Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 11.01.2004, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 378  
2 Stefan Kaiser Austria 363 -15
3 Akira Higashi Japonia 309 -69
4 Wolfgang Loitzl Austria 295 -83
5 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -84
6 Kim-Roar Hansen Norwegia 277 -101
7 Daiki Ito Japonia 270 -108
8 Roland Mueller Austria 240 -138
9 Christian Nagiller Austria 225 -153
  Stefan Thurnbichler Austria 225 -153
11 Jernej Damjan Słowenia 207 -171
12 Balthasar Schneider Austria 205 -173
13 Mateusz Rutkowski Polska 201 -177
14 Lars Bystoel Norwegia 200 -178
15 Ferdinand Bader Niemcy 188 -190
16 Bine Zupan Słowenia 164 -214
17 Jure Bogataj Słowenia 160 -218
18 Martin Koch Austria 152 -226
19 Takanobu Okabe Japonia 139 -239
20 Toni Nieminen Finlandia 119 -259
21 Jon Aaraas Norwegia 112 -266
22 Morten Solem Norwegia 110 -268
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 110 -268
24 Krystian Długopolski Polska 105 -273
  Janne Ylijärvi Finlandia 105 -273
26 Kazuya Yoshioka Japonia 101 -277
27 Marco Steinauer Szwajcaria 94 -284
28 Manuel Fettner Austria 89 -289
29 Harri Olli Finlandia 87 -291
  Wojciech Skupień Polska 87 -291
31 Keita Umezaki Japonia 74 -304
32 Rok Urbanc Słowenia 71 -307
33 Kimmo Yliriesto Finlandia 69 -309
34 Yusuke Kaneko Japonia 66 -312
35 Chil-Ku Kang Korea Pd. 60 -318
36 Michael Neumayer Niemcy 56 -322
  Christoph Strickner Austria 56 -322
38 Daniel Forfang Norwegia 50 -328
  Tomisław Tajner Polska 50 -328
40 Kazuki Nishishita Japonia 49 -329
41 Christof Duffner Niemcy 45 -333
  Kai Bracht Niemcy 45 -333
43 Lukas Tschuschnig Austria 44 -334
44 Seou Choi Korea Pd. 43 -335
45 Denis Kornilov Rosja 41 -337
  Isak Grimholm Szwecja 41 -337
47 Ryohei Nishimori Japonia 38 -340
  Wojciech Tajner Polska 38 -340
  Hans Petrat Niemcy 38 -340
50 Julian Musiol Niemcy 36 -342
51 Robert Mateja Polska 35 -343
52 Ole Christen Enger Norwegia 34 -344
  Hiroki Yamada Japonia 34 -344
54 Jure Radelj Słowenia 31 -347
55 Remi Santiago Francja 30 -348
56 Janne Happonen Finlandia 28 -350
57 Fumihisa Yumoto Japonia 27 -351
58 Reinhard Schwarzenberger Austria 24 -354
59 Yang Li Chiny 21 -357
  Lauri Hakola Finlandia 21 -357
61 Bastian Kaltenböck Austria 20 -358
62 Christian Meyer Norwegia 19 -359
  Bine Norcic Słowenia 19 -359
64 Dimitry Ipatov Rosja 16 -362
  Antonin Hajek Czechy 16 -362
  Bernhard Metzler Austria 16 -362
  Primoz Pikl Słowenia 16 -362
68 Heung Chul Choi Korea Pd. 15 -363
  Pekka Salminen Finlandia 15 -363
  Uros Peterka Słowenia 15 -363
71 Maksim Anisimov Białoru¶ 14 -364
72 Marc Vogel Szwajcaria 13 -365
73 Sergei Rodionov Rosja 12 -366
  Mathias Hafele Austria 12 -366
75 Haavard Lie Norwegia 11 -367
  Kamil Stoch Polska 11 -367
77 Evgeni Plekhov Rosja 10 -368
78 Zhandong Tian Chiny 9 -369
  Tomasz Pochwała Polska 9 -369
  Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -369
  Michal Dolezal Czechy 9 -369
82 Michael Nagiller Austria 8 -370
83 Stefan Rammerstorfer Austria 7 -371
  Christoph Lenz Austria 7 -371
85 David Lazzaroni Francja 6 -372
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 6 -372
  Erik Leine Wangen Norwegia 6 -372
88 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -373
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -373
90 Masahiko Harada Japonia 4 -374
  Markus Eigentler Austria 4 -374
92 Giancarlo Adami Włochy 3 -375
93 Boy van Baarle Holandia 2 -376
  Igor Medved Słowenia 2 -376
  Magnus Rostad Norwegia 2 -376
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -376
97 Terje Hilde Norwegia 1 -377
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -377
  Daniel Klausmann Niemcy 1 -377
  Masayuki Sato Japonia 1 -377
  Stefan Pieper Niemcy 1 -377
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1992  
2 Japonia Japonia 1227 -765
3 Norwegia Norwegia 1201 -791
4 Finlandia Finlandia 738 -1254
5 Słowenia Słowenia 685 -1307
6 Polska Polska 536 -1456
7 Niemcy Niemcy 419 -1573
8 Korea Pd. Korea Pd. 124 -1868
9 Szwajcaria Szwajcaria 112 -1880
10 Rosja Rosja 79 -1913
11 Szwecja Szwecja 41 -1951
12 Francja Francja 38 -1954
13 Chiny Chiny 30 -1962
14 Czechy Czechy 25 -1967
15 Białoru¶ Białoru¶ 14 -1978
16 Włochy Włochy 3 -1989
17 Holandia Holandia 2 -1990

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich