Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
08.12.2019, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 17.01.1998, Zakopane K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Masahiko Harada Japonia 774  
2 Dieter Thoma Niemcy 618 -156
3 Kazuyoshi Funaki Japonia 584 -190
4 Jani Soininen Finlandia 557 -217
5 Andreas Widhölzl Austria 501 -273
6 Janne Ahonen Finlandia 453 -321
7 Primoz Peterka Słowenia 447 -327
8 Hiroya Saito Japonia 424 -350
9 Sven Hannawald Niemcy 388 -386
10 Stefan Horngacher Austria 326 -448
11 Noriaki Kasai Japonia 305 -469
12 Hansjörg Jäkle Niemcy 254 -520
13 Martin Höllwarth Austria 247 -527
14 Jaroslav Sakala Czechy 239 -535
15 Andreas Goldberger Austria 218 -556
16 Henning Stensrud Norwegia 198 -576
17 Kimmo Savolainen Finlandia 190 -584
18 Michael Wagner Niemcy 176 -598
  Reinhard Schwarzenberger Austria 176 -598
20 Kazuya Yoshioka Japonia 168 -606
21 Kristian Brenden Norwegia 167 -607
22 Mika Laitinen Finlandia 164 -610
23 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 161 -613
24 Sylvain Freiholz Szwajcaria 100 -674
25 Martin Schmitt Niemcy 97 -677
26 Wolfgang Loitzl Austria 88 -686
27 Jon Petter Sandaker Norwegia 87 -687
28 Ronny Hornschuh Niemcy 86 -688
29 Kenji Suda Japonia 78 -696
30 Takanobu Okabe Japonia 76 -698
31 Robert Mateja Polska 72 -702
32 Michal Dolezal Czechy 64 -710
33 Yoshikazu Norota Japonia 60 -714
34 Roar Ljoekelsoey Norwegia 54 -720
35 Valery Kobelev Rosja 50 -724
36 Lasse Ottesen Norwegia 49 -725
37 Nicolas Dessum Francja 46 -728
38 Matthias Wallner Austria 44 -730
39 Matti Hautamäki Finlandia 43 -731
40 Hideharu Miyahira Japonia 41 -733
  Adam Małysz Polska 41 -733
42 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 38 -736
  Frantisek Jez Czechy 38 -736
  Gerd Siegmund Niemcy 38 -736
45 Robert Krenek Czechy 33 -741
  Espen Bredesen Norwegia 33 -741
47 Roberto Cecon Włochy 31 -743
48 Bruno Reuteler Szwajcaria 30 -744
49 Roland Audenrieth Niemcy 26 -748
50 Peter Zonta Słowenia 25 -749
51 Jussi Hautamäki Finlandia 23 -751
52 Sturle Holseter Norwegia 22 -752
53 Jerome Gay Francja 20 -754
  Christof Duffner Niemcy 20 -754
55 Wojciech Skupień Polska 18 -756
56 Simon Ammann Szwajcaria 16 -758
57 Roland Wakolm Austria 15 -759
58 Urban Franc Słowenia 13 -761
59 Jakub Janda Czechy 12 -762
60 Miha Rihtar Słowenia 10 -764
  Havard Lie Norwegia 10 -764
62 Morten Aagheim Norwegia 9 -765
63 Ville Kantee Finlandia 8 -766
64 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -768
65 Michael Kury Austria 4 -770
66 Randy Weber USA 3 -771
  Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -771
68 Ralf Gebstedt Niemcy 2 -772
  Marco Steinauer Szwajcaria 2 -772
  Alexej Schibko Białoru¶ 2 -772
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2510  
2 Niemcy Niemcy 1705 -805
3 Austria Austria 1619 -891
4 Finlandia Finlandia 1599 -911
5 Norwegia Norwegia 667 -1843
6 Słowenia Słowenia 495 -2015
7 Czechy Czechy 386 -2124
8 Szwajcaria Szwajcaria 148 -2362
9 Polska Polska 131 -2379
10 Francja Francja 69 -2441
11 Rosja Rosja 50 -2460
12 Włochy Włochy 31 -2479
13 Korea Pd. Korea Pd. 6 -2504
14 USA USA 3 -2507
15 Białoru¶ Białoru¶ 2 -2508

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich