Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
08.12.2019, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 07.03.1998, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 978  
2 Andreas Widhölzl Austria 955 -23
3 Dieter Thoma Niemcy 898 -80
4 Masahiko Harada Japonia 894 -84
5 Primoz Peterka Słowenia 837 -141
6 Janne Ahonen Finlandia 770 -208
7 Sven Hannawald Niemcy 769 -209
8 Jani Soininen Finlandia 758 -220
9 Hiroya Saito Japonia 686 -292
10 Stefan Horngacher Austria 454 -524
11 Noriaki Kasai Japonia 442 -536
12 Kristian Brenden Norwegia 412 -566
13 Hansjörg Jäkle Niemcy 411 -567
14 Martin Höllwarth Austria 364 -614
15 Andreas Goldberger Austria 309 -669
16 Henning Stensrud Norwegia 300 -678
17 Takanobu Okabe Japonia 286 -692
18 Lasse Ottesen Norwegia 274 -704
19 Kimmo Savolainen Finlandia 251 -727
20 Jaroslav Sakala Czechy 245 -733
21 Kazuya Yoshioka Japonia 225 -753
22 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 213 -765
23 Reinhard Schwarzenberger Austria 211 -767
24 Akira Higashi Japonia 209 -769
25 Mika Laitinen Finlandia 204 -774
26 Michael Wagner Niemcy 176 -802
27 Roar Ljoekelsoey Norwegia 149 -829
28 Martin Schmitt Niemcy 132 -846
29 Jon Petter Sandaker Norwegia 131 -847
30 Hideharu Miyahira Japonia 126 -852
31 Bruno Reuteler Szwajcaria 123 -855
32 Sylvain Freiholz Szwajcaria 120 -858
33 Robert Mateja Polska 114 -864
34 Wolfgang Loitzl Austria 111 -867
35 Ronny Hornschuh Niemcy 110 -868
36 Christof Duffner Niemcy 88 -890
37 Roberto Cecon Włochy 81 -897
38 Nicolas Dessum Francja 80 -898
39 Kenji Suda Japonia 78 -900
40 Espen Bredesen Norwegia 65 -913
41 Michal Dolezal Czechy 64 -914
42 Yoshikazu Norota Japonia 60 -918
43 Matti Hautamäki Finlandia 58 -920
44 Gerd Siegmund Niemcy 56 -922
  Frantisek Jez Czechy 56 -922
46 Jakub Jiroutek Czechy 51 -927
47 Jussi Hautamäki Finlandia 50 -928
  Stian Kvarstad Norwegia 50 -928
  Valery Kobelev Rosja 50 -928
50 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 45 -933
51 Matthias Wallner Austria 44 -934
  Frode Haare Norwegia 44 -934
53 Adam Małysz Polska 43 -935
54 Robert Krenek Czechy 33 -945
55 Jakub Suchacek Czechy 29 -949
56 Peter Zonta Słowenia 28 -950
  Sturle Holseter Norwegia 28 -950
58 Roland Audenrieth Niemcy 26 -952
  Urban Franc Słowenia 26 -952
60 Wojciech Skupień Polska 23 -955
61 Blaz Vrhovnik Słowenia 22 -956
  Simon Ammann Szwajcaria 22 -956
  Jakub Janda Czechy 22 -956
64 Jerome Gay Francja 20 -958
  Ryuji Takahashi Japonia 20 -958
66 Roland Wakolm Austria 15 -963
67 Kazuki Nishishita Japonia 11 -967
  Ville Kantee Finlandia 11 -967
69 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 10 -968
  Havard Lie Norwegia 10 -968
  Miha Rihtar Słowenia 10 -968
72 Kazuhiro Nakamura Japonia 9 -969
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -969
  Morten Aagheim Norwegia 9 -969
75 Falko Krismayr Austria 8 -970
76 Martin Mesik Słowacja 7 -971
77 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -972
  Lauri Hakola Finlandia 6 -972
79 Juho Forsman Finlandia 5 -973
  Martin Zimmermann Austria 5 -973
81 Michael Kury Austria 4 -974
  Jure Radelj Słowenia 4 -974
  Casey Colby USA 4 -974
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 4 -974
85 Krystian Długopolski Polska 3 -975
  Randy Weber USA 3 -975
  Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -975
88 Jan Zelencik Słowacja 2 -976
  Ralf Gebstedt Niemcy 2 -976
  Marco Steinauer Szwajcaria 2 -976
  Alexej Schibko Białoru¶ 2 -976
  Grega Lang Słowenia 2 -976
93 Masayuki Sato Japonia 1 -977
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 4025  
2 Niemcy Niemcy 2668 -1357
3 Austria Austria 2480 -1545
4 Finlandia Finlandia 2326 -1699
5 Norwegia Norwegia 1527 -2498
6 Słowenia Słowenia 929 -3096
7 Czechy Czechy 500 -3525
8 Szwajcaria Szwajcaria 267 -3758
9 Polska Polska 183 -3842
10 Francja Francja 103 -3922
11 Włochy Włochy 81 -3944
12 Rosja Rosja 50 -3975
13 Słowacja Słowacja 18 -4007
14 USA USA 7 -4018
15 Białoru¶ Białoru¶ 6 -4019
  Korea Pd. Korea Pd. 6 -4019

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
12:00
CoC Vikersund
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
13:15
CoC Vikersund
14:00
P¦ Niżny Tagił
15:30
P¦ Niżny Tagił
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich