TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 18.01.1998, Zakopane K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Masahiko Harada Japonia 774  
2 Kazuyoshi Funaki Japonia 664 -110
3 Dieter Thoma Niemcy 663 -111
4 Jani Soininen Finlandia 597 -177
5 Primoz Peterka Słowenia 547 -227
6 Andreas Widhölzl Austria 504 -270
7 Janne Ahonen Finlandia 493 -281
8 Hiroya Saito Japonia 474 -300
9 Sven Hannawald Niemcy 448 -326
10 Stefan Horngacher Austria 355 -419
11 Noriaki Kasai Japonia 305 -469
12 Hansjörg Jäkle Niemcy 286 -488
13 Martin Höllwarth Austria 262 -512
14 Andreas Goldberger Austria 240 -534
15 Jaroslav Sakala Czechy 239 -535
16 Kimmo Savolainen Finlandia 199 -575
17 Henning Stensrud Norwegia 198 -576
18 Kristian Brenden Norwegia 193 -581
19 Reinhard Schwarzenberger Austria 182 -592
20 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 181 -593
21 Kazuya Yoshioka Japonia 180 -594
22 Michael Wagner Niemcy 176 -598
23 Mika Laitinen Finlandia 164 -610
24 Sylvain Freiholz Szwajcaria 116 -658
25 Jon Petter Sandaker Norwegia 100 -674
26 Martin Schmitt Niemcy 98 -676
27 Wolfgang Loitzl Austria 95 -679
28 Ronny Hornschuh Niemcy 86 -688
29 Robert Mateja Polska 80 -694
30 Roar Ljoekelsoey Norwegia 78 -696
  Kenji Suda Japonia 78 -696
32 Takanobu Okabe Japonia 76 -698
33 Michal Dolezal Czechy 64 -710
34 Yoshikazu Norota Japonia 60 -714
  Lasse Ottesen Norwegia 60 -714
36 Frantisek Jez Czechy 56 -718
37 Gerd Siegmund Niemcy 52 -722
38 Valery Kobelev Rosja 50 -724
39 Nicolas Dessum Francja 46 -728
40 Matthias Wallner Austria 44 -730
41 Adam Małysz Polska 43 -731
  Matti Hautamäki Finlandia 43 -731
43 Hideharu Miyahira Japonia 41 -733
44 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 38 -736
45 Espen Bredesen Norwegia 33 -741
  Robert Krenek Czechy 33 -741
47 Roberto Cecon Włochy 31 -743
48 Christof Duffner Niemcy 30 -744
  Bruno Reuteler Szwajcaria 30 -744
50 Roland Audenrieth Niemcy 26 -748
51 Peter Zonta Słowenia 25 -749
52 Wojciech Skupień Polska 23 -751
  Jussi Hautamäki Finlandia 23 -751
54 Sturle Holseter Norwegia 22 -752
55 Jerome Gay Francja 20 -754
56 Simon Ammann Szwajcaria 16 -758
57 Roland Wakolm Austria 15 -759
58 Urban Franc Słowenia 13 -761
59 Jakub Janda Czechy 12 -762
60 Havard Lie Norwegia 10 -764
  Miha Rihtar Słowenia 10 -764
62 Morten Aagheim Norwegia 9 -765
63 Ville Kantee Finlandia 8 -766
64 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -768
65 Andrej Lyskovec Białoru¶ 4 -770
  Michael Kury Austria 4 -770
67 Randy Weber USA 3 -771
  Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -771
69 Ralf Gebstedt Niemcy 2 -772
  Alexej Schibko Białoru¶ 2 -772
  Marco Steinauer Szwajcaria 2 -772
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2652  
2 Niemcy Niemcy 1867 -785
3 Finlandia Finlandia 1708 -944
4 Austria Austria 1701 -951
5 Norwegia Norwegia 741 -1911
6 Słowenia Słowenia 595 -2057
7 Czechy Czechy 404 -2248
8 Szwajcaria Szwajcaria 164 -2488
9 Polska Polska 146 -2506
10 Francja Francja 69 -2583
11 Rosja Rosja 50 -2602
12 Włochy Włochy 31 -2621
13 Białoru¶ Białoru¶ 6 -2646
  Korea Pd. Korea Pd. 6 -2646
15 USA USA 3 -2649

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »