Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
08.12.2019, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 25.01.1998, Oberstdorf K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 844  
2 Dieter Thoma Niemcy 783 -61
3 Masahiko Harada Japonia 774 -70
4 Jani Soininen Finlandia 641 -203
5 Primoz Peterka Słowenia 623 -221
6 Sven Hannawald Niemcy 608 -236
7 Andreas Widhölzl Austria 555 -289
8 Janne Ahonen Finlandia 551 -293
9 Hiroya Saito Japonia 474 -370
10 Stefan Horngacher Austria 379 -465
11 Hansjörg Jäkle Niemcy 334 -510
12 Noriaki Kasai Japonia 305 -539
13 Henning Stensrud Norwegia 293 -551
14 Andreas Goldberger Austria 281 -563
15 Kristian Brenden Norwegia 271 -573
16 Martin Höllwarth Austria 262 -582
17 Jaroslav Sakala Czechy 245 -599
18 Kimmo Savolainen Finlandia 233 -611
19 Reinhard Schwarzenberger Austria 202 -642
20 Kazuya Yoshioka Japonia 201 -643
21 Mika Laitinen Finlandia 185 -659
22 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 181 -663
23 Michael Wagner Niemcy 176 -668
24 Lasse Ottesen Norwegia 155 -689
25 Jon Petter Sandaker Norwegia 122 -722
26 Sylvain Freiholz Szwajcaria 120 -724
27 Martin Schmitt Niemcy 98 -746
28 Wolfgang Loitzl Austria 95 -749
29 Ronny Hornschuh Niemcy 86 -758
30 Robert Mateja Polska 80 -764
31 Kenji Suda Japonia 78 -766
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 78 -766
33 Takanobu Okabe Japonia 76 -768
  Christof Duffner Niemcy 76 -768
35 Michal Dolezal Czechy 64 -780
36 Hideharu Miyahira Japonia 61 -783
37 Yoshikazu Norota Japonia 60 -784
38 Espen Bredesen Norwegia 57 -787
  Bruno Reuteler Szwajcaria 57 -787
40 Frantisek Jez Czechy 56 -788
41 Gerd Siegmund Niemcy 52 -792
42 Roberto Cecon Włochy 51 -793
43 Valery Kobelev Rosja 50 -794
44 Nicolas Dessum Francja 46 -798
45 Matthias Wallner Austria 44 -800
46 Adam Małysz Polska 43 -801
  Matti Hautamäki Finlandia 43 -801
48 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 38 -806
49 Robert Krenek Czechy 33 -811
50 Jakub Suchacek Czechy 29 -815
51 Peter Zonta Słowenia 28 -816
52 Akira Higashi Japonia 27 -817
53 Urban Franc Słowenia 26 -818
  Roland Audenrieth Niemcy 26 -818
55 Wojciech Skupień Polska 23 -821
  Jussi Hautamäki Finlandia 23 -821
57 Sturle Holseter Norwegia 22 -822
  Jakub Janda Czechy 22 -822
59 Jerome Gay Francja 20 -824
60 Simon Ammann Szwajcaria 16 -828
61 Roland Wakolm Austria 15 -829
62 Miha Rihtar Słowenia 10 -834
  Havard Lie Norwegia 10 -834
64 Morten Aagheim Norwegia 9 -835
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -835
66 Ville Kantee Finlandia 8 -836
67 Martin Mesik Słowacja 7 -837
68 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -838
69 Andrej Lyskovec Białoru¶ 4 -840
  Jure Radelj Słowenia 4 -840
  Michael Kury Austria 4 -840
72 Randy Weber USA 3 -841
  Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -841
74 Alexej Schibko Białoru¶ 2 -842
  Marco Steinauer Szwajcaria 2 -842
  Ralf Gebstedt Niemcy 2 -842
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2900  
2 Niemcy Niemcy 2241 -659
3 Finlandia Finlandia 1865 -1035
4 Austria Austria 1837 -1063
5 Norwegia Norwegia 1055 -1845
6 Słowenia Słowenia 691 -2209
7 Czechy Czechy 449 -2451
8 Szwajcaria Szwajcaria 195 -2705
9 Polska Polska 146 -2754
10 Francja Francja 69 -2831
11 Włochy Włochy 51 -2849
12 Rosja Rosja 50 -2850
13 Słowacja Słowacja 16 -2884
14 Korea Pd. Korea Pd. 6 -2894
  Białoru¶ Białoru¶ 6 -2894
16 USA USA 3 -2897

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
12:00
CoC Vikersund
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
13:15
CoC Vikersund
14:00
P¦ Niżny Tagił
15:30
P¦ Niżny Tagił
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich