Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 11.01.2004, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 378  
2 Stefan Kaiser Austria 363 -15
3 Akira Higashi Japonia 309 -69
4 Wolfgang Loitzl Austria 295 -83
5 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -84
6 Kim-Roar Hansen Norwegia 277 -101
7 Daiki Ito Japonia 270 -108
8 Roland Mueller Austria 240 -138
9 Christian Nagiller Austria 225 -153
  Stefan Thurnbichler Austria 225 -153
11 Jernej Damjan Słowenia 207 -171
12 Balthasar Schneider Austria 205 -173
13 Mateusz Rutkowski Polska 201 -177
14 Lars Bystoel Norwegia 200 -178
15 Ferdinand Bader Niemcy 188 -190
16 Bine Zupan Słowenia 164 -214
17 Jure Bogataj Słowenia 160 -218
18 Martin Koch Austria 152 -226
19 Takanobu Okabe Japonia 139 -239
20 Toni Nieminen Finlandia 119 -259
21 Jon Aaraas Norwegia 112 -266
22 Morten Solem Norwegia 110 -268
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 110 -268
24 Janne Ylijärvi Finlandia 105 -273
  Krystian Długopolski Polska 105 -273
26 Kazuya Yoshioka Japonia 101 -277
27 Marco Steinauer Szwajcaria 94 -284
28 Manuel Fettner Austria 89 -289
29 Wojciech Skupień Polska 87 -291
  Harri Olli Finlandia 87 -291
31 Keita Umezaki Japonia 74 -304
32 Rok Urbanc Słowenia 71 -307
33 Kimmo Yliriesto Finlandia 69 -309
34 Yusuke Kaneko Japonia 66 -312
35 Chil-Ku Kang Korea Pd. 60 -318
36 Michael Neumayer Niemcy 56 -322
  Christoph Strickner Austria 56 -322
38 Tomisław Tajner Polska 50 -328
  Daniel Forfang Norwegia 50 -328
40 Kazuki Nishishita Japonia 49 -329
41 Kai Bracht Niemcy 45 -333
  Christof Duffner Niemcy 45 -333
43 Lukas Tschuschnig Austria 44 -334
44 Seou Choi Korea Pd. 43 -335
45 Isak Grimholm Szwecja 41 -337
  Denis Kornilov Rosja 41 -337
47 Hans Petrat Niemcy 38 -340
  Ryohei Nishimori Japonia 38 -340
  Wojciech Tajner Polska 38 -340
50 Julian Musiol Niemcy 36 -342
51 Robert Mateja Polska 35 -343
52 Hiroki Yamada Japonia 34 -344
  Ole Christen Enger Norwegia 34 -344
54 Jure Radelj Słowenia 31 -347
55 Remi Santiago Francja 30 -348
56 Janne Happonen Finlandia 28 -350
57 Fumihisa Yumoto Japonia 27 -351
58 Reinhard Schwarzenberger Austria 24 -354
59 Lauri Hakola Finlandia 21 -357
  Yang Li Chiny 21 -357
61 Bastian Kaltenböck Austria 20 -358
62 Bine Norcic Słowenia 19 -359
  Christian Meyer Norwegia 19 -359
64 Antonin Hajek Czechy 16 -362
  Bernhard Metzler Austria 16 -362
  Primoz Pikl Słowenia 16 -362
  Dimitry Ipatov Rosja 16 -362
68 Heung Chul Choi Korea Pd. 15 -363
  Pekka Salminen Finlandia 15 -363
  Uros Peterka Słowenia 15 -363
71 Maksim Anisimov Białoru¶ 14 -364
72 Marc Vogel Szwajcaria 13 -365
73 Sergei Rodionov Rosja 12 -366
  Mathias Hafele Austria 12 -366
75 Kamil Stoch Polska 11 -367
  Haavard Lie Norwegia 11 -367
77 Evgeni Plekhov Rosja 10 -368
78 Tomasz Pochwała Polska 9 -369
  Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -369
  Michal Dolezal Czechy 9 -369
  Zhandong Tian Chiny 9 -369
82 Michael Nagiller Austria 8 -370
83 Stefan Rammerstorfer Austria 7 -371
  Christoph Lenz Austria 7 -371
85 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 6 -372
  Erik Leine Wangen Norwegia 6 -372
  David Lazzaroni Francja 6 -372
88 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -373
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -373
90 Markus Eigentler Austria 4 -374
  Masahiko Harada Japonia 4 -374
92 Giancarlo Adami Włochy 3 -375
93 Igor Medved Słowenia 2 -376
  Magnus Rostad Norwegia 2 -376
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -376
  Boy van Baarle Holandia 2 -376
97 Terje Hilde Norwegia 1 -377
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -377
  Daniel Klausmann Niemcy 1 -377
  Masayuki Sato Japonia 1 -377
  Stefan Pieper Niemcy 1 -377
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1992  
2 Japonia Japonia 1227 -765
3 Norwegia Norwegia 1201 -791
4 Finlandia Finlandia 738 -1254
5 Słowenia Słowenia 685 -1307
6 Polska Polska 536 -1456
7 Niemcy Niemcy 419 -1573
8 Korea Pd. Korea Pd. 124 -1868
9 Szwajcaria Szwajcaria 112 -1880
10 Rosja Rosja 79 -1913
11 Szwecja Szwecja 41 -1951
12 Francja Francja 38 -1954
13 Chiny Chiny 30 -1962
14 Czechy Czechy 25 -1967
15 Białoru¶ Białoru¶ 14 -1978
16 Włochy Włochy 3 -1989
17 Holandia Holandia 2 -1990

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych HS 147
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich