Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
02.03.1998 - Vikersund (Norwegia) K-175
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Takanobu Okabe Japonia 171.5 182.5 359.3
2 Hiroya Saitoh Japonia 185.5 168.5 355.8
3 Noriaki Kasai Japonia 180.0 168.0 352.1
4 Primoz Peterka Słowenia 167.0 183.0 344.5
5 Jakub Jiroutek Czechy 158.0 185.5 344.2
6 Lasse Ottesen Norwegia 159.0 189.0 341.1
7 Akira Higashi Japonia 157.0 181.0 340.1
8 Robert Mateja Polska 156.0 182.5 331.7
9 Kristian Brenden Norwegia 169.5 169.0 329.7
10 Roar Ljoekelsoey Norwegia 155.5 175.0 329.1
11 Janne Ahonen Finlandia 158.0 176.5 327.4
12 Kazuyoshi Funaki Japonia 154.5 171.0 324.1
13 Andreas Widhölzl Austria 175.0 152.0 317.4
14 Sven Hannawald Niemcy 163.5 160.0 316.2
15 Hansjörg Jäkle Niemcy 172.0 151.0 313.1
16 Frode Haare Norwegia 163.5 155.5 310.3
17 Stian Kvarstad Norwegia 157.5 159.5 304.9
18 Bruno Reuteler Szwajcaria 164.0 148.0 303.9
19 Martin Höllwarth Austria 157.5 153.0 300.6
20 Hideharu Miyahira Japonia 154.5 150.0 293.9
21 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 164.0 141.0 292.5
22 Martin Schmitt Niemcy 155.5 152.5 291.1
23 Espen Bredesen Norwegia 169.5 129.5 282.8
24 Nicolas Dessum Francja 149.5 145.0 281.4
25 Stefan Horngacher Austria 157.0 138.5 273.6
26 Martin Zimmermann Austria 163.0 114.0 250.4
27 Masahiko Harada Japonia 172.0   172.9
28 Jani Soininen Finlandia 159.5   156.4
29 Andreas Goldberger Austria 149.5   143.9
30 Dieter Thoma Niemcy 153.0   141.6
31 Kazuhiro Nakamura Japonia 146.0   138.2
32 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 148.0   136.6
33 Sturle Holseter Norwegia 145.0   136.5
34 Reinhard Schwarzenberger Austria 146.5   136.3
35 Christof Duffner Niemcy 147.5   136.0
36 Damjan Fras Słowenia 147.0   134.9
37 Jakub Suchacek Czechy 143.0   134.1
38 Urban Franc Słowenia 142.0   131.4
39 Gerd Siegmund Niemcy 139.5   130.4
40 Alexander Herr Niemcy 140.5   130.1
41 Falko Krismayr Austria 142.0   128.9
42 Jakub Janda Czechy 138.0   128.1
43 Marco Steinauer Szwajcaria 137.5   127.5
44 Pasi Huttunen Finlandia 140.5   125.1
45 Mika Laitinen Finlandia 135.5   123.6
46 Jerome Gay Francja 133.0   121.1
47 Martin Mesik Słowacja 135.0   118.5
48 Vladimir Rosko Słowacja 131.0   117.7
49 Sylvain Freiholz Szwajcaria 130.0   117.0
50 Peter Zonta Słowenia 129.5   110.9
51 Ronny Hornschuh Niemcy 128.5   109.7
52 Rickard Froeier Szwecja 120.0   103.5
53 Michael Kury Austria 115.0   91.5
54 Jouko Hein Estonia 113.0   90.1
55 Adam Małysz Polska 112.0   88.9
56 Jan Halvardsson Szwecja 110.5   86.6
57 Patrik Kaela Szwecja 110.0   86.5
58 Alexander Korobov Kazachstan 106.0   79.7
59 Jan Zelencik Słowacja DNS   DNS

« Puchar ¦wiata 1997/1998 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1997/1998

Puchar ¦wiata 1997/1998

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
jutro
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
jutro
19:40
TTV Prosto ze skoczni
jutro
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
22.1.2022
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich