Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 01.02.2004, Brotterode K-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 578  
2 Stefan Kaiser Austria 575 -3
3 Balthasar Schneider Austria 428 -150
4 Ferdinand Bader Niemcy 348 -230
5 Kim-Roar Hansen Norwegia 316 -262
6 Stefan Thurnbichler Austria 310 -268
7 Akira Higashi Japonia 309 -269
8 Roland Mueller Austria 302 -276
9 Bine Zupan Słowenia 295 -283
  Wolfgang Loitzl Austria 295 -283
11 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -284
12 Jernej Damjan Słowenia 275 -303
13 Daiki Ito Japonia 270 -308
14 Pekka Salminen Finlandia 249 -329
15 Andreas Widhölzl Austria 240 -338
16 Christian Nagiller Austria 225 -353
17 Martin Koch Austria 224 -354
18 Janne Happonen Finlandia 211 -367
19 Daniel Forfang Norwegia 204 -374
20 Mateusz Rutkowski Polska 201 -377
21 Lars Bystoel Norwegia 200 -378
22 Ole Christen Enger Norwegia 187 -391
23 Manuel Fettner Austria 185 -393
24 Jure Bogataj Słowenia 174 -404
25 Bernhard Metzler Austria 170 -408
26 Michael Neumayer Niemcy 148 -430
27 Toni Nieminen Finlandia 146 -432
28 Stephan Hocke Niemcy 140 -438
29 Takanobu Okabe Japonia 139 -439
30 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 134 -444
31 Janne Ylijärvi Finlandia 132 -446
32 Jörg Ritzerfeld Niemcy 129 -449
33 Kazuya Yoshioka Japonia 128 -450
34 Jon Aaraas Norwegia 112 -466
35 Hans Petrat Niemcy 111 -467
36 Chil-Ku Kang Korea Pd. 110 -468
  Morten Solem Norwegia 110 -468
38 Krystian Długopolski Polska 105 -473
39 Marco Steinauer Szwajcaria 98 -480
40 Kimmo Yliriesto Finlandia 96 -482
41 Harri Olli Finlandia 94 -484
42 Assan Takhtakhunov Kazachstan 92 -486
43 Stefan Pieper Niemcy 91 -487
44 Yusuke Kaneko Japonia 87 -491
  Wojciech Skupień Polska 87 -491
  Robert Mateja Polska 87 -491
47 Rok Urbanc Słowenia 85 -493
48 Kai Bracht Niemcy 79 -499
49 Kazuki Nishishita Japonia 78 -500
50 Olli Pekkala Finlandia 76 -502
51 Keita Umezaki Japonia 74 -504
52 Radik Zhaparov Kazachstan 69 -509
53 Christof Duffner Niemcy 68 -510
54 Igor Medved Słowenia 64 -514
  Mathias Hafele Austria 64 -514
56 Florian Liegl Austria 58 -520
57 Christoph Strickner Austria 56 -522
58 Bine Norcic Słowenia 55 -523
59 Tomisław Tajner Polska 50 -528
60 Wojciech Tajner Polska 49 -529
61 Primoz Zupan-Urh Słowenia 48 -530
  Lauri Hakola Finlandia 48 -530
63 Jussi Hautamäki Finlandia 46 -532
  Ivan Karaulov Kazachstan 46 -532
65 Lukas Tschuschnig Austria 44 -534
66 Seou Choi Korea Pd. 43 -535
  Lukas Hlava Czechy 43 -535
  Maksim Anisimov Białoruś 43 -535
69 Jan Mazoch Czechy 42 -536
70 Isak Grimholm Szwecja 41 -537
  Denis Kornilov Rosja 41 -537
72 Ryohei Nishimori Japonia 38 -540
73 Julian Musiol Niemcy 36 -542
74 Hiroki Yamada Japonia 34 -544
  Arttu Lappi Finlandia 34 -544
76 Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -546
77 Jure Radelj Słowenia 31 -547
78 Remi Santiago Francja 30 -548
79 Fumihisa Yumoto Japonia 27 -551
  Christian Meyer Norwegia 27 -551
81 Reinhard Schwarzenberger Austria 24 -554
  Haavard Lie Norwegia 24 -554
83 Michal Dolezal Czechy 23 -555
84 Antonin Hajek Czechy 22 -556
85 Michael Nagiller Austria 21 -557
  Yang Li Chiny 21 -557
87 Bastian Kaltenböck Austria 20 -558
88 Marc Vogel Szwajcaria 18 -560
89 Zhandong Tian Chiny 17 -561
90 Primoz Pikl Słowenia 16 -562
  Dimitry Ipatov Rosja 16 -562
92 Uros Peterka Słowenia 15 -563
93 David Lazzaroni Francja 13 -565
94 Tomasz Pochwała Polska 12 -566
  Sergei Rodionov Rosja 12 -566
96 Frank Reichel Niemcy 11 -567
  Kamil Stoch Polska 11 -567
98 Meinrad Hofmeier Niemcy 10 -568
  Evgeni Plekhov Rosja 10 -568
100 Thomas Lobben Norwegia 9 -569
  Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -569
102 Jianxun Wang Chiny 8 -570
103 Christoph Lenz Austria 7 -571
  Milan Zivic Słowenia 7 -571
  Rafał Śliż Polska 7 -571
  Daniel Klausmann Niemcy 7 -571
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -571
108 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 6 -572
  Erik Leine Wangen Norwegia 6 -572
  Gorazd Robnik Słowenia 6 -572
111 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -573
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -573
113 Masahiko Harada Japonia 4 -574
  Benjamin Brunner Niemcy 4 -574
  Borek Sedlak Czechy 4 -574
  Markus Eigentler Austria 4 -574
  Florentin Durand Francja 4 -574
118 Giancarlo Adami Włochy 3 -575
  Gregory Baxter Kanada 3 -575
  Joonas Ikonen Finlandia 3 -575
121 Magnus Rostad Norwegia 2 -576
  Boy van Baarle Holandia 2 -576
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -576
  Damjan Fras Słowenia 2 -576
125 Masayuki Sato Japonia 1 -577
  Terje Hilde Norwegia 1 -577
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -577
  Florian Enders Niemcy 1 -577
  Stefano Chiapolino Włochy 1 -577
  Nicolas Fettner Austria 1 -577
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3260  
2 Norwegia Norwegia 1777 -1483
3 Finlandia Finlandia 1429 -1831
4 Japonia Japonia 1328 -1932
5 Niemcy Niemcy 1192 -2068
6 Słowenia Słowenia 1073 -2187
7 Polska Polska 609 -2651
8 Kazachstan Kazachstan 207 -3053
9 Korea Pd. Korea Pd. 191 -3069
10 Czechy Czechy 134 -3126
11 Szwajcaria Szwajcaria 121 -3139
12 Rosja Rosja 79 -3181
13 Francja Francja 49 -3211
14 Chiny Chiny 46 -3214
15 Białoruś Białoruś 43 -3217
16 Szwecja Szwecja 41 -3219
17 Włochy Włochy 4 -3256
18 Kanada Kanada 3 -3257
19 Holandia Holandia 2 -3258

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dziś urodziny obchodzą:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
03:59
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
03:59
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
05:28
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
05:29
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:54
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
11:55
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich