TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Peterka Słowenia 1253  
2 Kazuyoshi Funaki Japonia 1234 -19
3 Andreas Widhölzl Austria 1208 -45
4 Masahiko Harada Japonia 1120 -133
5 Hiroya Saito Japonia 962 -291
6 Sven Hannawald Niemcy 953 -300
7 Jani Soininen Finlandia 950 -303
8 Dieter Thoma Niemcy 921 -332
9 Janne Ahonen Finlandia 836 -417
10 Noriaki Kasai Japonia 720 -533
11 Martin Höllwarth Austria 568 -685
12 Kristian Brenden Norwegia 549 -704
13 Stefan Horngacher Austria 546 -707
14 Hansjörg Jäkle Niemcy 528 -725
15 Henning Stensrud Norwegia 398 -855
16 Takanobu Okabe Japonia 385 -868
17 Andreas Goldberger Austria 327 -926
18 Lasse Ottesen Norwegia 288 -965
19 Kimmo Savolainen Finlandia 262 -991
20 Bruno Reuteler Szwajcaria 255 -998
21 Jaroslav Sakala Czechy 245 -1008
  Reinhard Schwarzenberger Austria 245 -1008
23 Akira Higashi Japonia 240 -1013
24 Kazuya Yoshioka Japonia 238 -1015
25 Sylvain Freiholz Szwajcaria 232 -1021
26 Mika Laitinen Finlandia 231 -1022
27 Martin Schmitt Niemcy 218 -1035
28 Jon Petter Sandaker Norwegia 217 -1036
29 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 213 -1040
30 Roberto Cecon Włochy 199 -1054
31 Wolfgang Loitzl Austria 194 -1059
32 Roar Ljoekelsoey Norwegia 191 -1062
33 Michael Wagner Niemcy 176 -1077
34 Robert Mateja Polska 165 -1088
35 Ronny Hornschuh Niemcy 159 -1094
36 Hideharu Miyahira Japonia 135 -1118
37 Nicolas Dessum Francja 130 -1123
38 Christof Duffner Niemcy 110 -1143
39 Matti Hautamäki Finlandia 104 -1149
40 Kenji Suda Japonia 78 -1175
  Sturle Holseter Norwegia 78 -1175
42 Jussi Hautamäki Finlandia 76 -1177
43 Espen Bredesen Norwegia 65 -1188
44 Michal Dolezal Czechy 64 -1189
45 Yoshikazu Norota Japonia 60 -1193
46 Frantisek Jez Czechy 56 -1197
  Gerd Siegmund Niemcy 56 -1197
48 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 54 -1199
49 Jakub Jiroutek Czechy 51 -1202
50 Stian Kvarstad Norwegia 50 -1203
  Valery Kobelev Rosja 50 -1203
52 Blaz Vrhovnik Słowenia 47 -1206
53 Jerome Gay Francja 45 -1208
54 Matthias Wallner Austria 44 -1209
  Ville Kantee Finlandia 44 -1209
  Frode Haare Norwegia 44 -1209
57 Adam Małysz Polska 43 -1210
58 Martin Zimmermann Austria 41 -1212
59 Urban Franc Słowenia 39 -1214
60 Morten Aagheim Norwegia 33 -1220
  Robert Krenek Czechy 33 -1220
62 Jakub Suchacek Czechy 29 -1224
63 Peter Zonta Słowenia 28 -1225
64 Alexander Herr Niemcy 27 -1226
65 Miha Rihtar Słowenia 26 -1227
  Roland Audenrieth Niemcy 26 -1227
67 Toni Nieminen Finlandia 25 -1228
68 Milan Zivic Słowenia 23 -1230
  Wojciech Skupień Polska 23 -1230
70 Simon Ammann Szwajcaria 22 -1231
  Jakub Janda Czechy 22 -1231
  Kazuki Nishishita Japonia 22 -1231
73 Ryuji Takahashi Japonia 20 -1233
74 Roland Wakolm Austria 15 -1238
75 Casey Colby USA 13 -1240
76 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 10 -1243
  Havard Lie Norwegia 10 -1243
78 Kazuhiro Nakamura Japonia 9 -1244
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -1244
80 Falko Krismayr Austria 8 -1245
81 Martin Mesik Słowacja 7 -1246
82 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -1247
  Pasi Kytoesaho Finlandia 6 -1247
  Lauri Hakola Finlandia 6 -1247
85 Juho Forsman Finlandia 5 -1248
  Damjan Fras Słowenia 5 -1248
  Jure Radelj Słowenia 5 -1248
88 Michael Kury Austria 4 -1249
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 4 -1249
90 Krystian Długopolski Polska 3 -1250
  Randy Weber USA 3 -1250
  Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -1250
93 Jan Zelencik Słowacja 2 -1251
  Grega Lang Słowenia 2 -1251
  Ralf Gebstedt Niemcy 2 -1251
  Marco Steinauer Szwajcaria 2 -1251
  Alexej Schibko Białoru¶ 2 -1251
98 Masayuki Sato Japonia 1 -1252
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 5224  
2 Austria Austria 3200 -2024
3 Niemcy Niemcy 3176 -2048
4 Finlandia Finlandia 2758 -2466
5 Norwegia Norwegia 1987 -3237
6 Słowenia Słowenia 1428 -3796
7 Szwajcaria Szwajcaria 511 -4713
8 Czechy Czechy 500 -4724
9 Polska Polska 234 -4990
10 Włochy Włochy 199 -5025
11 Francja Francja 178 -5046
12 Rosja Rosja 50 -5174
13 Słowacja Słowacja 18 -5206
14 USA USA 16 -5208
15 Białoru¶ Białoru¶ 6 -5218
  Korea Pd. Korea Pd. 6 -5218
Wyniki konkursów
29.11.1997 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
30.11.1997 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
06.12.1997 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
08.12.1997 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
12.12.1997 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
20.12.1997 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
21.12.1997 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
29.12.1997 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
01.01.1998 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
04.01.1998 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
06.01.1998 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
11.01.1998 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
17.01.1998 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Kristian Brenden (Norwegia)
18.01.1998 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
24.01.1998 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
25.01.1998 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
05.02.1998 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
01.03.1998 Vikersund Norwegia K-175
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
02.03.1998 Vikersund Norwegia K-175
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
04.03.1998 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
07.03.1998 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
08.03.1998 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
11.03.1998 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
13.03.1998 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
15.03.1998 Oslo Norwegia K-112
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
21.03.1998 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
22.03.1998 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »