Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 22.02.2004, Iron Mountain K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kaiser Austria 696  
2 Olav Magne Dönnem Norwegia 682 -14
3 Balthasar Schneider Austria 599 -97
4 Jernej Damjan Słowenia 515 -181
5 Christian Nagiller Austria 479 -217
6 Stefan Thurnbichler Austria 432 -264
7 Ferdinand Bader Niemcy 398 -298
8 Ole Christen Enger Norwegia 350 -346
9 Kim-Roar Hansen Norwegia 340 -356
10 Akira Higashi Japonia 309 -387
11 Roland Mueller Austria 302 -394
12 Wolfgang Loitzl Austria 295 -401
  Bine Zupan Słowenia 295 -401
14 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -402
15 Bernhard Metzler Austria 287 -409
16 Reinhard Schwarzenberger Austria 282 -414
17 Daiki Ito Japonia 270 -426
18 Pekka Salminen Finlandia 268 -428
19 Andreas Widhölzl Austria 240 -456
20 Martin Koch Austria 224 -472
21 Daniel Forfang Norwegia 222 -474
22 Stephan Hocke Niemcy 220 -476
23 Janne Happonen Finlandia 211 -485
24 Mateusz Rutkowski Polska 201 -495
25 Lars Bystoel Norwegia 200 -496
26 Manuel Fettner Austria 194 -502
27 Jure Bogataj Słowenia 180 -516
28 Janne Ylijärvi Finlandia 179 -517
29 Toni Nieminen Finlandia 165 -531
30 Kazuya Yoshioka Japonia 163 -533
31 Jörg Ritzerfeld Niemcy 155 -541
32 Michael Neumayer Niemcy 154 -542
33 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 153 -543
34 Kazuki Nishishita Japonia 150 -546
35 Yusuke Kaneko Japonia 141 -555
36 Takanobu Okabe Japonia 139 -557
37 Krystian Długopolski Polska 136 -560
38 Wojciech Skupień Polska 127 -569
39 Kimmo Yliriesto Finlandia 125 -571
40 Gorazd Robnik Słowenia 112 -584
  Jon Aaraas Norwegia 112 -584
42 Hans Petrat Niemcy 111 -585
43 Chil-Ku Kang Korea Pd. 110 -586
  Morten Solem Norwegia 110 -586
45 Marco Steinauer Szwajcaria 108 -588
46 Teppei Takano Japonia 104 -592
47 Stefan Pieper Niemcy 103 -593
48 Damjan Fras Słowenia 102 -594
49 Wojciech Tajner Polska 100 -596
50 Harri Olli Finlandia 94 -602
51 Assan Takhtakhunov Kazachstan 92 -604
52 Robert Mateja Polska 87 -609
53 Rok Urbanc Słowenia 85 -611
54 Isak Grimholm Szwecja 84 -612
55 Kai Bracht Niemcy 79 -617
56 Olli Pekkala Finlandia 76 -620
57 Keita Umezaki Japonia 74 -622
58 Mathias Hafele Austria 71 -625
  Tomisław Tajner Polska 71 -625
60 Primoz Pikl Słowenia 69 -627
  Radik Zhaparov Kazachstan 69 -627
62 Lauri Hakola Finlandia 68 -628
  Christof Duffner Niemcy 68 -628
64 Igor Medved Słowenia 64 -632
65 Remi Santiago Francja 60 -636
66 Florian Liegl Austria 58 -638
67 Arttu Lappi Finlandia 56 -640
  Christoph Strickner Austria 56 -640
69 Bine Norcic Słowenia 55 -641
70 Primoz Zupan-Urh Słowenia 48 -648
71 Jussi Hautamäki Finlandia 46 -650
  Ivan Karaulov Kazachstan 46 -650
73 Seou Choi Korea Pd. 45 -651
74 Lukas Tschuschnig Austria 44 -652
75 Maksim Anisimov Białoru¶ 43 -653
  Lukas Hlava Czechy 43 -653
  Juha Miettinen Finlandia 43 -653
78 Bastian Kaltenböck Austria 42 -654
  Jan Mazoch Czechy 42 -654
80 Denis Kornilov Rosja 41 -655
81 Ryohei Nishimori Japonia 38 -658
82 Julian Musiol Niemcy 36 -660
83 Hiroki Yamada Japonia 34 -662
84 Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -664
85 Jure Radelj Słowenia 31 -665
86 Fumihisa Yumoto Japonia 27 -669
  Christian Meyer Norwegia 27 -669
88 Marc Vogel Szwajcaria 25 -671
89 Haavard Lie Norwegia 24 -672
90 Michal Dolezal Czechy 23 -673
91 Antonin Hajek Czechy 22 -674
92 Yang Li Chiny 21 -675
  Frank Reichel Niemcy 21 -675
  Michael Nagiller Austria 21 -675
  Sebastian Colloredo Włochy 21 -675
96 Tomasz Pochwała Polska 20 -676
  Erik Leine Wangen Norwegia 20 -676
98 Jure Sinkovec Słowenia 18 -678
99 Zhandong Tian Chiny 17 -679
100 Dimitry Ipatov Rosja 16 -680
101 Uros Peterka Słowenia 15 -681
102 David Lazzaroni Francja 13 -683
  Meinrad Hofmeier Niemcy 13 -683
104 Sergei Rodionov Rosja 12 -684
105 Kamil Stoch Polska 11 -685
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 11 -685
107 Borek Sedlak Czechy 10 -686
  Evgeni Plekhov Rosja 10 -686
109 Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -687
  Thomas Lobben Norwegia 9 -687
111 Jianxun Wang Chiny 8 -688
112 Rafał ¦liż Polska 7 -689
  Daniel Klausmann Niemcy 7 -689
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -689
  Christoph Lenz Austria 7 -689
  Milan Zivic Słowenia 7 -689
117 Sandro Steiner Szwajcaria 5 -691
  Shusaku Hosoyama Japonia 5 -691
119 Brian Welch USA 4 -692
  Markus Eigentler Austria 4 -692
  Michal Psenko Słowacja 4 -692
  Masahiko Harada Japonia 4 -692
  Florentin Durand Francja 4 -692
  Benjamin Brunner Niemcy 4 -692
125 Gregory Baxter Kanada 3 -693
  Marco Beltrame Włochy 3 -693
  Joonas Ikonen Finlandia 3 -693
  Giancarlo Adami Włochy 3 -693
129 Tomas Kyncl Czechy 2 -694
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -694
  Magnus Rostad Norwegia 2 -694
  Boy van Baarle Holandia 2 -694
133 Stefano Chiapolino Włochy 1 -695
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -695
  Masayuki Sato Japonia 1 -695
  Nicolas Fettner Austria 1 -695
  Terje Hilde Norwegia 1 -695
  Tim Nelson USA 1 -695
  Florian Enders Niemcy 1 -695
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4341  
2 Norwegia Norwegia 2100 -2241
3 Finlandia Finlandia 1628 -2713
4 Japonia Japonia 1612 -2729
5 Słowenia Słowenia 1596 -2745
6 Niemcy Niemcy 1379 -2962
7 Polska Polska 760 -3581
8 Kazachstan Kazachstan 207 -4134
9 Korea Pd. Korea Pd. 198 -4143
10 Czechy Czechy 142 -4199
11 Szwajcaria Szwajcaria 138 -4203
12 Szwecja Szwecja 84 -4257
13 Rosja Rosja 79 -4262
  Francja Francja 79 -4262
15 Chiny Chiny 46 -4295
16 Białoru¶ Białoru¶ 43 -4298
17 Włochy Włochy 28 -4313
18 USA USA 5 -4336
19 Słowacja Słowacja 4 -4337
20 Kanada Kanada 3 -4338
21 Holandia Holandia 2 -4339

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych HS 147
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich