Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
26
31
grudzień 2023
Najbliższe zawody
09.12.2023, godz. 13:30
Lillehammer HS-98
ICoC K
Klasyfikacja po konkursie: 06.03.2004, Vikersund K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 890  
2 Balthasar Schneider Austria 844 -46
3 Stefan Kaiser Austria 760 -130
4 Jernej Damjan Słowenia 544 -346
5 Christian Nagiller Austria 541 -349
6 Roland Mueller Austria 507 -383
7 Stefan Thurnbichler Austria 487 -403
8 Ole Christen Enger Norwegia 476 -414
9 Ferdinand Bader Niemcy 462 -428
10 Janne Happonen Finlandia 411 -479
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 382 -508
12 Andreas Widhölzl Austria 370 -520
13 Kim-Roar Hansen Norwegia 340 -550
  Bernhard Metzler Austria 340 -550
15 Pekka Salminen Finlandia 326 -564
16 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 310 -580
17 Akira Higashi Japonia 309 -581
18 Martin Koch Austria 308 -582
19 Bine Zupan Słowenia 298 -592
20 Wolfgang Loitzl Austria 295 -595
21 Daniel Forfang Norwegia 274 -616
22 Daiki Ito Japonia 270 -620
23 Olli Pekkala Finlandia 251 -639
24 Stephan Hocke Niemcy 236 -654
25 Janne Ylijärvi Finlandia 217 -673
26 Mateusz Rutkowski Polska 207 -683
27 Toni Nieminen Finlandia 201 -689
28 Lars Bystoel Norwegia 200 -690
  Manuel Fettner Austria 200 -690
30 Jure Bogataj Słowenia 185 -705
31 Jörg Ritzerfeld Niemcy 173 -717
32 Teppei Takano Japonia 172 -718
33 Kazuya Yoshioka Japonia 169 -721
34 Yusuke Kaneko Japonia 167 -723
35 Lauri Hakola Finlandia 163 -727
36 Michael Neumayer Niemcy 154 -736
37 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 153 -737
  Kazuki Nishishita Japonia 153 -737
39 Gorazd Robnik Słowenia 151 -739
40 Krystian Długopolski Polska 149 -741
41 Takanobu Okabe Japonia 139 -751
42 Hans Petrat Niemcy 133 -757
  Stefan Pieper Niemcy 133 -757
44 Kimmo Yliriesto Finlandia 132 -758
45 Wojciech Skupień Polska 127 -763
46 Damjan Fras Słowenia 112 -778
  Jon Aaraas Norwegia 112 -778
48 Chil-Ku Kang Korea Pd. 110 -780
  Morten Solem Norwegia 110 -780
  Denis Kornilov Rosja 110 -780
51 Harri Olli Finlandia 109 -781
52 Marco Steinauer Szwajcaria 108 -782
53 Arttu Lappi Finlandia 101 -789
54 Wojciech Tajner Polska 100 -790
55 Isak Grimholm Szwecja 99 -791
56 Robert Mateja Polska 98 -792
57 Assan Takhtakhunov Kazachstan 92 -798
58 Maksim Anisimov Białoruś 88 -802
59 Rok Urbanc Słowenia 85 -805
60 Primoz Pikl Słowenia 83 -807
61 Remi Santiago Francja 82 -808
62 Juha Miettinen Finlandia 80 -810
63 Kai Bracht Niemcy 79 -811
64 Keita Umezaki Japonia 74 -816
65 Tomisław Tajner Polska 72 -818
66 Mathias Hafele Austria 71 -819
67 Radik Zhaparov Kazachstan 69 -821
68 Christof Duffner Niemcy 68 -822
69 Igor Medved Słowenia 64 -826
70 Florian Liegl Austria 58 -832
71 Bastian Kaltenböck Austria 57 -833
72 Christoph Strickner Austria 56 -834
73 Bine Norcic Słowenia 55 -835
74 Primoz Zupan-Urh Słowenia 48 -842
75 Seou Choi Korea Pd. 46 -844
  Jussi Hautamäki Finlandia 46 -844
  Lukas Hlava Czechy 46 -844
  Ivan Karaulov Kazachstan 46 -844
79 Lukas Tschuschnig Austria 44 -846
80 Jan Mazoch Czechy 42 -848
81 Jure Sinkovec Słowenia 40 -850
  Jens Salumäe Estonia 40 -850
  Erik Leine Wangen Norwegia 40 -850
  Marc Vogel Szwajcaria 40 -850
85 Ryohei Nishimori Japonia 38 -852
86 Julian Musiol Niemcy 36 -854
87 Hiroki Yamada Japonia 34 -856
88 Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -858
  Eirik Ulimoen Norwegia 32 -858
90 Jure Radelj Słowenia 31 -859
91 Michal Dolezal Czechy 30 -860
92 Sebastian Colloredo Włochy 28 -862
93 Christian Meyer Norwegia 27 -863
  Fumihisa Yumoto Japonia 27 -863
95 Nicolas Dessum Francja 26 -864
  Antonin Hajek Czechy 26 -864
97 Haavard Lie Norwegia 24 -866
98 Michael Nagiller Austria 21 -869
  Frank Reichel Niemcy 21 -869
  Yang Li Chiny 21 -869
101 Tomasz Pochwała Polska 20 -870
102 Kalle Keituri Finlandia 18 -872
  David Lazzaroni Francja 18 -872
104 Zhandong Tian Chiny 17 -873
105 Dimitry Ipatov Rosja 16 -874
106 Uros Peterka Słowenia 15 -875
107 Meinrad Hofmeier Niemcy 13 -877
108 Sergei Rodionov Rosja 12 -878
109 Kamil Stoch Polska 11 -879
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 11 -879
111 Evgeni Plekhov Rosja 10 -880
  Borek Sedlak Czechy 10 -880
113 Thomas Lobben Norwegia 9 -881
  Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -881
115 Jianxun Wang Chiny 8 -882
116 Milan Zivic Słowenia 7 -883
  Christoph Lenz Austria 7 -883
  Daniel Klausmann Niemcy 7 -883
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -883
  Rafał Śliż Polska 7 -883
121 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -885
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -885
123 Masahiko Harada Japonia 4 -886
  Teemu Paeaekkoenen Finlandia 4 -886
  Michal Psenko Słowacja 4 -886
  Markus Eigentler Austria 4 -886
  Benjamin Brunner Niemcy 4 -886
  Brian Welch USA 4 -886
  Florentin Durand Francja 4 -886
  Tommy Egeberg Norwegia 4 -886
131 Marco Beltrame Włochy 3 -887
  Gregory Baxter Kanada 3 -887
  Jarkko Heikkonen Finlandia 3 -887
  Giancarlo Adami Włochy 3 -887
  Joonas Ikonen Finlandia 3 -887
136 Boy van Baarle Holandia 2 -888
  Petr Chaadaev Białoruś 2 -888
  Magnus Rostad Norwegia 2 -888
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -888
  Tomas Kyncl Czechy 2 -888
141 Nicolas Fettner Austria 1 -889
  Florian Enders Niemcy 1 -889
  Terje Hilde Norwegia 1 -889
  Tim Nelson USA 1 -889
  Masayuki Sato Japonia 1 -889
  Herman Huczkowski Finlandia 1 -889
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -889
  Stefano Chiapolino Włochy 1 -889
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5360  
2 Norwegia Norwegia 2542 -2818
3 Finlandia Finlandia 2376 -2984
4 Słowenia Słowenia 1718 -3642
5 Japonia Japonia 1715 -3645
6 Niemcy Niemcy 1529 -3831
7 Polska Polska 791 -4569
8 Kazachstan Kazachstan 207 -5153
9 Korea Pd. Korea Pd. 199 -5161
10 Czechy Czechy 156 -5204
11 Szwajcaria Szwajcaria 153 -5207
12 Rosja Rosja 148 -5212
13 Francja Francja 132 -5228
14 Szwecja Szwecja 99 -5261
15 Białoruś Białoruś 90 -5270
16 Chiny Chiny 46 -5314
17 Estonia Estonia 40 -5320
18 Włochy Włochy 35 -5325
19 USA USA 5 -5355
20 Słowacja Słowacja 4 -5356
21 Kanada Kanada 3 -5357
22 Holandia Holandia 2 -5358

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
8 grudnia 2023 (piątek)
12:00
PŚ Klingenthal
odprawa techniczna
13:30
PŚ Klingenthal
oficjalny trening
15:30
PŚ Klingenthal
kwalifikacje
19:00
CoC/ICoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
9 grudnia 2023 (sobota)
12:00
CoC/ICoC Lillehammer
oficjalny trening K
12:45
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna K
13:30
CoC/ICoC Lillehammer
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Kandersteg
odprawa techniczna
14:45
PŚ Klingenthal
seria próbna
16:00
PŚ Klingenthal
konkurs ind.
16:00
CoC/ICoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
FIS Cup Kandersteg
oficjalny trening
17:00
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna M
17:00
FIS Cup Kandersteg
seria próbna
18:00
CoC/ICoC Lillehammer
konkurs ind. M
18:00
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind.
10 grudnia 2023 (niedziela)
09:00
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna K
09:00
FIS Cup Kandersteg
seria próbna
10:00
CoC/ICoC Lillehammer
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind.
13:00
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
dzisiaj
17:26
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs kobiet, HS 98
dzisiaj
18:27
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 1. konkurs, HS 98
dzisiaj
19:31
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
dzisiaj
20:55
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
dzisiaj
23:58
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
jutro
19:00
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
8.12.2023
05:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
8.12.2023
07:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich