Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
Klasyfikacja po konkursie: 15.03.1998, Oslo K-112
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Widhölzl Austria 1161  
2 Primoz Peterka Słowenia 1137 -24
3 Kazuyoshi Funaki Japonia 1084 -77
4 Masahiko Harada Japonia 1064 -97
5 Dieter Thoma Niemcy 910 -251
  Sven Hannawald Niemcy 910 -251
7 Jani Soininen Finlandia 876 -285
8 Janne Ahonen Finlandia 836 -325
9 Hiroya Saitoh Japonia 822 -339
10 Noriaki Kasai Japonia 570 -591
11 Stefan Horngacher Austria 514 -647
12 Kristian Brenden Norwegia 504 -657
13 Hansjörg Jäkle Niemcy 501 -660
14 Martin Höllwarth Austria 488 -673
15 Henning Stensrud Norwegia 327 -834
  Andreas Goldberger Austria 327 -834
17 Takanobu Okabe Japonia 323 -838
18 Lasse Ottesen Norwegia 288 -873
19 Kimmo Savolainen Finlandia 262 -899
20 Bruno Reuteler Szwajcaria 255 -906
21 Jaroslav Sakala Czechy 245 -916
22 Akira Higashi Japonia 238 -923
23 Kazuya Yoshioka Japonia 232 -929
24 Mika Laitinen Finlandia 231 -930
25 Reinhard Schwarzenberger Austria 221 -940
26 Sylvain Freiholz Szwajcaria 217 -944
27 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 213 -948
28 Jon Petter Sandaker Norwegia 204 -957
29 Roberto Cecon Włochy 193 -968
30 Martin Schmitt Niemcy 184 -977
31 Michael Wagner Niemcy 176 -985
32 Roar Ljoekelsoey Norwegia 169 -992
33 Ronny Hornschuh Niemcy 152 -1009
34 Wolfgang Loitzl Austria 146 -1015
35 Robert Mateja Polska 137 -1024
36 Hideharu Miyahira Japonia 135 -1026
37 Nicolas Dessum Francja 127 -1034
38 Christof Duffner Niemcy 110 -1051
39 Matti Hautamäki Finlandia 104 -1057
40 Kenji Suda Japonia 78 -1083
41 Jussi Hautamäki Finlandia 76 -1085
42 Espen Bredesen Norwegia 65 -1096
43 Michal Dolezal Czechy 64 -1097
44 Sturle Holseter Norwegia 62 -1099
45 Yoshikazu Norota Japonia 60 -1101
46 Gerd Siegmund Niemcy 56 -1105
  Frantisek Jez Czechy 56 -1105
48 Jakub Jiroutek Czechy 51 -1110
49 Stian Kvarstad Norwegia 50 -1111
  Valery Kobelev Rosja 50 -1111
51 Blaz Vrhovnik Słowenia 45 -1116
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 45 -1116
  Jerome Gay Francja 45 -1116
54 Matthias Wallner Austria 44 -1117
  Frode Haare Norwegia 44 -1117
56 Adam Małysz Polska 43 -1118
57 Martin Zimmermann Austria 41 -1120
58 Ville Kantee Finlandia 37 -1124
59 Robert Krenek Czechy 33 -1128
60 Jakub Suchacek Czechy 29 -1132
61 Peter Zonta Słowenia 28 -1133
62 Alexander Herr Niemcy 27 -1134
63 Urban Franc Słowenia 26 -1135
  Roland Audenrieth Niemcy 26 -1135
65 Toni Nieminen Finlandia 25 -1136
66 Wojciech Skupień Polska 23 -1138
67 Jakub Janda Czechy 22 -1139
  Simon Ammann Szwajcaria 22 -1139
69 Ryuji Takahashi Japonia 20 -1141
70 Roland Wakolm Austria 15 -1146
71 Kazuki Nishishita Japonia 14 -1147
72 Casey Colby USA 13 -1148
73 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 10 -1151
  Haavard Lie Norwegia 10 -1151
  Miha Rihtar Słowenia 10 -1151
76 Morten Aagheim Norwegia 9 -1152
  Kazuhiro Nakamura Japonia 9 -1152
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -1152
79 Falko Krismayr Austria 8 -1153
80 Martin Mesik Słowacja 7 -1154
81 Lauri Hakola Finlandia 6 -1155
  Pasi Kytoesaho Finlandia 6 -1155
  Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -1155
84 Juho Forsman Finlandia 5 -1156
85 Andrej Lyskovec Białoru¶ 4 -1157
  Jure Radelj Słowenia 4 -1157
  Michael Kury Austria 4 -1157
88 Krystian Długopolski Polska 3 -1158
  Randy Weber USA 3 -1158
  Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -1158
91 Marco Steinauer Szwajcaria 2 -1159
  Jan Zelencik Słowacja 2 -1159
  Grega Lang Słowenia 2 -1159
  Alexej Schibko Białoru¶ 2 -1159
  Ralph Gebstedt Niemcy 2 -1159
96 Masayuki Sato Japonia 1 -1160
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 4650  
2 Niemcy Niemcy 3054 -1596
3 Austria Austria 2969 -1681
4 Finlandia Finlandia 2677 -1973
5 Norwegia Norwegia 1787 -2863
6 Słowenia Słowenia 1252 -3398
7 Czechy Czechy 500 -4150
8 Szwajcaria Szwajcaria 496 -4154
9 Polska Polska 206 -4444
10 Włochy Włochy 193 -4457
11 Francja Francja 175 -4475
12 Rosja Rosja 50 -4600
13 Słowacja Słowacja 18 -4632
14 USA USA 16 -4634
15 Białoru¶ Białoru¶ 6 -4644
  Korea Pd. Korea Pd. 6 -4644

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich