Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 04.03.1998, Kuopio K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 933  
2 Andreas Widhölzl Austria 875 -58
3 Masahiko Harada Japonia 868 -65
4 Dieter Thoma Niemcy 866 -67
5 Primoz Peterka Słowenia 813 -120
6 Jani Soininen Finlandia 750 -183
7 Sven Hannawald Niemcy 719 -214
8 Janne Ahonen Finlandia 670 -263
9 Hiroya Saitoh Japonia 646 -287
10 Stefan Horngacher Austria 434 -499
11 Noriaki Kasai Japonia 428 -505
12 Hansjörg Jäkle Niemcy 404 -529
13 Kristian Brenden Norwegia 352 -581
14 Martin Höllwarth Austria 332 -601
15 Andreas Goldberger Austria 309 -624
16 Henning Stensrud Norwegia 300 -633
17 Lasse Ottesen Norwegia 262 -671
  Takanobu Okabe Japonia 262 -671
19 Jaroslav Sakala Czechy 245 -688
20 Kimmo Savolainen Finlandia 236 -697
21 Kazuya Yoshioka Japonia 225 -708
22 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 213 -720
23 Reinhard Schwarzenberger Austria 211 -722
24 Mika Laitinen Finlandia 204 -729
25 Michael Wagner Niemcy 176 -757
26 Akira Higashi Japonia 173 -760
27 Roar Ljoekelsoey Norwegia 144 -789
28 Jon Petter Sandaker Norwegia 131 -802
29 Martin Schmitt Niemcy 123 -810
30 Sylvain Freiholz Szwajcaria 120 -813
31 Bruno Reuteler Szwajcaria 119 -814
32 Hideharu Miyahira Japonia 113 -820
33 Robert Mateja Polska 112 -821
34 Wolfgang Loitzl Austria 111 -822
35 Ronny Hornschuh Niemcy 99 -834
36 Christof Duffner Niemcy 87 -846
37 Nicolas Dessum Francja 80 -853
38 Kenji Suda Japonia 78 -855
39 Roberto Cecon Włochy 71 -862
40 Espen Bredesen Norwegia 65 -868
41 Michal Dolezal Czechy 64 -869
42 Yoshikazu Norota Japonia 60 -873
43 Matti Hautamäki Finlandia 58 -875
44 Gerd Siegmund Niemcy 56 -877
  Frantisek Jez Czechy 56 -877
46 Jakub Jiroutek Czechy 51 -882
47 Valery Kobelev Rosja 50 -883
  Stian Kvarstad Norwegia 50 -883
49 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 45 -888
50 Matthias Wallner Austria 44 -889
51 Adam Małysz Polska 43 -890
52 Jussi Hautamäki Finlandia 34 -899
53 Robert Krenek Czechy 33 -900
54 Jakub Suchacek Czechy 29 -904
55 Peter Zonta Słowenia 28 -905
56 Urban Franc Słowenia 26 -907
  Roland Audenrieth Niemcy 26 -907
  Frode Haare Norwegia 26 -907
59 Wojciech Skupień Polska 23 -910
60 Jakub Janda Czechy 22 -911
  Sturle Holseter Norwegia 22 -911
  Blaz Vrhovnik Słowenia 22 -911
  Simon Ammann Szwajcaria 22 -911
64 Ryuji Takahashi Japonia 20 -913
  Jerome Gay Francja 20 -913
66 Roland Wakolm Austria 15 -918
67 Kazuki Nishishita Japonia 11 -922
68 Miha Rihtar Słowenia 10 -923
  Haavard Lie Norwegia 10 -923
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 10 -923
71 Morten Aagheim Norwegia 9 -924
  Kazuhiro Nakamura Japonia 9 -924
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -924
74 Ville Kantee Finlandia 8 -925
  Falko Krismayr Austria 8 -925
76 Martin Mesik Słowacja 7 -926
77 Lauri Hakola Finlandia 6 -927
  Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -927
79 Juho Forsman Finlandia 5 -928
  Martin Zimmermann Austria 5 -928
81 Michael Kury Austria 4 -929
  Jure Radelj Słowenia 4 -929
  Casey Colby USA 4 -929
  Andrej Lyskovec Białoruś 4 -929
85 Randy Weber USA 3 -930
  Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -930
  Krystian Długopolski Polska 3 -930
88 Jan Zelencik Słowacja 2 -931
  Ralph Gebstedt Niemcy 2 -931
  Marco Steinauer Szwajcaria 2 -931
  Grega Lang Słowenia 2 -931
  Alexej Schibko Białoruś 2 -931
93 Masayuki Sato Japonia 1 -932
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 3827  
2 Niemcy Niemcy 2558 -1269
3 Austria Austria 2348 -1479
4 Finlandia Finlandia 2184 -1643
5 Norwegia Norwegia 1426 -2401
6 Słowenia Słowenia 905 -2922
7 Czechy Czechy 500 -3327
8 Szwajcaria Szwajcaria 263 -3564
9 Polska Polska 181 -3646
10 Francja Francja 103 -3724
11 Włochy Włochy 71 -3756
12 Rosja Rosja 50 -3777
13 Słowacja Słowacja 18 -3809
14 USA USA 7 -3820
15 Białoruś Białoruś 6 -3821
  Korea Pd. Korea Pd. 6 -3821

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:54
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
dzisiaj
08:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + konkurs drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee Neustadt - studio sport
dzisiaj
11:30
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | 1. konkurs mikstów
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich