Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k
Klasyfikacja po konkursie: 05.02.1998, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 889  
2 Dieter Thoma Niemcy 823 -66
3 Masahiko Harada Japonia 774 -115
4 Jani Soininen Finlandia 721 -168
5 Andreas Widhölzl Austria 655 -234
6 Primoz Peterka Słowenia 638 -251
7 Sven Hannawald Niemcy 621 -268
8 Janne Ahonen Finlandia 611 -278
9 Hiroya Saito Japonia 474 -415
10 Stefan Horngacher Austria 395 -494
11 Hansjörg Jäkle Niemcy 366 -523
12 Kristian Brenden Norwegia 307 -582
13 Noriaki Kasai Japonia 305 -584
14 Henning Stensrud Norwegia 300 -589
15 Andreas Goldberger Austria 281 -608
16 Martin Höllwarth Austria 272 -617
17 Jaroslav Sakala Czechy 245 -644
18 Kimmo Savolainen Finlandia 233 -656
19 Kazuya Yoshioka Japonia 225 -664
20 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 203 -686
21 Reinhard Schwarzenberger Austria 202 -687
22 Mika Laitinen Finlandia 199 -690
23 Michael Wagner Niemcy 176 -713
24 Lasse Ottesen Norwegia 160 -729
25 Jon Petter Sandaker Norwegia 131 -758
26 Sylvain Freiholz Szwajcaria 120 -769
27 Ronny Hornschuh Niemcy 99 -790
28 Martin Schmitt Niemcy 98 -791
29 Wolfgang Loitzl Austria 95 -794
30 Hideharu Miyahira Japonia 90 -799
31 Roar Ljoekelsoey Norwegia 86 -803
32 Robert Mateja Polska 80 -809
33 Kenji Suda Japonia 78 -811
34 Akira Higashi Japonia 77 -812
35 Christof Duffner Niemcy 76 -813
  Takanobu Okabe Japonia 76 -813
37 Nicolas Dessum Francja 72 -817
38 Michal Dolezal Czechy 64 -825
39 Yoshikazu Norota Japonia 60 -829
40 Espen Bredesen Norwegia 57 -832
  Bruno Reuteler Szwajcaria 57 -832
42 Frantisek Jez Czechy 56 -833
43 Gerd Siegmund Niemcy 52 -837
44 Roberto Cecon Włochy 51 -838
45 Valery Kobelev Rosja 50 -839
46 Matthias Wallner Austria 44 -845
47 Adam Małysz Polska 43 -846
  Matti Hautamäki Finlandia 43 -846
49 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 38 -851
50 Robert Krenek Czechy 33 -856
51 Jakub Suchacek Czechy 29 -860
52 Peter Zonta Słowenia 28 -861
53 Urban Franc Słowenia 26 -863
  Roland Audenrieth Niemcy 26 -863
55 Jussi Hautamäki Finlandia 23 -866
  Wojciech Skupień Polska 23 -866
57 Jakub Janda Czechy 22 -867
  Sturle Holseter Norwegia 22 -867
  Simon Ammann Szwajcaria 22 -867
60 Ryuji Takahashi Japonia 20 -869
  Jerome Gay Francja 20 -869
62 Blaz Vrhovnik Słowenia 18 -871
63 Roland Wakolm Austria 15 -874
64 Kazuki Nishishita Japonia 11 -878
65 Havard Lie Norwegia 10 -879
  Miha Rihtar Słowenia 10 -879
67 Vladimir Rosko Słowacja 9 -880
  Morten Aagheim Norwegia 9 -880
69 Ville Kantee Finlandia 8 -881
70 Martin Mesik Słowacja 7 -882
71 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -883
72 Jure Radelj Słowenia 4 -885
  Michael Kury Austria 4 -885
  Casey Colby USA 4 -885
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 4 -885
76 Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -886
  Krystian Długopolski Polska 3 -886
  Randy Weber USA 3 -886
79 Jan Zelencik Słowacja 2 -887
  Marco Steinauer Szwajcaria 2 -887
  Alexej Schibko Białoru¶ 2 -887
  Ralf Gebstedt Niemcy 2 -887
83 Masayuki Sato Japonia 1 -888
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 3080  
2 Niemcy Niemcy 2339 -741
3 Finlandia Finlandia 2041 -1039
4 Austria Austria 1963 -1117
5 Norwegia Norwegia 1120 -1960
6 Słowenia Słowenia 724 -2356
7 Czechy Czechy 449 -2631
8 Szwajcaria Szwajcaria 201 -2879
9 Polska Polska 149 -2931
10 Francja Francja 95 -2985
11 Włochy Włochy 51 -3029
12 Rosja Rosja 50 -3030
13 Słowacja Słowacja 18 -3062
14 USA USA 7 -3073
15 Białoru¶ Białoru¶ 6 -3074
  Korea Pd. Korea Pd. 6 -3074

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
18:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
19:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:30
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich