Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 10.01.2004, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kaiser Austria 334  
2 Olav Magne Dönnem Norwegia 328 -6
3 Wolfgang Loitzl Austria 295 -39
4 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -40
5 Kim-Roar Hansen Norwegia 264 -70
6 Daiki Ito Japonia 244 -90
7 Roland Mueller Austria 231 -103
8 Christian Nagiller Austria 225 -109
9 Akira Higashi Japonia 209 -125
10 Jernej Damjan Słowenia 207 -127
  Stefan Thurnbichler Austria 207 -127
12 Mateusz Rutkowski Polska 201 -133
13 Lars Bystoel Norwegia 200 -134
14 Balthasar Schneider Austria 197 -137
15 Ferdinand Bader Niemcy 188 -146
16 Bine Zupan Słowenia 164 -170
17 Jure Bogataj Słowenia 160 -174
18 Takanobu Okabe Japonia 124 -210
19 Toni Nieminen Finlandia 119 -215
20 Morten Solem Norwegia 110 -224
21 Jon Aaraas Norwegia 109 -225
22 Janne Ylijärvi Finlandia 105 -229
  Krystian Długopolski Polska 105 -229
24 Marco Steinauer Szwajcaria 94 -240
25 Manuel Fettner Austria 87 -247
  Harri Olli Finlandia 87 -247
  Wojciech Skupień Polska 87 -247
28 Kazuya Yoshioka Japonia 77 -257
29 Martin Koch Austria 72 -262
30 Rok Urbanc Słowenia 71 -263
31 Yusuke Kaneko Japonia 61 -273
32 Michael Neumayer Niemcy 56 -278
  Christoph Strickner Austria 56 -278
34 Daniel Forfang Norwegia 50 -284
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 50 -284
36 Christof Duffner Niemcy 45 -289
37 Lukas Tschuschnig Austria 44 -290
38 Isak Grimholm Szwecja 41 -293
  Denis Kornilov Rosja 41 -293
40 Chil-Ku Kang Korea Pd. 38 -296
  Wojciech Tajner Polska 38 -296
42 Julian Musiol Niemcy 36 -298
43 Kai Bracht Niemcy 34 -300
  Ole Christen Enger Norwegia 34 -300
45 Hans Petrat Niemcy 31 -303
  Jure Radelj Słowenia 31 -303
47 Remi Santiago Francja 30 -304
48 Keita Umezaki Japonia 29 -305
  Seou Choi Korea Pd. 29 -305
  Kazuki Nishishita Japonia 29 -305
  Kimmo Yliriesto Finlandia 29 -305
52 Janne Happonen Finlandia 28 -306
53 Robert Mateja Polska 25 -309
54 Reinhard Schwarzenberger Austria 24 -310
55 Yang Li Chiny 21 -313
  Lauri Hakola Finlandia 21 -313
57 Bine Norcic Słowenia 19 -315
  Christian Meyer Norwegia 19 -315
59 Tomisław Tajner Polska 18 -316
  Hiroki Yamada Japonia 18 -316
61 Antonin Hajek Czechy 16 -318
  Bernhard Metzler Austria 16 -318
  Primoz Pikl Słowenia 16 -318
  Dimitry Ipatov Rosja 16 -318
65 Heung Chul Choi Korea Pd. 15 -319
  Pekka Salminen Finlandia 15 -319
  Uros Peterka Słowenia 15 -319
68 Fumihisa Yumoto Japonia 14 -320
  Maksim Anisimov Białoru¶ 14 -320
70 Marc Vogel Szwajcaria 13 -321
  Bastian Kaltenböck Austria 13 -321
72 Mathias Hafele Austria 12 -322
  Sergei Rodionov Rosja 12 -322
74 Haavard Lie Norwegia 11 -323
  Kamil Stoch Polska 11 -323
76 Evgeni Plekhov Rosja 10 -324
77 Tomasz Pochwała Polska 9 -325
  Michal Dolezal Czechy 9 -325
  Zhandong Tian Chiny 9 -325
  Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -325
81 Michael Nagiller Austria 8 -326
82 Stefan Rammerstorfer Austria 7 -327
  Christoph Lenz Austria 7 -327
84 Erik Leine Wangen Norwegia 6 -328
  David Lazzaroni Francja 6 -328
86 Sandro Steiner Szwajcaria 5 -329
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 5 -329
  Shusaku Hosoyama Japonia 5 -329
89 Markus Eigentler Austria 4 -330
90 Giancarlo Adami Włochy 3 -331
91 Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -332
  Boy van Baarle Holandia 2 -332
  Igor Medved Słowenia 2 -332
  Magnus Rostad Norwegia 2 -332
  Ryohei Nishimori Japonia 2 -332
96 Stefan Pieper Niemcy 1 -333
  Terje Hilde Norwegia 1 -333
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -333
  Masayuki Sato Japonia 1 -333
  Daniel Klausmann Niemcy 1 -333
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1839  
2 Norwegia Norwegia 1135 -704
3 Japonia Japonia 863 -976
4 Finlandia Finlandia 698 -1141
5 Słowenia Słowenia 685 -1154
6 Polska Polska 494 -1345
7 Niemcy Niemcy 401 -1438
8 Szwajcaria Szwajcaria 112 -1727
9 Korea Pd. Korea Pd. 87 -1752
10 Rosja Rosja 79 -1760
11 Szwecja Szwecja 41 -1798
12 Francja Francja 38 -1801
13 Chiny Chiny 30 -1809
14 Czechy Czechy 25 -1814
15 Białoru¶ Białoru¶ 14 -1825
16 Włochy Włochy 3 -1836
17 Holandia Holandia 2 -1837

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich