Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
14.12.2019, godz. 11:00
Ruka HS-142
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Peterka Słowenia 1253  
2 Kazuyoshi Funaki Japonia 1234 -19
3 Andreas Widhölzl Austria 1208 -45
4 Masahiko Harada Japonia 1120 -133
5 Hiroya Saito Japonia 962 -291
6 Sven Hannawald Niemcy 953 -300
7 Jani Soininen Finlandia 950 -303
8 Dieter Thoma Niemcy 921 -332
9 Janne Ahonen Finlandia 836 -417
10 Noriaki Kasai Japonia 720 -533
11 Martin Höllwarth Austria 568 -685
12 Kristian Brenden Norwegia 549 -704
13 Stefan Horngacher Austria 546 -707
14 Hansjörg Jäkle Niemcy 528 -725
15 Henning Stensrud Norwegia 398 -855
16 Takanobu Okabe Japonia 385 -868
17 Andreas Goldberger Austria 327 -926
18 Lasse Ottesen Norwegia 288 -965
19 Kimmo Savolainen Finlandia 262 -991
20 Bruno Reuteler Szwajcaria 255 -998
21 Jaroslav Sakala Czechy 245 -1008
  Reinhard Schwarzenberger Austria 245 -1008
23 Akira Higashi Japonia 240 -1013
24 Kazuya Yoshioka Japonia 238 -1015
25 Sylvain Freiholz Szwajcaria 232 -1021
26 Mika Laitinen Finlandia 231 -1022
27 Martin Schmitt Niemcy 218 -1035
28 Jon Petter Sandaker Norwegia 217 -1036
29 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 213 -1040
30 Roberto Cecon Włochy 199 -1054
31 Wolfgang Loitzl Austria 194 -1059
32 Roar Ljoekelsoey Norwegia 191 -1062
33 Michael Wagner Niemcy 176 -1077
34 Robert Mateja Polska 165 -1088
35 Ronny Hornschuh Niemcy 159 -1094
36 Hideharu Miyahira Japonia 135 -1118
37 Nicolas Dessum Francja 130 -1123
38 Christof Duffner Niemcy 110 -1143
39 Matti Hautamäki Finlandia 104 -1149
40 Kenji Suda Japonia 78 -1175
  Sturle Holseter Norwegia 78 -1175
42 Jussi Hautamäki Finlandia 76 -1177
43 Espen Bredesen Norwegia 65 -1188
44 Michal Dolezal Czechy 64 -1189
45 Yoshikazu Norota Japonia 60 -1193
46 Gerd Siegmund Niemcy 56 -1197
  Frantisek Jez Czechy 56 -1197
48 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 54 -1199
49 Jakub Jiroutek Czechy 51 -1202
50 Stian Kvarstad Norwegia 50 -1203
  Valery Kobelev Rosja 50 -1203
52 Blaz Vrhovnik Słowenia 47 -1206
53 Jerome Gay Francja 45 -1208
54 Frode Haare Norwegia 44 -1209
  Matthias Wallner Austria 44 -1209
  Ville Kantee Finlandia 44 -1209
57 Adam Małysz Polska 43 -1210
58 Martin Zimmermann Austria 41 -1212
59 Urban Franc Słowenia 39 -1214
60 Morten Aagheim Norwegia 33 -1220
  Robert Krenek Czechy 33 -1220
62 Jakub Suchacek Czechy 29 -1224
63 Peter Zonta Słowenia 28 -1225
64 Alexander Herr Niemcy 27 -1226
65 Roland Audenrieth Niemcy 26 -1227
  Miha Rihtar Słowenia 26 -1227
67 Toni Nieminen Finlandia 25 -1228
68 Milan Zivic Słowenia 23 -1230
  Wojciech Skupień Polska 23 -1230
70 Kazuki Nishishita Japonia 22 -1231
  Simon Ammann Szwajcaria 22 -1231
  Jakub Janda Czechy 22 -1231
73 Ryuji Takahashi Japonia 20 -1233
74 Roland Wakolm Austria 15 -1238
75 Casey Colby USA 13 -1240
76 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 10 -1243
  Havard Lie Norwegia 10 -1243
78 Kazuhiro Nakamura Japonia 9 -1244
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -1244
80 Falko Krismayr Austria 8 -1245
81 Martin Mesik Słowacja 7 -1246
82 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -1247
  Pasi Kytoesaho Finlandia 6 -1247
  Lauri Hakola Finlandia 6 -1247
85 Juho Forsman Finlandia 5 -1248
  Damjan Fras Słowenia 5 -1248
  Jure Radelj Słowenia 5 -1248
88 Michael Kury Austria 4 -1249
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 4 -1249
90 Randy Weber USA 3 -1250
  Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -1250
  Krystian Długopolski Polska 3 -1250
93 Jan Zelencik Słowacja 2 -1251
  Grega Lang Słowenia 2 -1251
  Ralf Gebstedt Niemcy 2 -1251
  Marco Steinauer Szwajcaria 2 -1251
  Alexej Schibko Białoru¶ 2 -1251
98 Masayuki Sato Japonia 1 -1252
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 5224  
2 Austria Austria 3200 -2024
3 Niemcy Niemcy 3176 -2048
4 Finlandia Finlandia 2758 -2466
5 Norwegia Norwegia 1987 -3237
6 Słowenia Słowenia 1428 -3796
7 Szwajcaria Szwajcaria 511 -4713
8 Czechy Czechy 500 -4724
9 Polska Polska 234 -4990
10 Włochy Włochy 199 -5025
11 Francja Francja 178 -5046
12 Rosja Rosja 50 -5174
13 Słowacja Słowacja 18 -5206
14 USA USA 16 -5208
15 Białoru¶ Białoru¶ 6 -5218
  Korea Pd. Korea Pd. 6 -5218
Wyniki konkursów
29.11.1997 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
30.11.1997 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
06.12.1997 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
08.12.1997 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
12.12.1997 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
20.12.1997 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
21.12.1997 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
29.12.1997 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
01.01.1998 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
04.01.1998 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
06.01.1998 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
11.01.1998 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
17.01.1998 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Kristian Brenden (Norwegia)
18.01.1998 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
24.01.1998 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
25.01.1998 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
05.02.1998 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
01.03.1998 Vikersund Norwegia K-175
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
02.03.1998 Vikersund Norwegia K-175
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
04.03.1998 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
07.03.1998 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
08.03.1998 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
11.03.1998 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
13.03.1998 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
15.03.1998 Oslo Norwegia K-112
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
21.03.1998 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
22.03.1998 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:45
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
11:45
CoC-k Notodden
konkurs ind.
13:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
14:45
P¦ Klingenthal
seria próbna M
15:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Klingenthal
konkurs druż. M
15 grudnia 2019 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
14:45
P¦ Klingenthal
seria próbna M
16:00
P¦ Klingenthal
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich