Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
01.02.2004 - Brotterode (Niemcy) K-98

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Pekka Salminen Finlandia 112.5 162.0
2 Stephan Hocke Niemcy 115.0 161.5
3 Radik Zhaparov Kazachstan 112.5 155.0
4 Chil-Ku Kang Korea Pd. 107.5 150.0
5 Bernhard Metzler Austria 106.5 148.5
6 Jussi Hautamäki Finlandia 106.5 148.0
7 Stefan Kaiser Austria 105.5 145.5
8 Jernej Damjan Słowenia 103.5 143.5
9 Jörg Ritzerfeld Niemcy 103.0 140.0
10 Lukas Hlava Czechy 102.5 139.5
11 Jan Mazoch Czechy 101.5 138.5
  Michael Neumayer Niemcy 103.0 138.5
13 Assan Takhtakhunov Kazachstan 101.5 135.5
14 Hans Petrat Niemcy 100.5 135.0
15 Yusuke Kaneko Japonia 98.5 132.5
16 Kazuki Nishishita Japonia 99.0 132.0
17 Michal Dolezal Czechy 98.0 130.0
  Kai Bracht Niemcy 98.0 130.0
19 Kazuya Yoshioka Japonia 95.5 125.5
20 Lauri Hakola Finlandia 95.5 123.5
21 Meinrad Hofmeier Niemcy 95.5 122.5
22 Mathias Hafele Austria 94.5 121.5
23 Heung Chul Choi Korea Pd. 94.5 120.5
24 Harri Olli Finlandia 93.5 118.5
25 Bine Norcic Słowenia 93.5 118.0
26 Bine Zupan Słowenia 93.5 116.5
27 Benjamin Brunner Niemcy 92.5 116.0
28 Janne Happonen Finlandia 94.0 115.0
29 Damjan Fras Słowenia 91.0 113.5
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 91.0 113.5
31 Gregory Baxter Kanada 90.0 112.5
32 Frank Reichel Niemcy 91.0 111.0
33 Ferdinand Bader Niemcy 89.5 110.0
34 Maksim Anisimov Białoruś 89.0 107.0
35 Ivan Karaulov Kazachstan 87.0 104.5
36 Michael Nagiller Austria 87.5 103.0
37 Borek Sedlak Czechy 85.5 102.0
  Seou Choi Korea Pd. 86.0 102.0
39 Igor Medved Słowenia 84.5 99.5
  Andreas Widhölzl Austria 86.5 99.5
41 Stefano Chiapolino Włochy 86.0 98.5
42 Manuel Fettner Austria 85.5 97.5
43 Teppei Takano Japonia 83.5 96.5
44 Roland Stoerl Niemcy 83.0 95.5
45 Christof Duffner Niemcy 84.5 94.5
46 Thomas Krause Niemcy 81.5 91.5
  Jianxun Wang Chiny 81.0 91.5
48 Boy van Baarle Holandia 79.0 86.5
49 Alessio Bolognani Włochy 78.5 85.0
50 Daniel Klausmann Niemcy 78.0 84.5
51 Alexandr Svetlov Białoruś 77.5 82.5
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 77.0 82.5
53 Dominik Bafia Kanada 76.0 80.0
54 Manuel Schill Niemcy 75.5 78.0
55 Flavio Fruch Włochy 74.5 77.0
  Yang Li Chiny 76.0 77.0
57 Andrei Balazs Rumunia 74.0 75.5
58 Florian Enders Niemcy 75.0 74.5
59 Erik Simon Niemcy 73.0 73.5
60 Stefan Becker Austria 72.5 73.0
61 Mario Kürschner Niemcy 74.5 72.5
62 Giancarlo Adami Włochy 70.0 63.5
63 Andrew Osadetz Kanada 67.0 60.5
64 Ciprian Ionita Rumunia 66.0 58.5
65 Stefan Read Kanada 67.0 55.5
66 Dimitri Afanasenko Białoruś 66.5 55.0
67 Ilia Skakun Białoruś 64.0 51.0
68 Alexey Korolev Kazachstan 63.0 50.5
  Zhandong Tian Chiny 66.0 50.5
70 Balthasar Schneider Austria 61.0 44.0
71 Petar Fartunov Bułgaria 60.0 40.5

« Puchar Kontynentalny 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2003/2004

Puchar Kontynentalny 2003/2004

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich