Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
14.12.2019, godz. 11:00
Ruka HS-142
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 11.01.1998, Ramsau K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Masahiko Harada Japonia 729  
2 Dieter Thoma Niemcy 618 -111
3 Kazuyoshi Funaki Japonia 584 -145
4 Jani Soininen Finlandia 557 -172
5 Andreas Widhölzl Austria 451 -278
6 Primoz Peterka Słowenia 433 -296
7 Hiroya Saito Japonia 414 -315
8 Janne Ahonen Finlandia 373 -356
9 Sven Hannawald Niemcy 328 -401
10 Stefan Horngacher Austria 326 -403
11 Noriaki Kasai Japonia 305 -424
12 Hansjörg Jäkle Niemcy 241 -488
13 Jaroslav Sakala Czechy 228 -501
14 Andreas Goldberger Austria 218 -511
15 Martin Höllwarth Austria 211 -518
16 Kimmo Savolainen Finlandia 190 -539
17 Henning Stensrud Norwegia 178 -551
18 Michael Wagner Niemcy 176 -553
19 Kazuya Yoshioka Japonia 167 -562
20 Mika Laitinen Finlandia 164 -565
21 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 154 -575
22 Reinhard Schwarzenberger Austria 147 -582
23 Wolfgang Loitzl Austria 88 -641
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 88 -641
25 Jon Petter Sandaker Norwegia 87 -642
26 Kenji Suda Japonia 78 -651
27 Takanobu Okabe Japonia 76 -653
28 Kristian Brenden Norwegia 67 -662
29 Martin Schmitt Niemcy 65 -664
30 Michal Dolezal Czechy 64 -665
31 Ronny Hornschuh Niemcy 62 -667
32 Yoshikazu Norota Japonia 60 -669
33 Roar Ljoekelsoey Norwegia 54 -675
34 Valery Kobelev Rosja 50 -679
35 Nicolas Dessum Francja 46 -683
36 Matthias Wallner Austria 44 -685
37 Matti Hautamäki Finlandia 43 -686
38 Hideharu Miyahira Japonia 41 -688
39 Lasse Ottesen Norwegia 40 -689
40 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 38 -691
  Frantisek Jez Czechy 38 -691
42 Espen Bredesen Norwegia 33 -696
  Adam Małysz Polska 33 -696
44 Robert Mateja Polska 32 -697
45 Robert Krenek Czechy 28 -701
46 Bruno Reuteler Szwajcaria 26 -703
47 Roberto Cecon Włochy 25 -704
  Peter Zonta Słowenia 25 -704
49 Jussi Hautamäki Finlandia 23 -706
50 Jerome Gay Francja 20 -709
51 Simon Ammann Szwajcaria 16 -713
  Gerd Siegmund Niemcy 16 -713
53 Wojciech Skupień Polska 15 -714
54 Urban Franc Słowenia 13 -716
55 Jakub Janda Czechy 12 -717
56 Havard Lie Norwegia 10 -719
  Miha Rihtar Słowenia 10 -719
58 Morten Aagheim Norwegia 9 -720
59 Ville Kantee Finlandia 8 -721
60 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -723
61 Sturle Holseter Norwegia 4 -725
  Michael Kury Austria 4 -725
  Christof Duffner Niemcy 4 -725
64 Randy Weber USA 3 -726
  Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -726
66 Ralf Gebstedt Niemcy 2 -727
  Alexej Schibko Białoru¶ 2 -727
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2454  
2 Finlandia Finlandia 1512 -942
  Niemcy Niemcy 1512 -942
4 Austria Austria 1489 -965
5 Norwegia Norwegia 520 -1934
6 Słowenia Słowenia 481 -1973
7 Czechy Czechy 370 -2084
8 Szwajcaria Szwajcaria 130 -2324
9 Polska Polska 80 -2374
10 Francja Francja 69 -2385
11 Rosja Rosja 50 -2404
12 Włochy Włochy 25 -2429
13 Korea Pd. Korea Pd. 6 -2448
14 USA USA 3 -2451
15 Białoru¶ Białoru¶ 2 -2452

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2019 (pi±tek)
10:30
P¦ Klingenthal
11:05
P¦ Klingenthal
11:45
P¦ Klingenthal
13:00
P¦ Klingenthal
13:45
P¦ Klingenthal
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Klingenthal
18:30
CoC-k Notodden
19:15
CoC-k Notodden
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich