Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 17.01.2004, Bischofshofen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 478  
2 Stefan Kaiser Austria 363 -115
3 Akira Higashi Japonia 309 -169
4 Wolfgang Loitzl Austria 295 -183
5 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -184
6 Kim-Roar Hansen Norwegia 277 -201
7 Stefan Thurnbichler Austria 270 -208
  Daiki Ito Japonia 270 -208
9 Ferdinand Bader Niemcy 268 -210
10 Roland Mueller Austria 266 -212
11 Balthasar Schneider Austria 229 -249
12 Christian Nagiller Austria 225 -253
13 Jernej Damjan Słowenia 207 -271
14 Mateusz Rutkowski Polska 201 -277
15 Lars Bystoel Norwegia 200 -278
16 Bine Zupan Słowenia 193 -285
17 Martin Koch Austria 174 -304
18 Jure Bogataj Słowenia 160 -318
19 Takanobu Okabe Japonia 139 -339
20 Toni Nieminen Finlandia 133 -345
21 Jon Aaraas Norwegia 112 -366
22 Morten Solem Norwegia 110 -368
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 110 -368
24 Janne Ylijärvi Finlandia 105 -373
  Krystian Długopolski Polska 105 -373
26 Kazuya Yoshioka Japonia 101 -377
27 Daniel Forfang Norwegia 100 -378
28 Manuel Fettner Austria 98 -380
29 Marco Steinauer Szwajcaria 94 -384
30 Harri Olli Finlandia 87 -391
  Wojciech Skupień Polska 87 -391
32 Kimmo Yliriesto Finlandia 80 -398
33 Rok Urbanc Słowenia 75 -403
34 Keita Umezaki Japonia 74 -404
35 Ole Christen Enger Norwegia 70 -408
36 Michael Neumayer Niemcy 66 -412
  Yusuke Kaneko Japonia 66 -412
38 Stefan Pieper Niemcy 61 -417
39 Chil-Ku Kang Korea Pd. 60 -418
40 Kai Bracht Niemcy 57 -421
41 Christoph Strickner Austria 56 -422
42 Tomisław Tajner Polska 50 -428
43 Kazuki Nishishita Japonia 49 -429
44 Christof Duffner Niemcy 47 -431
45 Lukas Tschuschnig Austria 44 -434
46 Seou Choi Korea Pd. 43 -435
47 Isak Grimholm Szwecja 41 -437
  Denis Kornilov Rosja 41 -437
49 Florian Liegl Austria 40 -438
50 Wojciech Tajner Polska 38 -440
  Ryohei Nishimori Japonia 38 -440
  Hans Petrat Niemcy 38 -440
53 Julian Musiol Niemcy 36 -442
54 Robert Mateja Polska 35 -443
55 Hiroki Yamada Japonia 34 -444
56 Pekka Salminen Finlandia 33 -445
57 Assan Takhtakhunov Kazachstan 32 -446
58 Jure Radelj Słowenia 31 -447
  Bernhard Metzler Austria 31 -447
60 Remi Santiago Francja 30 -448
61 Janne Happonen Finlandia 28 -450
62 Fumihisa Yumoto Japonia 27 -451
63 Reinhard Schwarzenberger Austria 24 -454
64 Antonin Hajek Czechy 22 -456
65 Yang Li Chiny 21 -457
  Lauri Hakola Finlandia 21 -457
67 Arttu Lappi Finlandia 20 -458
  Bastian Kaltenböck Austria 20 -458
69 Christian Meyer Norwegia 19 -459
  Bine Norcic Słowenia 19 -459
71 Igor Medved Słowenia 18 -460
  Marc Vogel Szwajcaria 18 -460
73 Primoz Pikl Słowenia 16 -462
  Dimitry Ipatov Rosja 16 -462
75 Heung Chul Choi Korea Pd. 15 -463
  Uros Peterka Słowenia 15 -463
77 Maksim Anisimov Białoruś 14 -464
78 Primoz Zupan-Urh Słowenia 13 -465
79 Mathias Hafele Austria 12 -466
  Sergei Rodionov Rosja 12 -466
81 Kamil Stoch Polska 11 -467
  Haavard Lie Norwegia 11 -467
83 Evgeni Plekhov Rosja 10 -468
84 Michal Dolezal Czechy 9 -469
  Tomasz Pochwała Polska 9 -469
  Zhandong Tian Chiny 9 -469
  Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -469
88 Michael Nagiller Austria 8 -470
  Ivan Karaulov Kazachstan 8 -470
90 Stefan Rammerstorfer Austria 7 -471
  Christoph Lenz Austria 7 -471
  Milan Zivic Słowenia 7 -471
93 David Lazzaroni Francja 6 -472
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 6 -472
  Erik Leine Wangen Norwegia 6 -472
96 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -473
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -473
98 Masahiko Harada Japonia 4 -474
  Markus Eigentler Austria 4 -474
100 Florentin Durand Francja 3 -475
  Giancarlo Adami Włochy 3 -475
102 Magnus Rostad Norwegia 2 -476
  Boy van Baarle Holandia 2 -476
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -476
105 Daniel Klausmann Niemcy 1 -477
  Nicolas Fettner Austria 1 -477
  Masayuki Sato Japonia 1 -477
  Terje Hilde Norwegia 1 -477
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -477
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2174  
2 Norwegia Norwegia 1387 -787
3 Japonia Japonia 1227 -947
4 Finlandia Finlandia 801 -1373
5 Słowenia Słowenia 754 -1420
6 Niemcy Niemcy 583 -1591
7 Polska Polska 536 -1638
8 Korea Pd. Korea Pd. 124 -2050
9 Szwajcaria Szwajcaria 117 -2057
10 Rosja Rosja 79 -2095
11 Francja Francja 41 -2133
  Szwecja Szwecja 41 -2133
13 Kazachstan Kazachstan 40 -2134
14 Czechy Czechy 31 -2143
15 Chiny Chiny 30 -2144
16 Białoruś Białoruś 14 -2160
17 Włochy Włochy 3 -2171
18 Holandia Holandia 2 -2172

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dziś urodziny obchodzą:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
05:28
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
05:29
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:54
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
11:55
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich