciech Tajner Polska 38 -540
57 Julian Musiol Niemcy 36 -542
58 Robert Mateja Polska 35 -543
59 Hiroki Yamada Japonia 34 -544
  Arttu Lappi Finlandia 34 -544
61 Jure Radelj Słowenia 31 -547
62 Remi Santiago Francja 30 -548
63 Janne Happonen Finlandia 28 -550
64 Christian Meyer Norwegia 27 -551
  Fumihisa Yumoto Japonia 27 -551
66 Reinhard Schwarzenberger Austria 24 -554
67 Antonin Hajek Czechy 22 -556
68 Lauri Hakola Finlandia 21 -557
  Yang Li Chiny 21 -557
70 Bastian Kaltenböck Austria 20 -558
  Ivan Karaulov Kazachstan 20 -558
72 Bine Norcic Słowenia 19 -559
73 Marc Vogel Szwajcaria 18 -560
74 Primoz Pikl Słowenia 16 -562
  Dimitry Ipatov Rosja 16 -562
76 Uros Peterka Słowenia 15 -563
  Heung Chul Choi Korea Pd. 15 -563
78 Maksim Anisimov Białoru¶ 14 -564
79 Primoz Zupan-Urh Słowenia 13 -565
80 Tomasz Pochwała Polska 12 -566
  Sergei Rodionov Rosja 12 -566
  Mathias Hafele Austria 12 -566
83 Kamil Stoch Polska 11 -567
  Haavard Lie Norwegia 11 -567
85 Evgeni Plekhov Rosja 10 -568
  Lukas Hlava Czechy 10 -568
87 Zhandong Tian Chiny 9 -569
  Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -569
  Michal Dolezal Czechy 9 -569
  Radik Zhaparov Kazachstan 9 -569
91 Michael Nagiller Austria 8 -570
92 Rafał ¦liż Polska 7 -571
  Christoph Lenz Austria 7 -571
  Milan Zivic Słowenia 7 -571
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -571
96 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 6 -572
  Erik Leine Wangen Norwegia 6 -572
  Gorazd Robnik Słowenia 6 -572
  David Lazzaroni Francja 6 -572
100 Sandro Steiner Szwajcaria 5 -573
  Shusaku Hosoyama Japonia 5 -573
102 Markus Eigentler Austria 4 -574
  Masahiko Harada Japonia 4 -574
  Florentin Durand Francja 4 -574
105 Giancarlo Adami Włochy 3 -575
106 Thomas Lobben Norwegia 2 -576
  Magnus Rostad Norwegia 2 -576
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -576
  Boy van Baarle Holandia 2 -576
110 Nicolas Fettner Austria 1 -577
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -577
  Daniel Klausmann Niemcy 1 -577
  Masayuki Sato Japonia 1 -577
  Terje Hilde Norwegia 1 -577
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2419  
2 Norwegia Norwegia 1574 -845
3 Japonia Japonia 1227 -1192
4 Finlandia Finlandia 873 -1546
5 Słowenia Słowenia 802 -1617
6 Niemcy Niemcy 692 -1727
7 Polska Polska 546 -1873
8 Korea Pd. Korea Pd. 124 -2295
9 Szwajcaria Szwajcaria 121 -2298
10 Rosja Rosja 79 -2340
11 Kazachstan Kazachstan 72 -2347
12 Francja Francja 42 -2377
13 Szwecja Szwecja 41 -2378
  Czechy Czechy 41 -2378
15 Chiny Chiny 30 -2389
16 Białoru¶ Białoru¶ 14 -2405
17 Włochy Włochy 3 -2416
18 Holandia Holandia 2 -2417

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich