Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
22.02.2004 - Iron Mountain (USA) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Reinhard Schwarzenberger Austria 132.0 131.0 274.9
2 Stephan Hocke Niemcy 127.5 131.0 263.8
3 Olav Magne Dönnem Norwegia 128.0 128.0 260.1
  Stefan Kaiser Austria 126.0 131.0 260.1
5 Ole Christen Enger Norwegia 128.0 124.5 254.5
6 Jernej Damjan Słowenia 128.0 125.0 253.4
7 Balthasar Schneider Austria 126.5 127.0 247.8
8 Teppei Takano Japonia 128.0 119.5 241.0
9 Remi Santiago Francja 121.0 122.5 232.3
10 Jörg Ritzerfeld Niemcy 126.0 119.5 230.4
11 Christian Nagiller Austria 122.5 119.0 227.2
12 Gorazd Robnik Słowenia 125.0 111.0 220.8
13 Lauri Hakola Finlandia 119.0 118.0 220.1
14 Jure Sinkovec Słowenia 116.5 120.0 219.2
15 Stefan Thurnbichler Austria 120.0 115.5 217.9
16 Bastian Kaltenböck Austria 115.5 121.0 214.7
17 Primoz Pikl Słowenia 119.5 113.5 213.4
18 Juha Miettinen Finlandia 114.0 114.0 202.4
19 Stefan Pieper Niemcy 118.0 111.0 201.7
20 Pekka Salminen Finlandia 119.5 109.0 201.3
21 Marco Steinauer Szwajcaria 116.0 109.0 197.5
22 Krystian Długopolski Polska 113.0 109.5 189.5
23 Wojciech Tajner Polska 121.0 104.0 187.5
24 Marc Vogel Szwajcaria 114.5 103.5 182.9
  Isak Grimholm Szwecja 116.5 101.5 182.9
26 Yusuke Kaneko Japonia 114.5 105.0 182.6
27 Damjan Fras Słowenia 114.0 101.0 170.5
28 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 114.0 97.5 163.2
29 Seou Choi Korea Pd. 112.5 91.0 151.3
30 Bernhard Metzler Austria 123.0 DSQ 119.9
31 Jure Bogataj Słowenia 112.5   98.5
32 Janne Ylijärvi Finlandia 113.5   97.8
33 Manuel Fettner Austria 111.5   97.2
34 Kazuki Nishishita Japonia 111.0   96.3
35 Kazuya Yoshioka Japonia 109.0   91.2
36 Toni Nieminen Finlandia 109.5   90.6
37 Sebastian Colloredo Włochy 108.5   90.3
38 Michael Neumayer Niemcy 110.0   89.5
39 Tomisław Tajner Polska 107.5   89.0
40 Tomas Kyncl Czechy 103.0   79.9
41 Brian Welch USA 102.5   78.0
42 Borek Sedlak Czechy 101.5   77.2
43 Marco Beltrame Włochy 101.0   74.8
44 Emil Westberg Szwecja 99.0   71.2
45 Jim Denney jr USA 98.5   70.8
46 Vincent Descombes Sevoie Francja 98.0   69.4
47 Benjamin Bourqui Francja 95.5   63.9
48 Tim Nelson USA 94.0   61.7
49 Georgi Zharkov Bułgaria 88.5   50.3
50 Alessio Bolognani Włochy 88.0   48.9
51 David Jirotka Czechy 86.0   46.3
52 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 86.5   42.7
53 Boy van Baarle Holandia 84.5   38.6
54 Jiri Parma jr. Czechy 82.0   34.6
55 Logan Gerber USA 75.0   21.0
56 Grzegorz Sobczyk Polska 79.0   7.2

« Puchar Kontynentalny 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2003/2004

Puchar Kontynentalny 2003/2004

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich